banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Velikonoční zajíček: Veselé postelové hrátky

6. dubna 2017

Velikonoční zajíček: Veselé postelové hrátky

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Velikonoce orální sex zajíček orgasmus sex

preventan-mimiforum-banner

Zpestřete si partnerský sex hrou na velikonočního zajíčka! Vyberte si některou ze speciálních poloh a oslavte svátky jara netradičně.

Zahrajte si na velikonočního zajíčka a zpestřete si milostný život! Přinášíme pár nápadů, jak na to.


Zaječí sex: Rychle a zběsile

Zkuste něco nového a užívejte si v pozici a lá velikonoční zajíček. Partner si sedne na zem, vy na něj opatrně dosedáte, zády k němu. Abyste byla zaječímu sexování co nejblíže, měly by být pohyby po proniknutí rychlé a divoké. Výhodou této polohy je, že partner bude mít možnost hladit a laskat vaše tělo rukama – od ňader až po klín. Druhou možností, jak si rychlou zaječí hru užít, je klasická poloha zezadu.


Zaječí skok: Skvělá rychlovka sex-a-vztahy-velikonocni-zajicek-ii-sh-nahled

Skvělá poloha pro velikonoční rychlovku pro všechny fyzicky zdatnější páry. Postavte se zády ke zdi a mírně rozkročte nohy. Partner přijde k vám a vy na něj vyskočíte jako zajíček. Rukama ho obejmete kolem krku a nohama kolem pasu. Naopak partner vás chytí zespodu za stehna. Raději se ale opírejte o zeď, ať neztratíte stabilitu. A nezapomeňte se vášnivě líbat. Tato poloha je totiž pro to jako stvořená.


Zajíčkova mrkvička

Každý zajíček se musí posilnit, a k tomu potřebuje mrkvičku. Pod touto velikonoční radovánkou se neskrývá nic jiného, než orální milování. Zahrajte si na zajíčka, který se potřebuje najíst – jistě vás napadne, co bude vaší »mrkvičkou«. Uspokojte partnera ústy až do konce. Mrkvičku je totiž třeba celou sníst!


Hrabající zajíc

Představte si zajíce, jak si hrabe noru. A hned máte nápad na další velikonoční sexy hru. Za ní se opět skrývá jedna dobře známá poloha – 69. Partner si lehne na záda, vy na něj klínem k obličeji a můžete se začít oddávat vzájemnému orálnímu milování. To můžete doprovodit soutěží – kdo první vyhrabe noru, tedy uspokojí partnera, vyhrává. Jaká bude cena, je jen na vás.


Skotačící králík

Partner se posadí na křeslo či židli a vy si zahrajete na skotačícího zajíčka. Dosednete na něj, tentokrát čelem. A nyní můžete dovádět, jak je vám libo. Tomu se zkrátka meze nekladou. Zapomeňte ale na dlouhé něžné milování. Zajíčci jsou totiž velmi neposední!


Tip MIMIFORA:
Poloha »na kohoutka«


Zahrát si můžete nejen na zajíčka, ale také na slepičku a kohoutka. Lehněte si na záda, kolena přitáhněte k hrudi. Partner si k vám klekne a za nohy vás opatrně nadzvedne. Nohy si zapřete o jeho hruď a ramena, zatímco on do vás bude pronikat. Poloha je oblíbená proto, že slibuje intenzivní průnik a vzrušující sex.

Text: ino
Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Lukáš
Magda4417.05.2018
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Karel
Karla
Karla18.04.2018
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa