vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Velikonoční zajíček: Veselé postelové hrátky

6. dubna 2017

Velikonoční zajíček: Veselé postelové hrátky

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Velikonoce orální sex zajíček orgasmus sex

preventan-mimiforum-banner

Zpestřete si partnerský sex hrou na velikonočního zajíčka! Vyberte si některou ze speciálních poloh a oslavte svátky jara netradičně.

Zahrajte si na velikonočního zajíčka a zpestřete si milostný život! Přinášíme pár nápadů, jak na to.


Zaječí sex: Rychle a zběsile

Zkuste něco nového a užívejte si v pozici a lá velikonoční zajíček. Partner si sedne na zem, vy na něj opatrně dosedáte, zády k němu. Abyste byla zaječímu sexování co nejblíže, měly by být pohyby po proniknutí rychlé a divoké. Výhodou této polohy je, že partner bude mít možnost hladit a laskat vaše tělo rukama – od ňader až po klín. Druhou možností, jak si rychlou zaječí hru užít, je klasická poloha zezadu.


Zaječí skok: Skvělá rychlovka sex-a-vztahy-velikonocni-zajicek-ii-sh-nahled

Skvělá poloha pro velikonoční rychlovku pro všechny fyzicky zdatnější páry. Postavte se zády ke zdi a mírně rozkročte nohy. Partner přijde k vám a vy na něj vyskočíte jako zajíček. Rukama ho obejmete kolem krku a nohama kolem pasu. Naopak partner vás chytí zespodu za stehna. Raději se ale opírejte o zeď, ať neztratíte stabilitu. A nezapomeňte se vášnivě líbat. Tato poloha je totiž pro to jako stvořená.


Zajíčkova mrkvička

Každý zajíček se musí posilnit, a k tomu potřebuje mrkvičku. Pod touto velikonoční radovánkou se neskrývá nic jiného, než orální milování. Zahrajte si na zajíčka, který se potřebuje najíst – jistě vás napadne, co bude vaší »mrkvičkou«. Uspokojte partnera ústy až do konce. Mrkvičku je totiž třeba celou sníst!


Hrabající zajíc

Představte si zajíce, jak si hrabe noru. A hned máte nápad na další velikonoční sexy hru. Za ní se opět skrývá jedna dobře známá poloha – 69. Partner si lehne na záda, vy na něj klínem k obličeji a můžete se začít oddávat vzájemnému orálnímu milování. To můžete doprovodit soutěží – kdo první vyhrabe noru, tedy uspokojí partnera, vyhrává. Jaká bude cena, je jen na vás.


Skotačící králík

Partner se posadí na křeslo či židli a vy si zahrajete na skotačícího zajíčka. Dosednete na něj, tentokrát čelem. A nyní můžete dovádět, jak je vám libo. Tomu se zkrátka meze nekladou. Zapomeňte ale na dlouhé něžné milování. Zajíčci jsou totiž velmi neposední!


Tip MIMIFORA:
Poloha »na kohoutka«


Zahrát si můžete nejen na zajíčka, ale také na slepičku a kohoutka. Lehněte si na záda, kolena přitáhněte k hrudi. Partner si k vám klekne a za nohy vás opatrně nadzvedne. Nohy si zapřete o jeho hruď a ramena, zatímco on do vás bude pronikat. Poloha je oblíbená proto, že slibuje intenzivní průnik a vzrušující sex.

Text: ino
Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse