vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Westernová městečka: Výlety za kovboji

22. srpna 2014

Westernová městečka: Výlety za kovboji

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: kovboj koně Westernové městečko děti výlet

preventan-mimiforum-banner

Máte rádi koně a atmosféru Divokého západu? Pak se nezapomeňte s dětmi vypravit do některého z westernových městeček.

Preventan Akut

  • Doplněk stravy
  • Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek
  • 1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy)
  • Přípravek je vhodný pro děti od 3 let a dospělé
    preventan-akut_small

    Doplněk stravy

Více ZDE

Westernové městečko

Kde: Boskovice

Western park v Boskovicích najdete na okraji starého pískovcového lomu, což mu samo o sobě dodává unikátní atmosféru. Od května do konce září je tu pro všechny připraven zajímavý celodenní program. Kromě řady atrakcí pro děti i dospělé zde nechybí ani divadelní představení, samozřejmě ve westernovém stylu. Součástí je i lanový park, který nabízí zábavu a adrenalin pro celou rodinu. Najdete zde celkem 43 středně obtížných lanových překážek ve výšce mezi stromy. Nechybí ani občerstvení v salonech a restauracích a přespat můžete ve stylovém westernovém hotelu.

www.westernove-mestecko.cz

 

Westernové městečko Šiklův Mlýn

Kde: Zvole nad Pernštejnem

Největší přírodní zábavní areál u nás je ideální pro rodiny s dětmi. Nabízí totiž spoustu aktivit. V krásném prostředí Českomoravské vrchoviny ve Zvoli pod Pernštejnem čeká děti i dospělé jiný svět – jako byste rázem vstoupili do některého z románů Karla Maye, nebo se ocitli na Divokém západě. Koně a kovboje uvidíte na každém kroku, navštívit můžete klasický Saloon, vyzkoušíte si hod tomahawkem. Děti se mohou projet vláčkem a vyzkoušet si dobové kostýmy. V pěkném počasí se vyplatí nezapomenout plavky – v areálu je totiž přírodní koupaliště – biotop s divokou řekou.

www.western.cz

 

Halter Valley

Kde: Dnešice, 20 km od Plzně

Asi 20 km jihozápadně od Plzně najdete westernový areál Halter Valley. Na chvíli zde máte možnost stát se Buffalo Billem, slavným šerifem Wyattem Earpem či neomylnou pistolnicí Calamity Jane. Nechybí bitky a přestřelky, scénky ze života pistolníků a falešných hráčů, vystoupení kapel nebo večerní countrybály. Pochutnat si můžete na dobrém jídle, nebo si nakoupit drobnosti pro pravé kovboje ve westernovém obchodě. O zábavu je zkrátka postaráno.

www.haltervalley.cz

 

Westernové městečko Indiánov

Kde: Hrádek nad Nisou

V rekreačním areálu Kristýna, nedaleko Hrádku nad Nisou, najdete nejnovější westernové městečko. Součástí areálu je budova pro šerifa včetně vězení, saloon či farma s řadou zvířat (kozy, mufloni, zakrslé ovečky, morčata, křečci, myši, králíci, zakrslá prasátka). Je zde také výborná mexická restaurace, prodejna suvenýrů a pro děti je připravena řada aktivit, například malování na obličej či možnost vymalovat si vlastní pončo.

http://www.liberecky-kraj.cz/…sternov.html

 

tip-na-vylet-westernova-mestecka-ii-sxc-nahled Westernové městečko Jívka

Kde: Adršpach

Malé, ale přitom velmi hezké westernové městečko, které láká k návštěvě všechny, kdo se vydávají do Adršpachu. Najdete zde několik budov ve stylu Divokého západu, banku i bar. I když miniměstečko není zatím běžně otevřeno pro veřejnost, můžete se zkusit domluvit na prohlídce. A jak se sem dostat? Cestou do Adršpachu z Hronova se vydejte přes Stárkov směrem na Janovice a následně Adršpach.

Text: asm

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse