vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Zamilovala jsem se. Mohl by být můj syn!

17. prosince 2012

Zamilovala jsem se. Mohl by být můj syn!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: zajíček mladší muž láska vztahy sex

preventan-mimiforum-banner

Láska si nevybírá, a tak se stane, že se po uši zamilujete do muže, který by věkem mohl být váš syn. Okolí vztahu nepřeje, ale to není důvod se mu bránit. 

Q Max Active

 Zkuste Q Max Active, který obsahuje definované množství vysoce čisté redukované formy koenzymu Q10 s garantovanou Kaneka Q10TM účinností, bez nežádoucích příměsí a balastních látek. Hlavním účinkem koenzymu Q10 je tvorba buněčné energie důležité pro životní děje a antioxidační účinek. Schopnost organismu vytvářet aktivní formu klesá s věkem a s užíváním statinů (léků na snižování hladiny cholesterolu). Proto je tato forma koenzymu Q10 zvlášť vhodná zejména pro osoby těžce fyzicky a duševně pracující. Je vhodný při ztrátě energie a vitality.

qmax-active-low

Doplněk stravy

Více ZDE

„Na lásku na první pohled jsem nikdy nevěřila. Až do chvíle, než jsem potkala Jeho. I když mi bylo téměř čtyřicet, zamilovala jsem se až po uši – jako malá holka. On se o mě zajímal taky, a tak se může zdát, že nám nic nestálo v cestě. Z mé strany tu ale jeden problém byl – vždyť on by mohl být můj syn! Byl o dvacet let mladší,“ mluví o své zkušenosti Jitka (42), která se lásce se »zajíčkem« dlouho bránila.

Lepší sex jsem nezažila

„Všichni mě odrazovali a ťukali si na čelo. Prý budu za chvíli v přechodu, a tak mám mít úplně jiné starosti, než lovit koloušky. Nemohla jsem si pomoct. Dlouho jsem vnitřně bojovala, ale nakonec jsem do toho vrhla po hlavě. Lepší sex jsem nikdy nezažila. A lepšího partnera taky neznám. Jsme spolu už tři roky a máme roční miminko. Jsem neskutečně šťastná, ale trochu se bojím. Co když přijde nějaká mladší a já zůstanu s dítětem sama?,“ pokračuje.

Okolí vztahu nepřeje

Zatímco na pár, v němž je muž o dvacet, třicet, ale klidně i o čtyřicet let starší, se nikdo divně nedívá, pokud je to obráceně, nastává problém. Okolí je málokdy chápavé a vztahu přeje. Naopak žena je vždy tou z páru, na kterou se dívá skrz prsty. Je starší a měla by mít rozum! Výsledek je všem hned jasný, aniž by pár znali – stejně si najde jinou, mladší. A ona zůstane sama a opuštěná. Věci jsou však někdy jinak, než se zdají.

Je mladší o 17 let. Neznám lepšího!

„Můj partner je mladší o sedmnáct let. Ano, vím, že by mohl být můj syn. Ale není. Jsme spolu už deset let a všichni nám to závidí. Kvůli němu jsem se rozhádala s rodinou a s přáteli – nikdo mi mladšího partnera neschvaloval. My jsme spolu šťastní a máme dvě děti. Neznám lepšího muže! Nikoho jiného nepotřebujeme, vystačíme si. A doufám, že nám to dlouho vydrží,“ říká Andrea (47).

Neodsuzujte vztah předem

Pokud se zamilujete do kolouška, nezoufejte. Je to váš život, a tak záleží jen na vás, jak s ním naložíte. Co si myslí ostatní, vás nemusí zajímat. Neodsuzujte vztah předem, existuje spousta párů, v nichž to funguje, i když je muž výrazně mladší. Život máme jen jeden, a tak je třeba užívat ho naplno. Nikde není psáno, že to zrovna vám nemůže vyjít a nebudete šťastní s o mnoho let mladším partnerem.

MIMIFORUM zjistilo: sex-a-vztahy-zamilovala-jsem-se-ii-sh-nahled

3 hlavní věci, proč ženy láká vztah s mladším

-          Mají větší výdrž. Nejen v posteli, ale hlavně v ní. Muži jsou na svém sexuálním vrcholu kolem dvacítky, zatímco ženy až po třicítce. A to je pádný důvod na to pořídit si kolouška.

-          Cítí se vedle nich mladší. Každá žena, která to zažila, vám to potvrdí – vedle mladšího muže omládnete. A to nejen psychicky, ale i fyzicky. Spoustu žen totiž mladší partner motivuje k tomu, že změní šatník a začne pracovat na své postavě.

-          Zvedá jim to sebevědomí. I když to všechny ženy nepřiznají, snad každé zalichotí komplimenty od mladšího muže. A když se k tomu přidá pocit, že si váš partner mohl vybrat osmnáctku a zvolil vás – o dvacet let starší, stoupne sebevědomí zaručeně.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse