vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Žhavý striptýz: Tipy, jak být při svlékání sexy

28. října 2015

Žhavý striptýz: Tipy, jak být při svlékání sexy

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: hra svlékání milování erotika striptýz sex partner

preventan-mimiforum-banner

Domácí striptýz dokáže muže pořádně nažhavit. A také oživit partnerský sex. Jak na to, abyste byla co nejvíce sexy a dostala partnera do varu? Přinášíme pár tipů.

4kombinace

4kombinace, doplněk stravy,  je zdrojem čtyř aktivních látek – kolagenu, glukosamin a chondroitin sulfátu a MSM (methylsulfonylmethan).

4kombinace_small

Více ZDE

 

1.Striptýz s hudbou

Když zvolíte správnou hudbu, kterou pustíte v přítmí ložnice, donutí vás to hýbat se ve správném rytmu. Vyberte takovou, která je nabitá erotičnem, žhavá, podmanivá, vzrušující. Striptýz si předem zkuste před zrcadlem. Není na škodu vidět se a případně upravit, co se vám nezdá. Pozor na oblečení – dejte si více vrstev, ať máte co svlékat a nevybírejte příliš těsné věci. Mohly by se vám špatně sundávat a místo vzrušení by přišel trapas.

Tip MIMIFORA:

Pro vytvoření atmosféry skvěle zafunguje, pokud přes lampu přehodíte kus červené látky. Velmi to zalichotí i vaší postavě!

2.Přivázání k židli sex-a-vztahy-zhavy-striptyz-2-sxc

Muži se často svěřují, že je vzrušuje představa, kdy se před nimi žena svléká a oni se jí nemohou dotknout. Prý to znásobuje jejich vzrušení! Zpestřit sex můžete tedy tím, že partnera posadíte na židli, přivážete mu ruce za záda a v intimním osvětlení se budete pěkně pomalu svlékat. Výhodou je, že si určíte tempo a budete nad ním mít moc. Než ho rozvážete, prostě se vás nedotkne!

Tip MIMIFORA:

Muže máte ve své moci! Vy ho můžete dráždit a spojit striptýz s orálním sexem, on se vás ale dotknout nemůže.

3.Zapojení do děje

Jako skvělá předehra funguje, pokud během striptýzu zapojíte muže do děje. Začněte pomalu se svlékáním, ale nechejte ho, ať vám pomáhá. Může vám sundat košilku, rozepnout podvazek či podprsenku. Svlékat se můžete i vzájemně. On pomůže vám a vy zase na oplátku jemu. Uvidíte, že i takový striptýz ve dvou, kdy jste ale tou aktivnější vy, na muže skvěle zafunguje.

Tip MIMIFORA:

Pokud partnera zapojíte, nezapomeňte na více sexy kousků prádla – podvazky nebo »samodržící« punčochy, které vám může pomoct svléknout, a další vychytávky. Čím více, tím lépe.

4.Napínejte ho

Při striptýzu nespěchejte, nechtějte ho mít rychle za sebou. Naopak vše dělejte velmi pomalu a hlavně partnera napínejte. Jakmile si nějaký kousek rozepnete, nechejte ho ještě chvíli na sobě. Odhodit zcela ho můžete i ve chvíli, kdy k chlapovi budete zády. Zkrátka, pokud se už na striptýz dáte, nesmíte se stydět a chtít ho mít rychle z krku. Jinak nebude mít efekt, jaký od něj čekáte.

Tipy MIMIFORA:

Další nápady pro žhavý striptýz

Inspirujte se na internetu. Určitě neuškodí, pokud se předem podíváte na pár videí se striptýzem. Může vás to inspirovat k pohybům i detailům, které by vás třeba nenapadly.

Hrajte si s doplňky. Nemusíte být nabalená jako cibule, abyste měla co svlékat. Hrajte si s doplňky, jako jsou korále či šátky. I jejich svlékání působí vyzývavě!

Vyčesejte si vlasy. Pokud máte delší vlasy, je ideální vyčesat je nahoru. Nejenže odhalí vaši šíji, ale ve správné chvíli vlasy rozpustíte a stane se z vás sexy dračice.

Vyberte vhodnou obuv. Dejte si záležet na vhodné obuvi. Neměla byste být bosá ani v domácích pantoflích. Ideální jsou lodičky či sandálky na podpatku, ty na muže zabírají! Boty by se měly snadno zouvat. Šněrovací botky typu gladiátor nejsou pro striptýz vhodné.

Pozor na ponožky. Vaše nohy jsou při striptýzu velmi důležité a dobře vypadají ve svůdných punčoškách. Rozhodně muže nenavnadíte, pokud přijdete v zařezaných ponožkách. Jejich svlékání moc sexy nepůsobí (a rýhy od gumiček na těle už vůbec ne).

 

Text: mob

Foto: Ingimage.com, SXC

 

5 Posledních příspěvků v diskusi
17:16 17.01.2018 - Daniela -

Bez nadpisu

To já jednou manžela taky překvapila stiptýzem, jenže jsem pod oblečením skrývala ještě jedno překvápko – piercing v bradavce. Manžel byl naprosto nadšený a do teď je to pro něj velice oblíbená zóna během předehry. Mimochodem, pokud byste o tom uvažovaly, zkuste mrknout na piercing-factory.cz 

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse