vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Výhody, proč se vyplatí mít doma prostatika

12. prosince 2011

Výhody, proč se vyplatí mít doma prostatika

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: rakovina prostaty prostatik časté močení prostata sex partner

preventan-mimiforum-banner

Nechce sex, je pořád vzhůru, a tak hlídá dům před zloději, do ničeho vám nemluví, hlídá děti a příliš toho nepojí. Vyhovuje vám takový muž? Pak by se vám asi líbilo soužití s prostatikem.  

Diskutujte: Myslíte, že je někdy výhodné, mít doma partnera prostatika?

Mít doma prostatika může mít i své výhody. Nechce po vás sex, do ničeho se vám neplete, málo jí, a tak ušetříte, a ještě poslouží místo alarmu. Na problémy s prostou jsme se podívali z druhé strany a přináším pět důvodů, proč se doma mít prostatika vyplatí. Berte je ale s rezervou a humorem, a především jako informaci, že prostata by se podceňovat neměla.

5 výhod, proč se vyplatí mít doma prostatika 

1.Nechce po vás sex

Muži, které trápí problémy s prostatou, mají většinou problémy s erekcí. Díky tomu sex příliš nevyhledávají a nemají na něho dvakrát chuť. Pokud se jim stalo, že při milování díky tomu selhali, připadají si nemužně a vyhýbají se mu o to více. A tak jestli je pro vás sex spíše nemilou povinností než příjemným zpestřením života, pak je partner prostatik pro vás tím pravým.

2.Nemusíte mít doma alarm

Takový partner prostatik má i další výhodu. Na záchod chodí několikrát za noc, takže ohlídá váš byt. I kdyby se k vám snažil vloupat zloděj, zavčas ho odhalí. A tak si nemusíte pořizovat hlídacího psa ani alarm, partner prostatik bude úplně stačit.

3.Do ničeho se vám neplete

K častým příznakům problémům s prostatou patří i únava. Takový muž přijde z práce, lehne si a vůbec ho nezajímá, co děláte. Má dost starostí sám se sebou a vás nekontroluje. Máte tak dostatek volnosti a svobody a o věcech si můžete rozhodovat sama.

4.Ušetříte na jídle

Snížená chuť k jídlu bývá další věcí, která může problémy s prostatou provázet. A tak zatímco dříve jste se nedoplatila za jídlo, protože váš vyvolený snědl, co uviděl, najednou je tomu jinak – jí málo, vy nemusíte tolik vařit, ani nakupovat a paradoxně ušetříte.

5.Může hlídat děti

Tím, že prostatik chodí neustále močit, nemůže se vzdálit příliš daleko od toalety. Proto je pro něj ideální sedět doma a při té příležitosti může hlídat děti. Vy tak budete mít volno a můžete vesele běhat po nákupech.

Nechcete prostatika? Řešte to!

Nevyhovuje vám takový muž? Pak ho přesvědčte, aby potíže s prostatou začal řešit co nejdříve. Jako dárek k Vánocům mu pořiďte balení doplňků stravy na prostatu z lékárny, a pokud se potíže zhorší nebo nemizí, přemluvte ho, ať si zajde k doktorovi. Nemusí jít totiž jen o nezhoubné zvětšení prostaty. Rakovina prostaty je totiž druhým nejčastějším typem nádorových onemocnění u mužů v Evropě.

 

Text: mob

Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse