vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Valentýnské tipy do ložnice: Masáž jeho »chlouby«!

13. února 2015

Valentýnské tipy do ložnice: Masáž jeho »chlouby«!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: G-bod Valentýn ložnice penis masáž sex

preventan-mimiforum-banner

Připravte partnerovi na Valentýna v ložnici zážitek, na který dlouho nezapomene. Sexy masáž toho nejcennějšího, co má – jeho »chlouby«. 

Jak si maximálně zpestřit valentýnský večer v posteli? Třeba tím, že partnerovi připravíte překvapení. Světlo svíček, romantickou hudbu, nové krajkové prádlo a sexy masáž jeho »chlouby«. Jak na to? To jsme zjistili pro vás!

 

1. Správná poloha je základ

Partnera položte na záda, podložte mu hlavu polštářem. Dobré je položit mu polštářem také hýždě, abyste se k masírování těch správných partií co nejlépe dostala. Nohy by měl být lehce roztažené a pokrčené v kolenou. Řekněte mu, ať zavře oči, anebo mu je zavažte. Začněte masáží těla – nohou, hrudníku, krku, ale zatím se vyhýbejte intimním partiím.

 

2. Zamiřte do intimní oblasti

Na ruce naneste masáží olej a pomalu se vydejte k intimním partiím. Nejdříve masírujte okolí, poté varlata a nezapomeňte na hráz (mezi penisem a análním otvorem). Zde mají muži velmi citlivá místa, a proto se tu vyplatí chvíli setrvat. Měňte pohyby i jejich sílu, zavítejte na chvíli i do okolí análního otvoru.

 

3. Vzhůru k vrcholu

Pomalu přejděte k samotnému penisu. Střídejte obě ruce, tlak i sílu, nespěchejte. Opatrně stáhněte předkožku, docílíte tak maximální citlivosti mužského údu. Málokterého muže nechá tento úkon »chladným«, protože na vrcholu penisu je velké množství nervových zakončení. Vyzkoušejte jemnou masáž prsty, anebo lehké dráždění jazykem.

 

4. Nespěchejte na vyvrcholení

Pokud cítíte, že se partner blíží k vyvrcholení, zkuste je oddálit. Vzdalte se z citlivých míst a kružte kolem. Muž by měl stále zhluboka dýchat. Tím, že jej hned nepřivedete k vrcholu, bude celá masáž ještě slastnější. Jakmile nával největšího vzrušení opadne, můžete se k intimním partiím zase vrátit.

 

5. Najděte mužský G-bod

Nyní se zaměřte na tajné místo, jehož masáž mužům způsobuje ohromnou slast! Jde o jakýsi mužský G-bod, místo přibližně o velikosti hrášku, které se nachází mezi varlaty a análním otvorem, zhruba ve středu pod nimi. Zde buďte velmi opatrná, muži mohou reagovat více než citlivě. Pravou rukou masírujte penis a levou zkoušejte jemným tlakem najít onen citlivý bod. To, že jste jej našla, poznáte z partnerovy reakce okamžitě – bude totiž na vrcholu blaha a může se stát, že orgasmus už neoddálí.

 

6. Slastný konec masáže sex-a-vztahy-valentynske-tipy-do-loznice-ii-sxc-nahled

Pokud cítíte, že se partner blíží k vrcholu, pokračujte jednou rukou v masáži, druhou více zatlačte na ono tajné místo. Vyvrcholení na sebe pravděpodobně nenechá dlouho čekat. Poté si lehněte vedle partnera a obejměte ho. Relaxujte společně. Je důležité, abyste jej po této masáži nechala minimálně pět až deset minut v klidu ležet a odpočívat.

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse