vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Vědci o rozchodu: Dá se spočítat, jak dlouho to bude bolet!

24. července 2015

Vědci o rozchodu: Dá se spočítat, jak dlouho to bude bolet!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: vědci rozchod láska vztah bolest

preventan-mimiforum-banner

Jak dlouho bude trvat, než se oklepete z rozchodu? A co se stane, když dostanete kopačky? To všechno vědci vědí. Dokonce umí i spočítat, kdy se rozejdete.

Q Max

· Q Max® obsahuje tělu vlastní koenzym Q10 – 30 mg.
· Garantovaná Kaneka Q10™ kvalita (japonský koenzym Q10, který se vyrábí přirozeným biologickým procesem).
· Bez nežádoucích příměsí.

 

q-max-nahled

Doplněk stravy


Více zde!

Rozchod bolí, o tom není pochyb. Zvlášť, když jste s partnerem prožila několik let života. Jenže podle vědců se dá všechno spočítat. I to, jestli a kdy se rozejdete, anebo jak dlouho se budete z rozchodu vzpamatovávat. A zjistili také, že lidé, kteří dostanou kopačky, mají po rozchodu abstinenční příznaky podobné, jako kdyby brali drogy!

 

Spočítejte, jak dlouho bude rozchod bolet!

Jak dlouho vás bude bolet rozchod s partnerem? I to se dá podle vědců spočítat. Neplatí to ale na všechny. Na obzvlášť citlivé jedince to nemusí fungovat – ti se mohou vzpamatovávat mnohem déle. Obecně ale platí, že za každý rok, který jste spolu prožili, musíte počítat jeden měsíc, který se budete vzpamatovávat. Ženám ale vyrovnání s rozchodem může trvat déle. Pokud byl vztah kratší než 10 let, pak o deset procent, byl-li delší, pak o třicet procent. Z desetiletého vztahu se tak průměrná žena vzpamatovává 13 měsíců!

 

Po rozchodu máte absťák!

Pokud se s vámi partner rozejde, může to podle vědců vyvolat abstinenční příznaky. Ty jsou podobné, jako byste přestala s užíváním drog! Rozejdete-li se sama s partnerem a máte radost, že jste se ho zbavila, podobné problémy nehrozí. Když ale dostanete kopačky a nečekáte to, aktivují se prý v mozku podobná centra, jako u drogově závislých. Výsledkem je, že se můžete chovat velmi nepřirozeně a nepředvídatelně.

 

Lze spočítat, kdy se rozejdete

Rozchod se dá i spočítat, tvrdí vědci. A to dokonce až s 91% pravděpodobností. Jak? John Gottman z washingtonské univerzity v tom má jasno: stačí videozáznam partnerské interakce, měření různých fyziologických parametrů (např. srdečního tepu partnerů) a podrobné rozhovory, krátké vyhodnocení – a lze říct, zda a v jakém časovém období se pár rozejde. Na začátku vztahu tak už můžete zjistit, kdy se máte ohlížet jinde.

 

Nový vztah krátce po rozchodu? Ano! sex-a-vztahy-vedci-o-rozchodu-ii-sh-nahled

Říká se, že nejlepším lékem na starou lásku je nová láska. A vědci tomu dávají zelenou. Zjistili totiž, že vztahy, které vzniknou krátce po rozchodu s někým jiným, překvapivě fungují lépe, jsou pohotovější a mají méně potíží v komunikaci. Lidé v nich jsou spokojenější, a tyto vztahy také podle amerických expertů většinou déle vydrží. Zkrátka mají samá plus. Proto, pokud tu možnost máte, nebojte se nové lásky. Alespoň tak rychleji zapomenete na rozchod.

 

Zajímavost MIMIFORA:

Rozchod bolí. A pořádně!


Víte, jak moc rozchod bolí? Podle vědců stejně, jako kdybyste se polila vařící kávou. Podle jiných zase přichází šok, který je podobný tomu při nehodách či úrazech. Rozchod prý podobně bolí a může být velmi těžké se s ním vyrovnat.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
05:08 05.08.2015 - Monica Brown -

Bossystsven@gmail.com

How I Got My Husband Back........... My Names is Monica Brown ,AM from United states .i never believed in love spells or magic until i met this spell caster once when i went to Africa in June last year on a business summit i meet a man called Dr Dros, is powerful he could help you cast a spells to bring back my love s gone misbehaving lover looking for some one to love you bring back lost money and magic money spell or spell for a good job i m now happy & a living testimony cos the man i had wanted to marry left me 4weeks before our wedding and my life was upside down cos our relationship has been on for 3 year i really loved him, but his mother was against me and he had no good paying job so when i met this spell caster, i told him what happened and explained the situation of things to him at first i was undecided,skeptical and doubtful, but i just gave it a try and in 6 days when i returned to taxes my boyfriend (is now my husband ) he called me by himself and came to me apologizing that everything had been settled with his mom and family and he got a new job interview so we should get married i didn’t believe it cos the spell caster only asked for my name and my boyfriends name and all i wanted him to do well we are happily married now and we are expecting our little kid and my husband also got a new job and our lives became much better in case anyone needs the spell caster for some help his email address: Drossuva@gmail.com

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse