vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Ženská versus mužská nevěra: Jaký je rozdíl?

22. října 2014

Ženská versus mužská nevěra: Jaký je rozdíl?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: láska milenka vztah nevěra sex

preventan-mimiforum-banner

Jaké jsou rozdíly mezi ženskou a mužkou nevěrou? U koho více hrozí, že opustí rodinu, pokud se zamiluje? Přinášíme několik zajímavostí o nevěře.

Ostropestřec Farmax Plus

Ostropestřec Plus Farmax® je přírodní přípravek z rostlinných výtažků. Obsahuje standardizovaný extrakt z plodů ostropestřce mariánského a klanoprašky čínské.

ostropestrec-plus-nahled

Doplněk stravy

 

Více ZDE

Žena mezi třicítkou a čtyřicítkou. Právě ta se nejčastěji dopouští nevěry. Muži, pokud dříve byli věrní, do kolotoče záletů spadají často mezi 40. a 50. rokem. V té době totiž přichází krize středního věku a druhá míza, kdy se pánové snaží dohnat, co údajně nestihli a mladá milenka je k tomu ideální příležitostí.

 

Ženy se více citově vážou

Ženská a mužská nevěra ale není stejná. Ženy se umějí více citově vázat, a tak v případě dlouhodobého vztahu mimo manželství hrají city mnohem větší roli, než u mužů. Proto může být jejich nevěra pro vztah velmi nebezpečná. Mužům jde naopak často o pobavení a o sex, jakmile si užijí, jsou schopni se vrátit k původní partnerce. Umějí lásku a sex oddělit, což naopak málokterá žena svede.

 

Muži jsou méně tolerantní sex-a-vztahy-zenska-vs-muzska-nevera-ii-sh-nahled

A které pohlaví bývá nevěrné častěji? Podle statistik jednoznačně muži. Těch podle průzkumů partnerku podvede až 64 %, zatímco mezi ženami se mluví o 46 %. Ženy sice podvádějí méně, ale muži nevěru hůře odpouštějí a jsou méně tolerantní než v opačném případě – kdy ženu podvedou sami a čekají, že to partnerka prostě přejde. Jejich náhled na nevěru je zkrátka jiný.

 

Zajímavosti MIMIFORA:

5× o nevěře v číslech

– 46 % žen přiznává, že svého partnera alespoň jednou podvedlo.

– Mimálně 64 % mužů bylo své partnerce nevěrných.

– Téměř polovina žen přiznává, že někdy pomyslelo na partnera své kamarádky.

– Dva ze tří mužů myslí na to, jaká by byla kamarádka jejich přítelkyně v posteli.

– 80 % žen je přesvědčeno, že by případný vztah s kamarádčiným partnerem dobrovolně nikdy nepřiznalo.

 

Muži si nevěru více užívají

Zatímco muži si umějí nevěru naplno užívat a přitom klidně žít se svou stálou partnerkou, ženy s tím problém mají. Pánové kvůli úletu jen zřídka definitivně opustí rodinu, avšak žena, pokud se zamiluje, chce jít za svým vyvoleným i za cenu toho, že současný vztah skončí. Zajímavý je i náhled okolí na nevěry – nevěrní muži jsou často obdivovaní »donjuani«, ženy jsou naopak častovány velmi neslušnými výrazy. Proto se také nevěru většinou snaží tajit.

 

Tipy MIMIFORA:

2× tip, co dělat, když zjistíte jeho nevěru

 

-          Zůstat v klidu. Když se prozradí nevěra, čeká partner, že budete křičet, vyčítat, prásknete mu dveřmi před nosem. Co ho ale zaskočí, je ledový klid. Zkuste ovládnout emoce a ukažte mu, že jste silná osobnost. Šokujte ho tím, že zůstanete v klidu jak ledová královna.

 

-          Nedávat ultimáta. Buď ona, nebo já! Častá věta, kterou ženy řeknou ve chvíli, kdy se ukáže, že má partner milenku. Pokud ho však nechcete ztratit, může právě toto vést k tomu, že se rychle rozhodne – pro ni. Muži totiž ultimáta nesnášejí. Nedávejte je a nejednejte unáhleně. Dejte všemu čas a další kroky si dobře promyslete.

 

Text: ino

Foto: Shutterstocks.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse