vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Zábavný manuál: Jak nás balí muži!

6. listopadu 2015

Zábavný manuál: Jak nás balí muži!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: seznamování flirt láska milování vztahy muži sex

preventan-mimiforum-banner

Láska, vztahy, seznamování – pro někoho to je věda, pro druhého snadná věc. Do druhé skupiny patří americký novinář Neil Strauss. Jeho kniha »Jak získat ženu« byla bestsellerem. Třeba vás pobaví, jak se v jedenácti krocích dá prý ulovit každá žena.

 

1. Lov ve smečce

Muži by podle Strausse měli lovit ve smečce. Když ženu oslovuje chlap osamoceně sedící v baru, vypadá jako zoufalec. Je proto lepší, když je ve skupině jiných mužů, ale »do akce« pak musí jít sám.

2. Útok zepředu

Ideální je oslovit ženu ve společnosti jejích kamarádek. Je třeba přijít k ní zepředu, aby muže včas zaznamenala. Na prvních slovech pak prý vůbec nezáleží.

3. Vtipkování

Prvních deset vteřin rozhoduje. Podle Strausse je klíčové udržet po tuto dobu s kořistí kontakt. Stačí prý pár dobře mířených, předem připravených bonmotů.

4. Kontaktní otázky

Do hovoru je nutné implementovat kontaktní otázky. Ideálně takové, které ženu trochu znejistí. Například: „Na tričku máš nějakou nitku, chceš ji sundat?"

sex-a-vztahy-jak-balit-zenu-2-ing-nahled

5. Metoda »pohled do duše«

Čtenářky MIMIFORA, teď přichází to nejzábavnější. Strauss radí, jak ženu izolovat od okolí, aby byla jen a jen jeho. Metodu označuje jako »pohled do duše«. Tkví v tom, že se muž dívá pravým okem do pravého oka ženy a synchronizuje své dýchání s jejím.

6. Citový apel

Jakmile muž zvládne zkoordinovat své pravé oko se správným dýcháním, má zapojit rovnici: Důvěra + pocit bezpečí = vítězství! Vhodně zvolenými hláškami (nebo třeba galantním připalováním cigarety) je třeba vzbudit v ženě pocit důvěry a bezpečí.

7. Klidné místečko

Nyní je třeba ženu vytrhnout z jejího prostředí. Vhodné je navrhnout přesun do klidnějšího baru, kde by si muž se ženou mohli v klidu povídat. A pozor! Čím častěji za večer se prý budete stěhovat, tím má muž větší šanci, že žena bude nakonec jeho. Musí mu totiž důvěřovat.

8. Zvýšení napětí

V novém baru je čas na první přímější útok. Nejdříve je však nutné zvýšit sexuální napětí, a to takto: Muž nechá své oči klouzat zleva doprava na ústa ženy.

9. První dotyky

Jakmile sexuální napětí vzroste, přijdou na řadu první letmé dotyky. Třeba nenápadné pohlazení ruky, když muž ženě dolévá víno.

10. Zlomení odporu

Strauss radí použít metodu »evoluční fáze«. Chlap by měl ve vhodné chvíli přičichnout k ramenům ženy. A dodat, že takhle si zvířata projevují důvěru. A že to platí i u lidí.

11. Klíčový polibek

Teď je prý vše připraveno k prvnímu polibku. Muž by se měl ženy zeptat, zda ji může políbit. Podle Strausse přichází v 99 procentech odpověď »Ano« nebo »Já nevím«. Jakákoliv z těchto odpovědí značí, že přišla mužova slastná chvíle…

Text: mob

Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse