vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Veselé výlety pro celou rodinu

8. května 2015

Veselé výlety pro celou rodinu

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: zábava děti rodina výlet park

preventan-mimiforum-banner

Nevíte, kam o volných dnech vyrazit s dětmi? Přinášíme několik tipů na zábavné výlety pro celou rodinu, kde se nudit nebudete!

Preventan Akut

  • Doplněk stravy
  • Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek
  • 1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy)
  • Přípravek je vhodný pro děti od 3 let a dospělé
    preventan-akut_small

    Doplněk stravy

Více ZDE

 

Creative World

Unikátní zábavní areál se specialitami z českých farem přímo láká k návštěvě rodiny s dětmi. Navíc pokud jste z Prahy, nemusíte jezdit daleko. Najdete jej totiž na Zličíně. Najdete zde vnitřní i venkovní areál, které se mění v závislosti na ročním období. Všechny suvenýry, které si vyrobíte, jsou založeny na tvořivosti, hádání a kvízech, řešení úloh či příběhu. Děti loví poklady u víly, ježibaby nebo vodníka, vyrábějí dekorace u zahradnice. Malí archeologové odkrývají zkameněliny, malí i velcí se učí rozeznat ryby, v perníkové chaloupce děti zdobí sladkosti, v části relax je prostor pro hraní. Neplatí se zde vstupné do areálu, ale za jednotlivé atrakce.

www.creativeworld.cz/

 

Park Mirakulum

Park Mirakulum ve středočeských Milovicích, zhruba 30 km od Prahy, rozhodně stojí za návštěvu. Nabídne totiž 10 hektarů originální zábavy. Najdete zde lesní hřiště, kontaktní zoo, obří trampolíny, lanová centra, podzimní chodby, prolézačky, ale i úzkokolejnou železnici, kterou se můžete projet do sousedního areálu Tankodrom, který zaujme především kluky a tatínky. Novinkou letošního léta bude i vodní svět se spoustou her a vodní zábavy. Speciální akce vás čekají o víkendu a užije si zde opravdu každý. Země prasátka Pigyho je určena už dětem od jednoho roku.

www.mirakulum.cz

 

Westernové městečko

Western park v Boskovicích najdete na okraji starého pískovcového lomu, což mu samo o sobě dodává unikátní atmosféru. Od května do konce září je tu připraven zajímavý celodenní program. Kromě řady atrakcí pro děti i dospělé zde nechybí ani divadelní představení, samozřejmě ve westernovém stylu. Součástí je i lanový park, který nabízí zábavu a adrenalin pro celou rodinu. Najdete zde celkem 43 středně obtížných lanových překážek ve výšce mezi stromy. Nechybí ani občerstvení v salonech a restauracích a přespat můžete ve stylovém westernovém hotelu.

www.westernove-mestecko.cz

 

tip-na-vylet-vesele-vylety-ii-sh-nahled Šťastná země

Dřevěný hrad, trpasličí vesničku, houpačky, prolézačky, či pískové rýžoviště s pravými českými granátky – to jsou jen některé z atrakcí, které najdete v zábavním přírodním areálu Šťastná země v Radvánovicích u Turnova. Za osm let své existence přivítal areál tisíce spokojených návštěvníků, kteří se sem rádi vracejí. Areál totiž nabízí pořádnou dávku zábavy. Jsou zde vzduchové trampolíny, prožitkový geopark, děti se mohou svézt na elektrovozítkách, na koních, nebo si zastřílet na airsoftové střelnici. Kromě toho areál nabízí spoustu nárazových akcí, tvůrčích dílen a další zábavy.

www.stastnazeme.cz

 

Text: asm

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse