vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Výlety za vysvědčení

28. června 2017

Výlety za vysvědčení

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: Vysvědčení Sport děti výlet adrenalin

preventan-mimiforum-banner

Chcete-li dětem za vysvědčení dát jako dárek výlet, na který dlouho nezapomenou, přinášíme pár tipů, kam vyrazit.

MaxIQ

• Omega-3 vhodné i pro děti.
• Min. 85% omega-3 nenasycených mastných kyselin.
• Malé tobolky pro snadné polykání.
• Příjemné užívání – bez rybí chuti.
• Bez barviv, sladidel, konzervačních látek.

maxiq-nahled

Doplněk stravy

Více ZDE!

Adrenalin park Stříbrný rybník

 

Kousek od Hradce Králové najdete kemp Stříbrný rybník. Dostanete se do něj snadno autobusem z centra města a kromě příjemného koupání zde můžete zažít spoustu zajímavých aktivit. Nechybí zde totiž Adrenalin park, ve kterém můžete prožít mnoho zábavy. V lanovém parku se nacházejí lanové a outdoorové aktivity pro každou věkovou kategorii. Lanové překážky jsou sestaveny do 3 okruhů dle náročnosti a věku. Každý lanový okruh je pak doplněn zábavnými a střeleckými aktivitami. Ve vodním centru si můžete vyzkoušet aquazorbing, aquaskipper, půjčit si šlapadlo, pramici, anebo kajak. Chcete-li si prodloužit víkend, můžete se ubytovat v chatkách či stanech.

www.stribrny-rybnik.cz

 

 

 

Zábavní areál Mosty u Jablunkova

Ski areál Mosty u Jablunkova zdaleka nepatří jen zimním sportům. Naopak letních aktivit je tu ještě více a vyřádí se na nich celá rodina. Na všechny tu čeká bobová dráha, lanové centrum, bungee trampolíny i trampolíny pro děti, dětský zábavný park. Můžete si vyzkoušet sjezd na laně, střelbu z luku, anebo se zajezdit na rodeu a co nejdéle se udržet v sedle. Z bohaté nabídky si vyberou všichni – děti i dospělí.

www.skimosty.cz

 

Park Boheminium 

 

Pro všechny děti a dospělé, kteří rádi poznávají nové věci a baví je i architektura, je skvělým tipem na výlet Park Boheminium. Naučně poznávací okruh s dokonalými maketami (v měřítku 1:25) významných stavebních a technických památek České republiky najdete v překrásném prostředí krajinného parku. Uvidíte zde dokonalé makety našich hradů a zámků, nechybí ani větrné mlýny či modely letadel. Výlet můžete spojit s návštěvou Mariánských Lázní.

www.boheminium.cz

 

Relaxpark

 

Sportovní centrum přímo pod vrcholem Sněžky je skvělým tipem pro letní rodinnou zábavu. Vyzkoušet si zde můžete spoustu atrakcí, se kterými se jinde nesetkáte. Zdejší bobová dráha je dlouhá 900 metrů a v některých místech vede až osm metrů nad zemí. Boby zde mohou dosáhnout i 40 km rychlosti. Snad ještě větší adrenalin představuje jízda na kladce. Nechybí ani trampolíny či čtyři 55 m dlouhé nerezové skluzavky. Na speciálních klouzácích vás čeká i 12 metrů dlouhý volný pád.

www.relaxpark.cz

 

Offpark Sušice

tip-na-vylet-vylety-za-vysvedceni-ii-cz-nahled

Máte-li to blízko na Šumavu, pak navštivte s dětmi zdejší Offpark. Nabízí spoustu aktivit, ze kterých si určitě vyberete. Nechybí zde lanový park, paintball, anebo třeba terénní koloběžky. Že na nich není nic adrenalinového? Omyl! Při pětikilometrovém sjezdu s převýšením 370 m vám bude tuhnout krev v žilách. A pokud vám to nestačí, můžete si vyzkoušet let kluzákem, anebo paragliding. To ale není všechno, čeká zde na vás i možnost dvanáctikilometrového sjezdu po Otavě na raftu.

www.offpark.cz

 

Text: asm

Foto: Czechtourism.cz

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse