vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Zpestření sexu: Milování v netradičních kostýmech

6. prosince 2011

Zpestření sexu: Milování v netradičních kostýmech

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Santa Claus zpestření sexu kostýmy Vánoce milování erotika sex

preventan-mimiforum-banner

Nejen předvánoční období si můžete v ložnici zpestřit díky sexy kostýmům. Muži na ženách milují uniformy, ale během adventu je dostane i vzrušující Santince!

Diskutujte: Jaký kostým byste ráda vyzkoušela pro zpestření partnerského sexu?

Z něžné křehké blondýny se změníte v sexy letušku, zdravotní sestřičku, vojačku, nebo servírku. Ženy v uniformách muži přímo zbožňují a podle průzkumů sní o sexu s divoškou ve stejnokroji téměř každý z nich. Jde totiž o první nejerotičtější představu ze všech. Hned po ní následuje sex ve třech a sex za peníze.

Oblíbené kostýmy: Sestřička, pilot a letuška

Ženy ale v představách zdaleka nejsou pozadu. Nejvíce je vzrušují muži v uniformě pilota, policisty, vojáka a námořníka. A tak není divu, že milování v kostýmech může sex víc než příjemně oživit. Můžete si zahrát na doktora a sestřičku, pilota a letušku, anebo na policistku a zatčeného. Záleží jen na tom, kdo z vás chce hrát dominantní a kdo submisivní roli. Velmi oblíbené jsou také kostýmy nezbedných školaček, zvlášť pokud si sex chcete zpestřit malým výpraskem…

Předvánoční milování: Sexy Santice

Před Vánocemi se nabízí další možnosti, jak si milování v ložnici oživit. Taková sexy Santice v kraťoučkých červených šatičkách lemovaných bílým kožíškem, anebo vzrušující vánoční krasavice v červeném sexy prádle a košilce, která odhalí víc, než zakryje, může být tím pravým, co vás oba uvede do předvánoční nálady.

Legrace v posteli: Pánský sobí kostým

Vánoční sexy kostýmy vás nejen dostanou do varu, ale můžete si s nimi užít i spoustu zábavy. Stačí, když partnerovi pořídíte kostým soba a hned pochopíte proč. Ozdoba ve stylu Boratových plavek se dává kolem krku a zakryje jen intimní partie. A takový plyšový sob s parohy a červeným nosem na mužské chloubě doplněný parohy na partnerově hlavě bude opravdovým zpestřením večera.

Vánoční sexy hry: Čertice a anděl sex-a-vztahy-zpestreni-sexu-kostymem-1-dr

Nejsou to ale jen kostýmy Santic a sobů, které vám do ložnice vnesou tu pravou předvánoční sexy náladu. Můžete vyzkoušet i kostým čertice, přikoupit si červená plyšová pouta, partnerovy ruce připnout k posteli a v tu chvíli bude jen váš. Anebo pro ty, které mají raději dominantnější partnery, je tu kostým anděla. S převleky se v ložnici dají dělat různé věci. Hlavně jde o něco netradičního, co vnese nový milostný vánek do vašeho stereotypního partnerského života.

Tip MIMIFORA:

Nezapomeňte kostým doladit vhodnými punčochami, podvazky a botkami na podpatku, abyste byla co nejvíc okouzlující!

Vyzkoušejte paruku

Kromě kostýmu nezapomeňte i na paruku. Jste-li blondýna, proměňte se v černovlásku. Pokud máte vlasy tmavé jak havraní peří, pořiďte si naopak blonďatou paruku. Partner bude nadšený! Na chvíli se pro něj totiž stanete novou ženou, a tak se v něm probudí i instinkty a vzrušení, které cítil na začátku vašeho vztahu. Sex tak prý bude mnohem bouřlivější a intenzivnější.

Zajímavost MIMIFORA

Vánoční sexy kostýmy jsou velmi oblíbené v Americe. A tak není divu, že zde proběhl průzkum, který z nich mají ženy nejraději. Na prvním místě se bezkonkurenčně umístil Santa Claus v ženském podání a hned za ním sexy sobice. Ženy se přiznaly i k tomu, že se rády v ložnici oblečou do originálního kostýmu sněhuláka či vánočního stromku. Velmi oblíbená je i elfice, anebo převlek s názvem Rolničky podle slavné koledy. Nejde ale o nic jiného, než o minišatky zdobené rolničkami, které při každém pohybu zvoní.

 

Text: mob

Foto: Dreamstime.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
02:29 20.02.2012 - Tom -

Zpestření

Ahoj já mám také dost velkou uchylku sexu přes webkameru.Mám manželku s kterou jsem naprosto spokojený a štastný,ale jsem chlap a potřebuji uspokojit své chutě, ale nechci jí podvádět proto mám svou web milenku.Která je vždy připravená.Sa­mozřejmě se jedná o placenou službu. Musím upozornit že je spousty podvodnic kterým zaplatíte a příjdete o peníze. Rád se s Vámi o ní podělím takže její s*kype je Rozarkazuz http://zpestre­ni.cz/

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse