vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Vaše tipy, jak přimět muže k sexu

14. ledna 2015

Vaše tipy, jak přimět muže k sexu

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Svádění romantika flirt můž sex

preventan-mimiforum-banner

Jak svést muže a přimět ho k sexu, když se do něj moc nehrne? Třeba pomocí několika osvědčených triků, které jste samy vyzkoušely! 

MaxiCor

· Doplněk stravy.
· MaxiCor® obsahuje v tobolce min. 90% omega – 3 nenasycené mastné kyseliny
· Obsahuje omega-3 nenasycené mastné kyseliny (ve formě etylesterů) vyrobených čištěním oleje získaných z vybraných druhů mořských ryb.
· Nejdůležitější zástupci:kyselina eikosapentaenová (EPA) 225mg, kyselina dokosahexaenová (DHA) 170 mg. EPA + DHA přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přijetí 250 mg EPA a DHA denně.

maxicor-novy

Doplněk stravy

Více ZDE

Jak svést muže, který se do sexu moc nehrne, ale vy toužíte to změnit? Třeba pomocí jednoduchých triků, kterým neodolá. Zde jsou vaše tipy, jak s mužem zamávat – a navnadit ho na erotickou vlnu!

 

Outfit snů

Zjistěte, co se muži, kterého chcete svést, líbí. Krajkové prádlo? Kostým sestřičky? Rudé podvazky? Pokud toho budete vědět, zaručeně ho svedete tím, že se do outfitu jeho snů a fantazie obléknete. A to ve chvíli, kdy by to nejméně čekal. Touží-li po tom, nemůže odolat!

 

Drsná slova

Mnoho mužů to má v posteli rádo, ale jen málo žen mu drsnější mluvu při sexu dopřeje. Pokud patříte spíše mezi stydlivky, zkuste ho vyprovokovat tím, že mu nějakou drsnější, krátkou vyzývavou větu napíšete. Třeba na zrcadlo ve chvíli, kdy se sprchuje. Jakmile vyjde ze sprchy a uvidí to, nenechá ho to chladným!

 

Flirtujte. Ale s jiným! sex-a-vztahy-jak-muze-primet-k-sexu-ii-sxc-nahled

Vzbuďte v něm malou žárlivost, přitáhněte ho k sobě! Jak? Je to snadné. Jděte spolu na skleničku a u toho flirtujte s jiným. Očima, úsměvem, zkrátka neverbálně. Anebo ještě lépe – s jinou! Pozor ale, abyste to nepřehnala a partnera spíš neotrávila. Rozhodně by ten, s kým budete flirtovat, neměl být váš bývalý přítel.

 

Řekněte mu, že ho chcete

Řekněte mu to přímo, bez oklik a vytáček. Jděte za ním a pošeptejte mu do ucha, že ho chcete. Teď a tady. Na stole, na pračce, v autě, ve výtahu, prostě na co nejméně obvyklém místě. Zalichoťte mu, řekněte, že je v sexu nejlepší, neodolá. Muži jsou ješitní, a tak lichocení velmi často zabírá!

 

Romantická proměna

Pokud nepatří mezi zaryté odpůrce romantiky, pak světlo svíček zabírá. Nachystejte drobné občerstvení, láhev vína a vy sama se oblečte tak, jak by to od vás nečekal. Do minisukně a podpatků, do šatů s velkým výstřihem, prostě tak, jak běžně nechodíte. Anebo ho vytáhněte někam ven – a opět se oblečte i učesejte jinak, než čeká. Šokujte ho!

 

Tip MIMIFORA:

Dejte mu ovladač. Od vibrátoru!

Muži milují dálkové ovladače. Zkuste toho využít! Pořiďte si vibrátor na dálkové ovládání, který můžete mít v zasunutý na patřičných místech v kalhotkách. Jemu svěřte ovladač a nechejte ho, aby vibrace pustil, kdy se mu to bude líbit a sledoval vaši reakci. Běžte spolu na večeři do restaurace a nechejte mu ovladač v ruce. Takový večer může být pěkně vzrušující pro oba – vy budete mít co dělat, abyste na sobě nedala nic znát, a jeho rozpálí představa, co se děje ve vašem těle a že vás má zcela ve svých rukou.

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse