vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Zahýbá mi na každém kroku: Co s ním?

10. února 2017

Zahýbá mi na každém kroku: Co s ním?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: emoce milenka nevěra sex partner

preventan-mimiforum-banner

Vedete spokojený rodinný život. Staráte se o děti a domácnost, partner chodí do práce a vy nemáte žádné podezření. Jenže pak se ukáže, že nic není tak, jak se zdá. Zahýbá vám totiž na každém kroku!

„Když jsem zjistila, že mi partner zahýbá, byla jsem v šoku. Nic jsem netušila! Byla jsem na mateřské, starala se o děti a domácnost. On chodil do práce, vydělával, a i když se vracel pozdě, věřila jsem mu, že je vytížený a má toho moc. Pak se ale ukázalo, že každou volnou chvíli netrávil v kanceláři, ale s milenkami,“ vypráví o nevěře svého partnera Pavlína (31). „Problém ale je, že ho pořád miluju a nechci o něj přijít. Udělala bych cokoli, aby to skončilo a on se k nám vrátil,“ pokračuje.

Víc milenek najednou

Statistiky hovoří jasně. Až 64 % mužů bylo své partnerce někdy nevěrných! A minimálně každá desátá aférka vypluje na povrch. Muži totiž své milenky umí mnohem hůř maskovat, než ženy. U těch proto nevěra zůstane neodhalena mnohem častěji. „Nikdy bych nečekala, že mě to jednou potká, ale stalo se. Partner mi začal zahýbat. Neustálé přesčasy v práci, služební cesty se sekretářkou, téměř žádný sex mezi námi. To vše mě vedlo k tomu, že jsem se mu podívala do telefonu a přečetla si zprávy. To jsem ale neměla dělat. Zjistila jsem, že má milenku. A nejen jednu, měl jich víc najednou. Zhroutil se mi svět. Toto jsem nečekala,“ popisuje svůj zážitek Iveta (33).

Zůstaňte v klidu a jednejte bez emocí sex-a-vztahy-zahyba-mi-na-kazdem-kroku-i-sh-nahled

O mužích se někdy říká, že jsou nevěrní od přírody. A ať si to chcete připustit, anebo ne, je to tak. Jen málokterý je své partnerce stoprocentně věrný a nepoohlíží se jinde. Když se jeho úlety neodhalí, může žena zůstat relativně v klidu. Jakmile vše vypluje na povrch, je tu velký problém. Křik, pláč, výčitky, nadávky. To je většinou první reakce podváděné ženy. Jenže ta není vůbec ideální. Pokud chce získat partnera zpět a on v tom, co chce, nemá jasno, může ho definitivně odradit. Proto je důležité zůstat v klidu a jednat bez emocí, i když je to těžké. Vše probrat s chladnou hlavou a rozhodnout se, co dál.

Tipy MIMIFORA:

5 tipů co dělat, když vám partner zahýbá

-          Nejednat unáhleně. I když to ve vás vře, snažte se zachovat si chladnou hlavu a vše si pořádně promyslet. Jinak se může stát, že uděláte něco, co vás pak bude mrzet. Než něco řeknete, zvažte, jaké to bude mít důsledky. Některé věci totiž už zpět vzít nelze.

-          Zůstat v klidu. Když se prozradí nevěra, čeká partner všechno. Že budete křičet, vyčítat, prásknete mu dveřmi před nosem. Co ho ale zaskočí je ledový klid. Zkuste ovládnout emoce a ukažte mu, že jste silná osobnost. Šokujte ho tím, že zůstanete v klidu jak ledová královna.

-          Nedávat mu ultimáta. Buď ona, nebo já! Častá věta, kterou ženy řeknou ve chvíli, kdy se ukáže, že má partner milenku. Pokud ho však nechcete ztratit, může právě toto vést k tomu, že se rychle rozhodne – pro ni. Muži totiž ultimáta nesnášejí.

 -          Tvářit se, jako by nic. Je to těžké a málokdo to zvládne. Ale pokud vydržíte, může to brzy přinést ovoce. Pokud s vámi stále bydlí, chovejte se jako normálně. Perte, žehlete, vařte, starejte se o něj, i když byste po něm rozpálenou žehličkou nejraději mrskla. Je pravděpodobné, že si uvědomí, že u milenky takový komfort mít nebude a vrátí se.

 -          Mít čas pro sebe. On má milenku, zatímco vy se pořádně nikam nedostanete. Staráte se o děti, domácnost a večer jste si nikam nevyrazila ani nepamatujete. Je na čase to změnit. Začněte se věnovat sama sobě. Zajděte si na masáž, na kosmetiku, jděte si zaplavat či zacvičit. Zařiďte si hlídání a večer jděte s kamarádkami na skleničku. Neříkejte mu, kam jdete a s kým a nespěchejte domů. Ukažte mu, že jeho k životu nepotřebujete. Pokud bude žárlit, je to na dobré cestě.

 

Text: mob

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse