vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Velikonoce v posteli: Jak si zašpásovat

18. dubna 2014

Velikonoce v posteli: Jak si zašpásovat

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Velikonoce hra orgasmus vzrušení sex

preventan-mimiforum-banner

Roztočte to o Velikonocích v posteli! Ukažte partnerovi, že váš sex není jen nuda a stereotyp, ale že ho umíte i stylově oživit. Třeba díky inspiraci v říši zvířat! 

Chcete si zpestřit velikonoční sex? Inspirujte se v říši zvířat! Mláďata totiž k svátkům jara neodmyslitelně patří!

 

Tip 1: Zajíček v noře

Představte si zajíce, jak si hrabe noru. A hned máte nápad na další velikonoční sexy hru. Za ní se opět skrývá jedna dobře známá poloha – 69. Partner si lehne na záda, vy na něj klínem k obličeji a můžete se začít oddávat vzájemnému orálnímu milování. To můžete doprovodit soutěží – kdo první vyhrabe noru, tedy uspokojí partnera, vyhrává. Jaká bude cena, je jen na vás.

 

Tip 2: Velikonoční kohoutek

Další oblíbená velikonoční poloha – hra na kohouta a slepičku. Lehněte si na záda, kolena přitáhněte k hrudi. Partner si k vám klekne a za nohy vás opatrně nadzvedne. Nohy si zapřete o jeho hruď a ramena, zatímco on do vás bude pronikat. Poloha je oblíbená proto, že slibuje intenzivní průnik a vzrušující sex.

 

Tip 3: Nezbedné hříbátko

Mladá hříbátka potřebují zkrotit. A hned je tu nápad na další sexy radovánky. Postačí vám pomlázka, kterou jeden partner vyplatí toho druhého. A jak jinak, než na holou! Lehký výprask umí zpestřit i velmi nudný sex!

 

Tip 4: Hrabající slepička

Slepičky jsou v hrabání přebornice! Inspirujte se a využijete polohu 69. Partner si lehne na záda, vy na něj klínem k obličeji a můžete se začít oddávat vzájemnému orálnímu milování. To můžete doprovodit soutěží – kdo první uspokojí partnera, vyhrává. A cenu si stanovíte dle libosti!

 

Tip 5: Neposedné štěňátko sex-a-vztahy-velikonoce-v-posteli-ii-sh-nahled

Klasika, která málokoho zklame. Zahrajte si hru na neposedné štěňátko, které potřebuje dostat řád a pravidla. Milování zezadu je jednou ze součástí výcviku! Ještě před tím by ale mělo štěňátko projít výcvikem. K tomu je třeba cvičitel, a ten musí být řádně důsledný. Zkuste chvíli splnit partnerovy představy a nechejte ho, aby své nové štěňátko vycvičil. Uvidíte, že na tento zážitek ani jeden hned tak nezapomenete.

 

Tip MIMIFORA:

Zapojte partnera do velikonočního úklidu!

Jak souvisí sex s úklidem? Víc, než si myslíte! Přinuťte partnera k velikonočnímu úklidu, a konečně si užijete dostatek sexu, hlásají vědci. Přišli totiž na to, že muži, kteří jsou zapojeni do péče o domácnost, bývají v posteli nejaktivnější. Naopak ti, co doma nedělají vůbec nic, mívají nejchudší sexuální život. Řešením je prý zapojit partnera do velikonočního úklidu a užít si pak takový sex, jako už dlouho ne!

 

 

Text: ino

Foto: Shuttestock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse