vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy

před sedmi roky - Zdraví a krása

Zánět močových cest: Hlavní komplikace

Zánět močových cest opakovaně trápí každou pátou ženu. Pokud se však dostatečně neléčí, mohou způsobit nemalé komplikace. Mezi ně patří zánět, či dokonce selhání ledvin a neplodnost.

preventan-mimiforum-banner

Veškeré příspěvky do diskuse
18:20 23.03.2014 - MartinaL -

Bez nadpisu

kika: Mám stejný problém :/ Na záněty hodně trpím a bohužel v podstatě od chvíle, kdy se mi zánět objevil poprvé, tak se mi to neustále vrací (ono se prý aji říká, že po prvním zánětu močáku má tendenci se ten zánět vracet pořád dokola). Taky se samozřejmě snažím udržovat v teple, abych neprochladla, hodně pít a s urovalem akut mám též výborné zkušenosti, ale o tom, že probiotika jako taková mají vliv na imunitu celkově a mohou zabránit zánětům močáku jsem nevěděla. Zkusím si taky skočit do lékárny pro ten biopron, byla bych ráda, kdyby se mi konečně podařilo najít něco, co bude fungovat jako prevence a ne jen jako „poslední záchrana“, když už se zánět objeví.

10:49 05.03.2014 - kika -

Bez nadpisu

Jsem jedna z těch, kterým se záněty vrací. Tím pádem už mám ozkoušené, co mi nejlíp zabírá a co ne. Klasika pro mě je, abych se udržovala v teple, pila hodně tekutin – především brusinkový čaj a taky užívám uroval akut – ten mi zabírá perfektně. Problém ještě je, že se mi záněty opakují. Takže jsem asi před měsícem začala užívat probiotika biopron devítku,abych si posilnila imunitu. Zatím jsem během posledního měsíce zánět neměla,ale je fakt, že každý měsíc zánět nemám.

Komentáře

Připojte váš komentář!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.