vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
V novém roce za zábavou

2. ledna 2015

V novém roce za zábavou

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: zábava děti věda výlet park

preventan-mimiforum-banner

Kam vyrazit s dětmi za zábavou v novém roce? Přinášíme několik tipů na místa, která děti rozhodně nadchnou a zabaví!

VIDA science centrum Brno

Novinka mezi vědeckými parky u nás se nedávno dočkala otevření v Brně. Vědecký zábavní park pro celou rodinu najdete u výstaviště a je na co se těšit. Čekají na vás interaktivní kousky, od kterých se jen tak neodtrhnete – kolo na laně, větrná bouře, vesmírný monolit, vodíková raketa či záhada bermudského trojúhelníku. Speciální vědecký koutek je pak připravený pro děti od 2 do 6 let. A nechybí zde ani pravidelné Science show pro všechny!

www.vidasc.cz

 

Funpark Žirafa

Největší zábavní park u nás najdete v Čestlicích. Může se pochlubit více než 90 nejmodernějšími atrakcemi pro děti a dospělé, a také díky tomu patří Funpark mezi největší zábavní parky v České republice. Najdete zde největší dětskou prolézačku v Evropě o velikosti 2000 m3 a nejmodernější 9D kino (více než 80 filmů). Dále zde nechybí tobogány, kolotoče, motokáry a elektrická zvířátka, která udělají dětem radost veselou projížďkou.

www.funparkzirafa.cz

 

Dětský svět Lvíček

Dětský svět Lvíček, který najdete v Praze a v Plzni, patří k nejmodernějším zábavním parkům v Evropě. Můžete zde prožít nezapomenutelný den plný aktivní zábavy a zároveň si odpočinout. Lvíček nabízí bezpočet nejnovějších atrakcí, skluzavek, tobogánů, prolézaček apod. V neposlední řadě Lvíček nabízí unikátní a nezapomenutelné dětské a rodinné oslavy. Pro své návštěvníky pak chystá pravidelné zajímavé akce.

www.detskysvet-lvicek.cz

 

Hopsárium tip-na-vylet-v-novem-roce-za-zabavou-ii-sxc-nahled

Největší zastřešený zábavní park v Jižních Čechách najdete v Českých Budějovicích a je přímo ideální pro rodiny s dětmi. Atrakce najdete na ploše 2100 m2 a o zábavu rozhodně nebude nouze. Užívat si můžete například na osmimetrové věži prolézačkami, překážkami a skluzavkami, vyzkoušet můžete dopravní hřiště, kde nechybí semafory ani čerpací stanice. Jízda z kopce na kruzích či loď kývající se na vlnách patří k dalším oblíbeným atrakcím.

www.hopsarium.cz

 

Obří akvárium

Více než pět set ryb a tisíce mláďat. To nabízí největší sladkovodní akvárium ve střední a východní Evropě nacházející se v Hradci Králové. Nabízí procházku podvodním tunelem, při které můžete pozorovat život pod hladinou či videoprojekci přírodních krás. Projdete se také deštným pralesem, pokochat krásou rostlin jako jsou orchideje, bromelie a tillandsie, nebude chybět ani tropické klima, mlha či menší déšť. Každý čtvrtek odpoledne jsou prohlídky zpestřeny potápěčem krmícím ryby z ruky.

www.obriakvarium.cz

 

Text: asm

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse