banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Vědci o rozchodu: Dá se spočítat, jak dlouho to bude bolet!

24. července 2015

Vědci o rozchodu: Dá se spočítat, jak dlouho to bude bolet!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: vědci rozchod láska vztah bolest

preventan-mimiforum-banner

Jak dlouho bude trvat, než se oklepete z rozchodu? A co se stane, když dostanete kopačky? To všechno vědci vědí. Dokonce umí i spočítat, kdy se rozejdete.

Q Max

· Q Max® obsahuje tělu vlastní koenzym Q10 – 30 mg.
· Garantovaná Kaneka Q10™ kvalita (japonský koenzym Q10, který se vyrábí přirozeným biologickým procesem).
· Bez nežádoucích příměsí.

 

q-max-nahled

Doplněk stravy


Více zde!

Rozchod bolí, o tom není pochyb. Zvlášť, když jste s partnerem prožila několik let života. Jenže podle vědců se dá všechno spočítat. I to, jestli a kdy se rozejdete, anebo jak dlouho se budete z rozchodu vzpamatovávat. A zjistili také, že lidé, kteří dostanou kopačky, mají po rozchodu abstinenční příznaky podobné, jako kdyby brali drogy!

 

Spočítejte, jak dlouho bude rozchod bolet!

Jak dlouho vás bude bolet rozchod s partnerem? I to se dá podle vědců spočítat. Neplatí to ale na všechny. Na obzvlášť citlivé jedince to nemusí fungovat – ti se mohou vzpamatovávat mnohem déle. Obecně ale platí, že za každý rok, který jste spolu prožili, musíte počítat jeden měsíc, který se budete vzpamatovávat. Ženám ale vyrovnání s rozchodem může trvat déle. Pokud byl vztah kratší než 10 let, pak o deset procent, byl-li delší, pak o třicet procent. Z desetiletého vztahu se tak průměrná žena vzpamatovává 13 měsíců!

 

Po rozchodu máte absťák!

Pokud se s vámi partner rozejde, může to podle vědců vyvolat abstinenční příznaky. Ty jsou podobné, jako byste přestala s užíváním drog! Rozejdete-li se sama s partnerem a máte radost, že jste se ho zbavila, podobné problémy nehrozí. Když ale dostanete kopačky a nečekáte to, aktivují se prý v mozku podobná centra, jako u drogově závislých. Výsledkem je, že se můžete chovat velmi nepřirozeně a nepředvídatelně.

 

Lze spočítat, kdy se rozejdete

Rozchod se dá i spočítat, tvrdí vědci. A to dokonce až s 91% pravděpodobností. Jak? John Gottman z washingtonské univerzity v tom má jasno: stačí videozáznam partnerské interakce, měření různých fyziologických parametrů (např. srdečního tepu partnerů) a podrobné rozhovory, krátké vyhodnocení – a lze říct, zda a v jakém časovém období se pár rozejde. Na začátku vztahu tak už můžete zjistit, kdy se máte ohlížet jinde.

 

Nový vztah krátce po rozchodu? Ano! sex-a-vztahy-vedci-o-rozchodu-ii-sh-nahled

Říká se, že nejlepším lékem na starou lásku je nová láska. A vědci tomu dávají zelenou. Zjistili totiž, že vztahy, které vzniknou krátce po rozchodu s někým jiným, překvapivě fungují lépe, jsou pohotovější a mají méně potíží v komunikaci. Lidé v nich jsou spokojenější, a tyto vztahy také podle amerických expertů většinou déle vydrží. Zkrátka mají samá plus. Proto, pokud tu možnost máte, nebojte se nové lásky. Alespoň tak rychleji zapomenete na rozchod.

 

Zajímavost MIMIFORA:

Rozchod bolí. A pořádně!


Víte, jak moc rozchod bolí? Podle vědců stejně, jako kdybyste se polila vařící kávou. Podle jiných zase přichází šok, který je podobný tomu při nehodách či úrazech. Rozchod prý podobně bolí a může být velmi těžké se s ním vyrovnat.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
05:08 05.08.2015 - Monica Brown -

Bossystsven@gmail.com

How I Got My Husband Back........... My Names is Monica Brown ,AM from United states .i never believed in love spells or magic until i met this spell caster once when i went to Africa in June last year on a business summit i meet a man called Dr Dros, is powerful he could help you cast a spells to bring back my love s gone misbehaving lover looking for some one to love you bring back lost money and magic money spell or spell for a good job i m now happy & a living testimony cos the man i had wanted to marry left me 4weeks before our wedding and my life was upside down cos our relationship has been on for 3 year i really loved him, but his mother was against me and he had no good paying job so when i met this spell caster, i told him what happened and explained the situation of things to him at first i was undecided,skeptical and doubtful, but i just gave it a try and in 6 days when i returned to taxes my boyfriend (is now my husband ) he called me by himself and came to me apologizing that everything had been settled with his mom and family and he got a new job interview so we should get married i didn’t believe it cos the spell caster only asked for my name and my boyfriends name and all i wanted him to do well we are happily married now and we are expecting our little kid and my husband also got a new job and our lives became much better in case anyone needs the spell caster for some help his email address: Drossuva@gmail.com

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Tereza
Tara
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa