vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Žhavé silvestrovské oslavy: Užijte si i v posteli!

31. prosince 2014

Žhavé silvestrovské oslavy: Užijte si i v posteli!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: svíčky oslava Nový rok Silvestr sex

preventan-mimiforum-banner

Oslavte konec roku a příchod toho nového s partnerem netradičně. Zpestřete si vztah a udělejte si sexy oslavu i s přípitkem, na který hned tak nezapomenete. 

Jak oslavit konec starého roku a začátek nového jen ve dvou a lehce netradičně? Čím si Silvestra v posteli zpestřit?

 

Jednohubky na těle

Obložte tělo svého partnera tím, co máte rádi – kousky ovoce, sýra, čokolády, anebo citlivá místa postříkejte šlehačkou. Pak už nezbývá, než začít silvestrovskou večeři a všechny jednohubky ústy sníst. Samozřejmě přímo z jeho těla! Role si vyměňte, takové jídlo vás rázem dostane do silvestrovské nálady.

 

Tip MIMIFORA:

Zahrajte si časovanou bombu! Je to snadné. Zvolte si určitý časový interval – třeba 10 minut a za dobu nedovolte, aby do vás partner vniknul. Může vás hladit, líbat, dráždit, ale to je vše. Budete překvapená, jak moc dokáže takové zpomalení všechno změnit. Budete oba pěkně nažhavení na další pokračování. Noc totiž zdaleka nekončí!

Šampus s jahodami

Šampaňské k oslavám Nového roku patří, o tom není pochyb. Proč ho ale pít ze sklenice, když si ho můžete po doušcích dopřát přímo z partnerova pupíku. Nalijte si trochu přímo ze sklenky na jeho hrudník či k pupíku a rty ho vypijte. Opět si role můžete vyměnit a užít si sexy přípitek.

 

Koupel s přípitkem sex-a-vztahy-zhave-silvestrovske-oslavy-ii-sxc-nahled

Už jste někdy slavila příchod půlnoci ve vaně? Pokud ne, je Silvestr přímo ideální k tomu, to vyzkoušet! Nepatří-li koupel ve dvou mezi něco, co je pro vás denním chlebem, pak si ji zkuste připravit právě na půlnoc. Se svíčkami a vonným olejem a se sklenkami sektu. Jakmile si připijete při odbíjení půlnoci, můžete pak pokračovat vzájemnou koupelí a hrátkami ve vaně.

 

Tip MIMIFORA:

Oslava na pláži

Představte si, že Silvestr neslavíte u nás, ale v teplých krajích. Kolem šumí moře, palmy se ohýbají ve vánku a vy se chcete opálit. Co uděláte? No přece se namažete krémem! Na to, abyste oslavili Silvestr na pláži, ale nemusíte nikam jezdit. Vše si připravíte sami doma!

 

Jak na to: Rozložte ručník nebo deku na posteli a vzájemně se namažte. Nohy, tělo, prsa, namažte se všude. Pak se chvilku koulejte a uvidíte, co se stane.  Budete se divit, co to udělá s vaší pokožkou – a s vámi! Pamatujte ale na to, že natírání intimních partií je zábava, ale jen s nedráždivým lubrikantem. Pokud obsahuje mentol nebo eukalypt, raději se vyhněte místům, která byste mohla snadno nepříjemně podráždit. Lubrikanty na bázi oleje, včetně toho masážního, znehodnocují latex, proto od této hry upusťte pokud, budete používat kondom.

 

Text: ino
Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse