vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Výpomoc v domácnosti: Pro a proti

25. dubna 2014

Výpomoc v domácnosti: Pro a proti

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: pomocnice výpomoc byt úklid domácnost

preventan-mimiforum-banner

Výpomoc v domácnosti dnes využívá stále více žen. Přišly totiž na to, že uspoří čas, který mohou raději věnovat dětem a rodině. Jaké jsou tedy hlavní klady a zápory?

MaxiCor® (doplněk stravy) obsahuje v tobolce min. 90% omega-3 nenasycených mastných kyselin (ve formě ethylesterů) vyrobených čištěním oleje získaného z vybraných druhů mořských ryb. EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přijetí 250 mg EPA a DHA denně. 

MaxiCor ®  – Vítěz v anketě „Lékárníci doporučují“

maxicor-90-tabl-cz-se-znamkou-3d-nahled

Snad každá žena, pro kterou není smýčení domácnosti zároveň vášnivým koníčkem, občas pomyslela na to, jaké by to bylo pořídit si výpomoc v domácnosti. Taková paní na úklid, která neoblíbenou práci udělá za vás, to by bylo něco! Málokterá se ale k pořízení pomocnice odhodlá. Brání jí v tom víc věcí – finance, ale i strach z toho pustit si do bytu cizí osobu a nechat si od ní rovnat svoje osobní věci. Správně zvolená pomocnice v domácnosti ale může přinést spoustu výhod.

 

MIMIFORUM zjistilo:

Hlavní výhody výpomoci v domácnosti

 

-          Úspora času. Místo uklízení, které nesnášíte, se můžete věnovat práci, dětem či rodině.

-          Vyhnutí se neoblíbené práci. Nepatří-li úklid mezi vaše vášnivé koníčky, pak díky pomocnici máte šanci, že se mu vyhnete, zatímco můžete dělat to, co vás baví.

-          Čistá domácnost. A to vše bez toho, aniž byste se dřela a trávila hodiny s mopem a vysavačem v ruce.

-          Speciální úklidové služby. Najmete-li si na pravidelný úklid specializovanou firmu, můžete většinou využít i speciálních úklidových služeb, které nabízí. Mezi ty patří čištění koberců či vzduchotechniky, krystalizace mramoru apod.

-          Žádné úklidové prostředky. Úklidové firmy si vozí svoje prostředky i další vybavení na úklid, takže vy doma nic nepotřebujete a nebude vám to zavazet.

 

Pomoc v domácnosti? Vysvobození! sex-a-vztahy-vypomoc-v-domacnosti-ii-sh-nahled

„Výpomoci v domácnosti jsem se vždycky bránila. Přišlo mi, že bych tím všem ukázala, že to sama nezvládám. Bohužel jsem to opravdu nestíhala a vypadalo to u nás tak strašně, že jsem odmítala kohokoli pozvat. Tak jsem se styděla. Nakonec to vyřešila paní na úklid, kterou jsem si po dlouhém zvažování najala. Nemohla jsem udělat lépe! Chodí k nám pravidelně, mám čisto a konečně si zase můžu zvát přátele. Jsem šťastnější a spokojenější než dřív,“ vypráví Darja (32).

 

MIMIFORUM zjistilo:

Nevýhody výpomoci v domácnosti

 

-          Cizí člověk v bytě. Do svého soukromí musíte pustit cizího člověka a musíte se smířit s tím, že bude rovnat i vaše osobní věci.

-          Riziko krádeže. I když pomocnici na úklid je třeba vždy vybírat dle zkušeností a referencí, nikdy nevíte, zda i přesto se vám z domu něco neztratí. Jen těžko by se vám to poté dokazovalo.

-          Finanční výdaj navíc. Pomoc v domácnosti není zdarma a pro váš rodinný rozpočet tak bude představovat další položku navíc.

-          Nepochopení partnera. Zdaleka ne každý muž chápe, že žena skutečně pomoc v domácnosti potřebuje. Může se dívat skrz prsty, že je jediná v okolí, kdo úklid sama nezvládne. Díky tomu se můžou doma objevit nechtěné hádky a nepochopení.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse