vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Vyhrožuje rozvodem. Jak jej odvrátit?

13. září 2013

Vyhrožuje rozvodem. Jak jej odvrátit?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: manželská poradna žárlivost Rozvod vztah partner

preventan-mimiforum-banner

Vyhrožuje vám partner rozvodem a vy o něj nestojíte? Pak máte několik možností. Přinášíme pět tipů co dělat, když chcete partnera získat zpět.

„S partnerem máme dvě děti a já byla přesvědčená, že nám to doma klape. Hádali jsme se jen minimálně, docela nám to fungovalo. Vše se ale změnilo ve chvíli, kdy přišel partner s tím, že uvažuje o rozvodu. Prý si se mnou už nerozumí, nemáme si co říct a vše, co mezi námi bylo, vyprchalo. Jenže já jej pořád miluji a rozvádět se nechci. Nevím, co dělat a jak rozvod odvrátit,“ říká Simona (43).

 

sex-a-vztahy-jak-odvratit-rozvod-ii-sxc-nahled Denně mi vyhrožuje rozvodem!

„Poslední dobou jsem zoufalá. Neuplyne den, kdy by mi partner nevyhrožoval rozvodem. Nic se mu na mě nelíbí a jen vše kritizuje. Já jsem ta nejhorší, všechno dělám špatně. Neumím vařit, uklízet, ani hospodařit. Zajímavé je, že mu vše začalo vadit až po deseti letech vztahu. Všechno mi vyčítá a kritizuje a každý den slyším o rozvodu. Co mám ale udělat, když se rozvádět nechci a pořád mi na něm záleží?,“ ptá se Kristýna (40).

 

1. Promluvit si

Zní to možná banálně, ale pravdou je, že řada partnerských svazků vázne na komunikaci. Přitom pokud s partnerem mluvit nebudete, nemůže vám to doma fungovat. Prvním krokem by tedy měla být klidná rozmluva mezi čtyřma očima. Bez emocí, hádek a obviňování. Sedněte si spolu jen vy dva bez dětí a zkuste váš vztah i možnosti, které skýtá, probrat.

 

2. Navštívit manželskou poradnu

Pokud s partnerem není řeč a domluva, uvažuje o rozvodu a vy jej odmítáte, pak je poradna ideálním řešením. O tom, že to není od věci, svědčí fakt, že manželský poradce dokáže od rozvodu odvrátit až pětinu lidí. Pokud s ním proberete vaše problémy a situaci, je tu naděje, že se vše obrátí k lepšímu a partner od rozvodu ustoupí.

 

3. Stát se nezávislou

Mnoho vztahů krachuje na tom, že žena je na partnerovi závislá – a to nejen finančně. Často nemá své přátele, koníčky, protože vše obětovala svému vztahu, který teď nefunguje. Zkuste dát partnerovi jasně najevo, že se bez něj obejdete. Neproste, nebrečte, nedoprošujte se, nevázejte se na něj. Udělejte si vlastní program a nehlaste mu každý svůj krok. Neseďte stále doma a nečekejte na jeho zavolání. Ukažte mu, že jeho k životu nepotřebujete. U některých mužů tato


taktika skvěle funguje.

 

4. Věnujte se sama sobě 

Možná jste svůj život obětovala vztahu i svému partnerovi. Jenže pak se ukázalo, že on o vaši oběť vlastně vůbec nestojí. Dát všechno do vztahu a opustit svůj život ale není dobrou variantou. Pokud se chcete stát opět žádoucí, začněte se věnovat sama sobě. Nechejte si udělat nový sestřih, začněte cvičit, kupte si něco na sebe. Zapracujete na svém těle i vzhledu. Změna ale musí být viditelná, aby si jí partner stačil všimnout.

 

5. Vyvolejte žárlivost

Pokud máte chronicky žárlivého partnera, který by vás napadl při každém náznaku flirtu, pak tuto radu vynechejte. V normálním vztahu ale platí, že drobná žárlivost mu může prospět. Muži jsou od přírody lovci, a o to, co už ulovili, často ztratí zájem. Proto není špatné, dát jim nový podnět, aby si všimli, že nejste pro jiné muže nezajímavá. V tom případě často zbystří a vrhnou se do akce – a lovu. Vyrazte párkrát večer sama ven, hezky oblečená a nalíčená, vraťte se s kyticí a uvidíte, že se o vás opět začne zajímat.


Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi
16:46 10.07.2021 - nelson -

Bez nadpisu

Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde svědčím, že mě matka představila Babě Ogbogo, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti, a můžeme mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co udělala to potřebné. Nyní jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří tam čelí vztahovým a manželským obtížím, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přerušil jsem jeho kontakt zde, e-mail: greatbabaogbo­gotemple@gmail­.com nebo se k němu dostal přes jeho číslo WhatsApp. +2349020168697 Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.
13:41 16.09.2013 - rhea -

Bez nadpisu

no – pokud někdo vyhrožuje rozvodem a partnerův strach z rozvodu tak používá k manipulaci, nemá smysl něco odvracet. Takovej člověk je blb a rozvod je, v takovým případě, dobrým řešením.

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse