vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Velká či malá prsa: Po čem muži touží?

30. října 2015

Velká či malá prsa: Po čem muži touží?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: bradavky silikony plastika velká prsa Malá prsa muži sex

preventan-mimiforum-banner

Téměř žádná žena není se svými ňadry spokojená. Zdají se jí velké, malé, povislé či nesouměrné, zkrátka by je ihned vyměnila za jiné. Co se vlastně líbí mužům?

Valecaps Plus

  • Doplněk stravy.
  • Přírodní tobolky.
  • Bez nežádoucích účinků a návykových látek.
  • Obsahuje rostlinné výtažky z kořene šišáku bajkalského (Scutellaria baicalensis) a kozlíku lékařského (Valeriana officinalis).
  • Vysoký a garantovaný obsah účinné látky – 100 mg výtažku z kořene kozlíku lékařského.
valecaps

Doplněk stravy

Více ZDE!

 

Příliš malá prsa, nebo naopak neúměrně velká, svěšená, rozdílně tvarovaná… To je jen pár problémů, které ženy se svými vnadami mají. A je jen málo dam, které by byly spokojené. O tom svědčí průzkumy, podle kterých by svá prsa ihned změnilo 80 % žen. Každá druhá je dokonce tak nespokojena, že by byla ochotna podstoupit plastickou operaci. Zeptali jsme se žen i mužů na nejčastější problémy, které je s ňadry trápí. Zde jsou jejich odpovědi!

Malá prsa

Zpověď čtenářky: „Mám tak malá prsa, že bych místo podprsenky potřebovala nosit zvětšovací skla. Zkrátka jsem plochá jak prkno. I ta nejmenší podprsenka je mi obrovská, a tak nosím alespoň hodně vycpané push-upky, abych tam vůbec něco měla. Mám kvůli tomu komplexy a nemůžu si najít partnera, stydím se totiž svléknout. Plavat nechodím vůbec, do plavek bych se nepřevlékla. A návštěva lékaře? Horor. Nevím, jak si mám dělat samovyšetření prsou, když žádná nemám!“ (Jana, 26)

Názor muže: „Malá prsa jsou hezká. Osobně mám rád ženy, které nahoře nejsou moc obdařené. Výhodou je, že ani po letech nepůsobí gravitace, takže mají stále pevná ňadra. Není nic horšího než žena s bradavkami až u pasu. Podle mě jsou malá prsa nesmírně sexy!“ (Milan, 30)

Velká prsa 

sex-a-vztahy-velka-ci-mala-prsa-2-ing

Zpověď čtenářky: „Závidím ženám, které mají malá prsa. Já osobně mám pětky a dělá mi to jen problémy. Nevypadají špatně v pevné podprsence, ale jak se svléknu, je to děs. Mám prsa až na břiše. Navíc gravitace působí, takže nemají hezký tvar a jsou hrozně povadlá. Připadám si, jak kdybych měla na hrudníku dva obří balony. K tomu mám i velké bradavky, a to taky nevypadá dvakrát nejlíp. A v neposlední řadě – velká prsa mi přinášejí jen zdravotní problémy Hrozně mě bolí záda a mám potíže s páteří. Hned bych je vyměnila za pěkné pevné dvojky!“ (Sylvie, 32)

Názor muže: „Proti gustu žádný dišputát, říká se. Nikomu neberu, že se mu líbí malá prsa, ale já jsem rozený »horňák«, takže za mě čím větší, tím lepší. Když máte dobře obdařenou partnerku, v posteli je hned větší zábava. Můžete dělat věci, na které byste jinak mohl zapomenout. Třeba takový sex mezi jejími prsy, to je něco úžasného, vždycky mám rychle orgasmus! Nevadí mi ani povislejší prsa – hlavně, když jsou velká.“ (Jan, 34)

Nesouměrná prsa

Zpověď čtenářky: „Nemůžu se na sebe dívat. Mám tak hrozná prsa, že je mi z toho špatně. Jedno mám totiž o dvě čísla menší než druhé! Jedno mám stěží jedničku a druhé docela slušnou trojku. Je to hrůza, protože takové prádlo, aby tento handicap zakrylo, se skoro nedá sehnat. Svléknout se? Ani omylem. Už se mi stalo, že se mi nový partner kvůli tomu smál. Tehdy se ve mně udělal blok a od té doby se stydím. Bylo by mi jedno, zda mám malá či velká prsa. Hlavně, aby byla stejná. Uvažuji o plastice.“ (Marcela, 24)

Názor muže: „Líbí se mi originální a netuctové ženy. Pracuji jako fotograf a vím, že mají v reálu i na fotkách mnohem větší kouzlo než ty dokonalé Barbie z obálek časopisů. Líbí se mi, když žena není souměrná. Je vidět, že je originál, a to se cení.“ (Michal, 35)

MIMIFORUM zjistilo:

Dobrou zprávou pro všechny ženy je, že mužům se podle průzkumů nelíbí silikony. Dávají prý přednost přirozené kráse.

Ideální je podle průzkumů zlatý střed. Nejvíce se mužům údajně líbí trojky s košíčkem C.

 

Text: mob

Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
13:39 20.09.2016 - Magda -

Re: Re: Re:

znam tyto prasky: superprsa.cz tak se mrknete
15:40 12.09.2016 - Janicka -

Re: Re:

spis asi prasky pokud znate a pak bych asi casem nad tim zakrokem stejne premyslela ale jeste bych nechtela urcite to resit takhle..
13:14 16.08.2016 - Magda -

Re:

Myslite prasky nebo neco takoveho? Nebo jiz premyslite o nejake operaci ci zakroku?
10:23 09.08.2016 - Janicka -

Bez nadpisu

Ahoj chtela bych mit vetsi prsa nevite a neporadite prosim zda existuje nejaky produkt na jejich zvetseni nebo co je pro to nejlepsi delat? diky

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse