vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Zamilovaná do »starce«: Je o třicet let starší!

9. ledna 2017

Zamilovaná do »starce«: Je o třicet let starší!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: starší muž láska vztah sex partner

preventan-mimiforum-banner

Vztahů, v nichž je muž výrazně starší než partnerka, přibývá. Ženy v nich totiž nacházejí to, co jim u jejich vrstevníků chybí. 

„Je mi třicet a na muže jsem nikdy neměla štěstí. Každý mě chtěl jen do postele, ale já toužila po vážném vztahu. Vše se změnilo před půl rokem, kdy jsem potkala jednoho, do kterého jsem se na první pohled zamilovala. Má všechno, co jsem od partnera vždycky chtěla. Je milý, pozorný, gentleman a na úrovni. Jediný problém je, že je výrazně starší. Nedávno oslavil šedesátku. Je dokonce starší, než moji rodiče,“ vypráví Simona (30).

Starší muž má své výhody

Případů, kdy se mladá žena zamiluje do výrazně staršího muže, přibývá. Dávno už nejsou ničím neobvyklým a už jen málokdo se na takový vztah dívá skrz prsty. Na rozdíl od opačného extrému, kdy se mladý muž dá dohromady se zralou partnerkou, nepřijde nikomu divné, když si dívka po dvacítce najde padesátníka. Důvod je jednoduchý – je totiž úplně jiný než její vrstevníci.

Starší o třicet sedm let

„Na lásku na první pohled jsem nevěřila až do chvíle, než jsem potkala svého partnera. Zamilovala jsem se až po uši, i když mi to všichni rozmlouvali. Důvodem je velký věkový rozdíl. Je mi dvacet osm a jemu šedesát pět. Vím, že je to hodně, ale je to muž, po jakém jsem vždycky toužila. Jsme spolu už rok a skvěle nám to klape. Jeho i moje rodina našemu vztahu příliš nepřejí. Navíc nedávno se můj partner stal dvojnásobným dědečkem. Představa, že mi ve třiceti budou říkat babičko, mě sice neláká, ale nevzdám se. Miluju ho jako nikoho na světě,“ svěřuje se Radka (28).

Starší partner. Stojí vám za to? sex-a-vztahy-zamilovana-do-starce-ii-sh_small

Pokud se zamilujete do výrazně staršího muže i vy, dobře zvažte, zda do takového vztahu jít opravdu chcete. Jste-li si jistá, že ano, pak se nenechejte zviklat případnou nepřízní okolí. Je to váš život a je jen na vás, jak jej prožijete. Toužíte-li však po velké rodině a děti zatím nemáte, nemusí být šedesátník partnerem zrovna nejvhodnějším. Pamatujte, že jaký si život uděláte, takový ho budete mít. S výrazně starším mužem se vám může stát, že brzy zůstanete sama, anebo s malými dětmi.

MIMIFORUM zjistilo:

5 věcí, které ženy lákají na starších mužích

-          Je zralý a vybouřený. A to se o mnoha vrstevnících rozhodně říct nedá. Muž po padesátce většinou ví, co chce. Dostatečně si užil, a tak se bezhlavě nevrhá do nových románků.

-          Je gentleman. Neplatí to sice o všech, ale je mnohem větší pravděpodobnost, že potkáte staršího muže – gentlemana, než slušně vychovaného mladíka. Zatímco vrstevník vám klidně přibouchne dveře před nosem, starší partner vám je podrží. Ví, jak se chovat k ženě a zná základy společenského chování.

-          Je zajištěný. Nemusí být milionář, ale má byt, auto, stálý plat a něco našetřeno. Ve srovnání s klukem, který sotva vyšel ze školy a je na úřadu práce, je to jako nebe a dudy.

-          Umí se chovat. A to nejen k ženám. Neříká v každé druhé větě sprosté slovo, protože je to moderní. Působí seriozně, má přehled a neříká nesmysly. A právě to, že se umí chovat, je častým důvodem, proč po starších mužích ženy touží.

-          Je zkušený v posteli. Ví kam sáhnout a jde mu nejen o svoje uspokojení, ale i o to partnerčino. Jediná nevýhoda je, že nemá výdrž a apetit jako mladší muži.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse