vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Ze dne na den řekl: „Končím“! Jak vyzrát na samotu?

3. března 2014

Ze dne na den řekl: „Končím“! Jak vyzrát na samotu?

Kategorie: Téma týdne, Připojené tagy: samota smích zábava vztah partner

preventan-mimiforum-banner

Když vám partner po delším vztahu náhle řekne, že končí, je to velký šok. Vztah ve dvou najednou nahradí samota a s ní jde ruku v ruce i deprese. Jak to zvládnout a nezbláznit se? 

Q Max Active

Doplněk stravy.
Koenzym Q10 v přípravku:
·    Je aktivní forma koenzymu Q10 s 8× vyšší dostupností.
·    Je redukovaná forma koenzymu Q10.
·    Je okamžitě využitelný pro organismus.
·    Bez nežádoucích příměsí a balastních látek.
·    Redukovaný koenzym Q10 by se mohl doporučit k užívání společně se statiny ke snížení výskytu jejich možných nežádoucích účinků.

qmax-active

Doplněk stravy

Více ZDE!

Několik let žijete v partnerském svazku, a aniž byste cokoli tušila, najednou vám partner ze dne na den řekne: „Končím“.  Sbalí si věci a odejde. Našel si jinou, anebo mu život s vámi připadal nudný a rozhodl se pro změnu. Každopádně vám dal ránu pod pás. Zůstala jste sama a nevíte, co s tím. Je vám mizerně, cítíte se prázdně a zbytečně. Jak to zvládnout a na samotu vyzrát?

 

Vyrazit s přáteli

Sedět sama mezi čtyřmi stěnami a litovat se není dobrý nápad. Pokud chcete na partnerovu zradu co nejrychleji zapomenout, vyrazte ven – a bavte se. Nevyhýbejte se přátelům, naopak přijměte jejich pozvání a jděte s nimi do společnosti. Na koncert, do baru, na disco, na ples. Nezáleží na tom kam, ale s kým. Nestraňte se lidí, netrapte se, on vám za to nestojí.

 

Najít si koníčka

Zůstala jste sama, a tak to využijte. Předtím jste možná neměla čas na zájmy a koníčky, nyní máte možnost konečně se jim věnovat naplno. Nemáte-li žádný koníček, najděte si něco, co vás baví. Začít není nikdy pozdě!  A i když nyní na jiný vztah nemáte ani pomyšlení, nikdy nevíte, kdy potáte někoho, s kým vás spojí právě onen společný zájem. A nová láska bude na obzoru.

 

Pracovat na sobě

Trápit se, brečet a řešit problémy nadměrným jídlem či alkoholem je cesta k záhubě. Vy musíte udělat pravý opak. Začít na sobě pracovat, abyste byla maximálně přitažlivá, sexy a krásná. Cvičte, udělejte si nový sestřih, choďte na masáže. Jděte plavat, běhat, tančit. Dělejte něco pro své tělo. Váš bývalý brzy pozná, o co přišel a bude litovat.

 

Studovat a učit se

Máte-li stále hodně volna, využijte jej ve svůj vlastní prospěch. Začněte studovat, učte se něco, na co jste dřív neměla čas. Může to být cizí jazyk, anebo třeba i základy účetnictví či tvorby webových stránek. Nejen, že tím uděláte něco pro sebe, ale rozšíříte také možnost svého uplatnění na trhu práce.

 

Co nejvíc se smát tema-tydne-jak-vyzrat-na-samotu-ii-sh-nahled

Není to snadné, zvlášť v situaci, kdy byste nejraději někam zalezla a s nikým se neviděla, ale pamatujte na to, že smích léčí – a můžete díky němu i zhubnout. Stačí deset minut smíchu denně. Podle vědců se totiž tato činnost vyrovná stejné době joggingu, běhu, anebo tance. Navíc je skvělý i na posilování. Kromě 17 obličejových svalů jím posilujete také bránici a břišní svaly a dalších osmdesát svalů trupu. Když se každý den budete smát, nejen, že si krásně vytvarujete postavu, ale ještě budete mít dobrou náladu a vše vám půjde snáz od ruky. Smích má i další pozitivní účinky – odbourává stres, působí jako přírodní analgetikum a pomáhá proti depresi. Do těla se totiž uvolňuje hormon štěstí endorfin.

 

Text: asm

Foto: Shuttestock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse