vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Valentýnské tipy na nejkrásnější SMS vyznání

11. února 2015

Valentýnské tipy na nejkrásnější SMS vyznání

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: SMS Vyznání Valentýn láska sex

preventan-mimiforum-banner

Chcete svému partnerovi poslat na svátek svatého Valentýna zamilovanou SMS? Pak se inspirujte našimi tipy na nádherná vyznání, která se vejdou do textovek. 

ProstaX

·    Čistě přírodní produkt.
·    Určen především pro dospělé muže.
ProstaX® je založen na kombinaci vybraných rostlinných standardizovaných extraktů

prostax-nahled

 

 

 

 

 

 

Doplněk stravy

Více ZDE


Svatý Valentýn, svátek zamilovaných, se blíží. Chcete své lásce udělat radost textovkou s vyznáním? Zde jsou tipy, kterými se můžete inspirovat!

 

-          K svátku sv.Valentýna Ti přeji: za 1., aby se Ti splnila, ta nejtajnější erotická přání a za 2., abych byla přímou součástí bodu číslo 1.

 

-          Podívám se doprava, nevidím domy. Podívám se doleva, nevidím stromy. Podívám se na horu, nevidím nebe. Všude, kam se podívám, vidím jenom tebe.

 

-          Chci tvé rty políbit a šeptat: „Chci tě.“ Lásku svou přislíbit a říkat: „Miluji tě.“ Chci a neříkám to jen tak suše, tohle přání totiž vychází mi přímo z duše.

 

-          Valentýn je tady, zlatíčko, posílám Ti po mobilu psaníčko, aby se Ti dnešní den vydařil a co nejdřív si tu se mnou byl. Miluju Tě!

 

-          Já Ti k Valentýnu přeju nekonečnou lásku, něhu, ať co nejvíc šťastný jsi, sladce líbám Tvoje rty.

 

-          Mám ráda slunce – tak krásně svítí. Mám ráda louku – je na ní kvítí. Ráda dívám se vzhůru – na modré nebe. Nejradši na světě mám však jen tebe!

 

-          Vědecky vzato, přitahuješ mě, zlato. Řečeno normálními slovy: Miluju Tě, andílku můj snový! Krásného Valentýna.

 

-          Krásný svátek zamilovaných, celý den na tváři smích, ať splní se dnes Tvoje sny, můj sen už se splnil – jsi to Ty!

 

-          Jsi mojí inspirací, jsi mým snem, s tebou se toulat chci nocí i dnem. Přes den jsi touha, přes noc jsi ctnost. Lásko, jsi moje závislost.

 

-          Krásného Valentýna, srdce moje, chci být navždy jenom Tvoje, protože jsi muž mých snů a hrdina mých dalších dnů!

 

-          S večerem jdou na mě chmury, za oknem číhají noční můry. V pelíšku ležím, ani nedutám, přijď mi na pomoc, já Tě ráda mám a Valentýnku posílám.

 

sex-a-vztahy-valentynske-tipy-na-nejkrasnejsi-sms-vyznani-ii-sh-nahled -          Láska je krásná, když ji máš, pak ani zlo na světě nevnímáš. Krásného Valentýna!

 

-          Smutek utek, žádný splín, teď je tady Valentýn! Chybuju, to přiznávám, však lásku svou Ti vyznávám. Tady je a vždycky byla, nikdy se nevytratila. Protože je nekonečná a Ty jsi má láska věčná. Jenom Tebe miluju, polepším se, slibuju! Krásného Valentýna!

 

Text: lju

Foto: Shutterstock.com

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse