vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Vzrušuje mě představa, že mám penis – umělý!

9. března 2012

Vzrušuje mě představa, že mám penis – umělý!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: umělý penis dildo láska penis vztahy prostata sex partner

preventan-mimiforum-banner

V posteli jste spíše dominantnější a partner se vám rád přizpůsobuje. Chcete zažít něco, co jste ještě nepoznala. V sexu chcete mít nad partnerem převahu. Pokud vaše odpovědi zní ano, pak zkuste připínací penis. Jsou ženy, které samotná představa vzrušuje!

Diskutujte: Lákal by vás sex s připínacím umělým penisem?


„Jsem úplně normální holka, kterou baví sex, ale příliš v něm neexperimentuju. Můj partner má totiž rád klasiku. Jenomže mě poslední dobou pronásleduje jedna představa – že si připnu umělý penis, prohodíme si role a já to udělám svému partnerovi zezadu. Jen když si na to vzpomenu, už jsem vlhká. Partner zatím o ničem neví, bojím se, že by si o mně myslel, že jsem divná. Připadá vám to normální, anebo je to úchylka?,“ ptá se Irena (26).

Umělý penis – hračka pro muže i ženy

Připínací penis je poměrně běžnou erotickou pomůckou, kterou bez problémů koupíte v sexshopech. Existují různé typy a velikosti, které využívají obě pohlaví. Muži se k němu kloní tehdy, mají-li problémy s erekcí, anebo pokud chtějí mít penisy dva – a jimi ženu uspokojit. Naopak ženy k nim sahají ve chvíli, kdy si chtějí užít s jinou ženou, anebo tehdy, chtějí-li si zpestřit milostný život s partnerem.

Připínací penis jako zdroj síly sex-a-vztahy-umely-penis-ii-sh

„Strašně mě vzrušuje představa, že mám penis. Když si připnu ten umělý, dává mi to hroznou sílu a energii. V sexu jsem dominantní, baví mě, když mám nad partnerem převahu a připínací penis mi ji dává. Bohužel je docela oříšek najít submisivního partnera. Dva kluci už se se mnou rozešli, když jsem to chtěla zkusit s umělým penisem, přitom já jsem přesvědčená, že by se jim to určitě líbilo,“ říká Soňa (29).

Hrátky pro submisivní muže a dominantní ženy

Hrátky s připínacím penisem vyhledávají především páry, v nichž je muž submisivní a žena dominantní. Muže láká i z toho důvodu, že anální otvor obsahuje velké množství nervových zakončení, a tak může být jeho stimulace velmi vzrušující. Navíc při hrátkách s umělým penisem dochází i k příjemné masáži prostaty.

S umělým penisem se umím odvázat!

„V normálním životě jsem hodně zakřiknutá a stydlivá. Klopím oči, dívám se do země, jsem nesmělá a nikdy bych se s nikým nedohadovala, to raději ustoupím. Doma jsem ale jiná. Ovšem jen tehdy, kdy si připnu umělý penis. V tu chvíli jakoby se ze mě stal jiný člověk. Jsem sebevědomá, silná, plná energie. A to se projevuje i v sexu. Umělý penis mě vzrušuje a rozpaluje. S partnerem si tak můžeme užít milování, jaké bychom bez něj nepoznali. Jakmile si ho odepnu, vrátím se do starých kolejí. Jsem šedá zakřiknutá myš,“ popisuje své zážitky Evelína (30). Pokud vás podobné hrátky s umělým penisem lákají, je na čase je vyzkoušet. Jen věnujte pozornost jeho výběru a volte takový, který vám bude nejvíce vyhovovat.

MIMIFORUM zjistilo:

Co byste měla vědět o připínacích penisech

  • Existuje více variant, které se liší nejen v použitých materiálech, ale také ve způsobu, jakým se připevňují.

  • Velmi oblíbené jsou klasické kalhotky s penisem, jejichž součástí může být také vnitřní dildo, které zároveň dráždí ženu. Existují však i typy, které se připevňují pomocí popruhů.

  • Zajímavou novinkou pro ženy je tzv. zasouvací penis. Jednou stranou jej žena zasune do pochvy, kde jej drží poševní svaly, druhou stranou pak obšťastňuje partnera.

  • Vybírat můžete mezi vibračními a nevibračními typy. První z nich mají buď dálkové ovládání, anebo ovladač přímo na pomůcce, aby žena mohla regulovat intenzitu.

  • Při používání umělých připínacích penisů je třeba zvláštní opatrnosti a nemělo by se zapomenout na lubrikační gel.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse