vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Výlety za vodními sporty

14. srpna 2015

Výlety za vodními sporty

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: kemp jachting Sport voda výlet

preventan-mimiforum-banner

Kam se vydat na výlet za vodními sporty? Přinášíme několik tipů, kam vyrazit s rodinou a výlet spojit třeba i s pobytem v kempu. 

Preventan Clasic

·    Cucavé tablety s ovocnou příchutí.
·    Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek.
·    1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy).
·    Přípravek je vhodný pro děti od 3 let a dospělé.
·    Především k dlouhodobému užívání.

preventan-clasic

Doplněk stravy

Více ZDE

Do konce prázdnin ještě nějaký čas zbývá, počasí přeje, a to je důvod, proč se vydat k vodě. A když vás nebaví jen ležet u vody či plavat, zkuste vodní sporty!

 

Raftcamp Veltrusy


Sportovní areál u Prahy nabízí velké množství sportovních aktivit. Co si zde hlavně můžete vyzkoušet, je rafting. Areál nabízí programy pro začátečníky i pokročilé, samozřejmostí je zapůjčené veškerého vybavení. Vydat se sem můžete i na vodácko-sportovní víkend pod horou Říp, užít si poklidné atmosféry Mělnicka a vyzkoušet řadu sportů. Kromě raftingu jsou to kanoe, kajaky, lukostřelba apod. Připraven je i program pro děti.
 www.raftcamp.cz

 

Rekreační areál Stříbrný rybník


Stříbrný rybník je jedním z největších rybníků rozprostřených v okolí Hradce Králové. Rozhodně se zde nudit nebudete. V případě, že vás již nebude bavit koupání a lenošení na pláži u rybníka, můžete využít celé řady aktivit, které můžete ve chvílích volna provádět. Najdete zde lanové a zábavní centrum, anebo můžete vyzkoušet sportovní aktivity i na samotné vodní ploše. Nechybí ani tobogán, půjčovna loděk a šlapadel a ubytovat se můžete i v příjemném autokempu.

www.stribrny-rybnik.cz

 

Vodní nádrž Rozkoš


Rozkoši se říká Východočeské moře a je osmou největší přehradou u nás. Těší se oblibě návštěvníků nejen z naší republiky. Svou polohou v podhůří Orlických hor a Krkonoš láká nejen k příjemnému osvěžení, ale na své si přijdou i milovníci vodních sportů. Velké oblibě se těší nejen přehrada, ale také autokempink Rozkoš s celoročním provozem, jehož kapacita je 3 500 osob a ubytování nabízí v chatkách, ale i ve vlastních stanech či v karavanech. Nechybí zde ani letní kino, hotel, restaurace, občerstvení, minigolf, půjčovna kol a sportovních potřeb, vodní tobogán, dětský motokros, sauna, či dětské hřiště.

www.atcrozkos.cz

 

Vodní nádrž Slapy tip-na-vylet-vylety-za-vodnimi-sporty-ii-cz-nahled

Asi třicet kilometrů od Prahy, proti proudu Vltavy, se nachází další velká vodní nádrž – Slapy. Kromě možnosti koupání opět nabízí celou škálu aktivit, z nichž si vybere celá rodina. Ubytovat se můžete v několika kempech, ale i v penzionech či hotelech v okolí, a užít si příjemné letní dny. K oblíbeným aktivitám zde patří jachtaření, windsurfing či vodní lyžování. Za vyzkoušení jistě stojí i vyjížďka parníkem. Okolí nádrže přímo vybízí k procházkám, ale i k výletům na kolech.

www.slapy.cz

 

Text: asm

Foto: Czechtourism.cz

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse