vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Zhubla jsem díky sexu!

7. února 2016

Zhubla jsem díky sexu!

Kategorie: Dieta, Připojené tagy: orální sex kondom milenec sex hubnutí dieta

preventan-mimiforum-banner

Sex je nejlepší dieta. Dokonce mnohem lepší než sport. Stačí hodina milování denně a hubnoucí úspěchy jsou zaručené. Otázkou ale je, kde k takové dietě najdete ochotného partnera.

Diskutujte: Podařilo se vám díky sexu zhubnout? 


Sex je lepší než sport nebo diety! Tedy alespoň co se hubnutí týká. Má to ale háček – musíte zapomenout na rychlovky, protože abyste shodila pár kilogramů, musíte se sexu věnovat často – a nejlépe hodinu v kuse. A ideálně každý den. Najít ale ochotného partnera může být oříšek. Zvlášť, pokud žijete ve dlouhodobém vztahu.

Našla jsem si milence. A shodila pět kilo!

„Nerada se omezuji v jídle a přímo nesnáším různé drastické diety. Když jsem se chystala zhubnout, nastudovala jsem jich desítky. Ani jedna mi nevyhovovala. Buď bych musela hladovět, nebo jíst něco, co nemám ráda. Nakonec jsem se dočetla, že se dá zhubnout díky sexu. A tak jsem si našla mladého milence. Byl při chuti a mohl několikrát za sebou. Milovat se s ním dvě hodiny vcelku nebyl problém. Scházeli jsme se třikrát týdně. To stačilo, abych za měsíc shodila pět kilo. Byla jsem nadšená, lepší dietu – a úžasnější milování – jsem nezažila,“ popisuje svou zkušenost Radka (32).

Hodina milování a kila jdou dolů

O tom, že sex je na hubnutí lepší než mnohé sporty, svědčí i fakta. V posteli můžete spálit pětkrát víc kalorií než při míčových sportech. Je však třeba, abyste byla dostatečně aktivní a při sexu nezapomněla střídat polohy. Čím víc se budete hýbat, tím více kalorií bude pryč. Za čtvrt hodiny intenzivního milování spálíte 1675 kJ. Když však v posteli budete řádit hodinu, můžete úspěšně shodit až 6700 kJ.

Orální sex a líbání? Nic pro hubnutí… dieta-zhubla-jsem-diky-sexu-1-ing

Miluje váš partner dlouhý orální sex? Pak na to bude muset zapomenout. Pokud totiž chcete zhubnout, tento druh milování pro vás není ideální. Za patnáct minut spálíte jen 345 kJ. Co to je oproti divokému sexu! Ještě hůř je na tom vášnivé líbání. Tím totiž spálíte maximálně 400 kJ, ovšem za hodinu. A vydržet se hodinu líbat, a pak si dopřát další hodinku sexu, to umí jen málokdo.

Tipy MIMIFORA:

Jak ještě při sexu hubnout

● Svlékněte si partnera. Jen za tento úkon spálíte 33,5 kJ navíc. A když to zvládnete jednou rukou, bude to ještě více – 50 kJ.
● Milujte se vestoje. Stykem v této poloze spálíte 469 kJ. Pokud však vytrváte v poloze 69, bude to jen 34 kJ.
● Předstírejte orgasmus! Pro hubnutí je to prý vynikající. Musíte se totiž hodně snažit a do hry zapojit všechny možné i nemožné svaly. Předstíraným orgasmem spálíte třikrát více kalorií než při skutečném vyvrcholení.
● Nasazujte mu kondom. Nejlepší je s tím ovšem začít hned, když ještě nemá erekci. Tak totiž můžete celkovým úsilím spálit až 1318 kJ. V případě, že se erekce už dostavila, spálíte jen 25 kJ.

Text: mob
Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse