vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Zatloukat, zatloukat, zatloukat: Jak se chovat při nevěře

12. března 2017

Zatloukat, zatloukat, zatloukat: Jak se chovat při nevěře

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: láska milenec nevěra sex partner

preventan-mimiforum-banner

I když patříte mezi odpůrkyně nevěry, může se stát, že potká i vás. Třeba na večírku po pár skleničkách. Úlet už nejde vzít zpět a vy nebudete vědět, co teď. Staré známé pravidlo o »zatloukání« je asi to nejlepší, co můžete udělat.   

Nevěru jste vždycky odsuzovala a byla jste přesvědčena, že byste ji svému partnerovi neodpustila. Jenže pak se stalo něco, co jste nečekala – nevěrná jste byla vy. Náhle a nečekaně. Pak přišly výčitky, jenže už to nešlo vzít zpět. Co teď? Mám to říct partnerovi? Probíhalo vám neustále hlavou. Unáhlenost a upřímnost není ale v tomto případě zrovna ideální. Co tedy dělat?

1. Zatloukat, zatloukat, zatloukat

Rčení, kterým se proslavil Dr. Plzák, je stoprocentně pravdivé. Jen málokterý muž totiž radostně přijme partnerčino doznání o nevěře. Zvlášť pokud šlo o sex na jednu noc, není přiznání ideální variantou. Možná se uleví vašemu svědomí, ale do vztahu to nepřinese nic dobrého. Naopak – muži jsou ješitní a většinou to nesou těžce. Nejen, že ztratíte jeho důvěru, ale v krajním případě vše může vést až k rozchodu. Nakonec budete litovat, že jste se přiznávala a raději nemlčela.

2. Chovat se, jako obvykle sex-a-vztahy-jak-se-chovat-pri-nevere-ii-sh-nahled

I když vás tíží svědomí, zkuste na sobě nedat nic znát. Chovejte se jako obvykle, dělejte to, co běžně. Pokud se totiž začnete chovat výrazně jinak a z ničeho nic začnete partnerovi nosit snídani do postele, i když si ji celou dobu chystal sám, pravděpodobně v něm uzraje podezření, že něco není v pořádku. Pak už bude jen krůček k tomu, aby z vás přiznání vytáhl.

3. Romantický večer ve dvou

Vaše nevěra mohla být signálem, že ve vztahu neklape všechno, jak má. A tak je na čase na tom začít pracovat. Vyjděte si s partnerem na romantickou večeři, na ples, anebo do divadla, anebo naplánujte wellness víkend v lázních jen ve dvou. Dejte mu najevo, že vám na něm záleží.

4. Pozor na internet a kamarádky

Není nic horšího, než tajit nevěru před partnerem, a přitom se s tím svěřit na internetu, anebo společné kamarádce. Prostředí internetu není zrovna anonymní a může se stát, že váš příběh najde partner, anebo nějaký dobrý kamarád, který mu ho s radostí přepošle. To samé platí, pokud se s úletem svěříte společné kamarádce. Nikdy nemáte jistotu, že tajemství udrží a nedonese novinku partnerovi pěkně za tepla. Dejte si proto dobrý pozor, co kde říkáte či píšete.

MIMIFORUM zjistilo:

5 důvodů, proč tajit nevěru

-          Nepřijdete o partnerovu důvěru.

-          Máte šanci, že se nic nedozví a vše bude jak předtím.

-          Nebude vám hrozit rozchod kvůli nevěře.

-          Nebudete se muset neustále omlouvat, litovat a brečet.

-          Nebudete mít po zbytek život na talíři, že jste se jednou neovládla.


Text: asm

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse