banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

V létě bez podprsenky. Hodí se to?

17. července 2016

V létě bez podprsenky. Hodí se to?

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: prádlo bradavky oblečení podprsenka léto

preventan-mimiforum-banner

V tropických letních dnech může být podprsenka na obtíž. Tlačí, řeže a ještě se v ní žena potí. A tak se nabízí řešení – vyrazit ven bez ní. Hodí se to ale? A kdo by na to měl raději zapomenout? 

Diskutujte: Chodíte v létě bez podprsenky, i když ňadra nemáte zrovna výstavní?


„Nemám špatná prsa, ale bez podprsenky bych nikdy nevyšla. Mám strašný strach, že by to každý poznal a já se studem propadla do země. Vadí mi to u všech, i u těch, co mají postavu jako modelky. Jak se pod trikem rýsují bradavky, je to podle mě nechutné,“ soudí Dagmar (33). Patří ke skupině žen, které jsou zásadními odpůrkyněmi chození bez spodního prádla.

Podprsenka? Zbytečnost!

Na druhé straně stojí neméně početná skupina těch, kterým na tom v horkých dnech nepřijde nic divného. „Nechápu, proč bych se v létě měla potit v podprsence, když mám postavu na to, abych si ji nemohla dovolit nenosit. Mám malá prsa, skoro žádná, a tak je podle mě úplně zbytečné chodit v prádle. Nepoužívám žádné, chodím totiž naostro,“ říká zástupkyně druhého tábora, Albína (28).

Bez podprsenky: Sexy a pohodlné zdravi-a-krasa-v-lete-bez-podprsenky-ii-sh

Na to, zda v létě chodit či nechodit bez podprsenky, se názory zkrátka různí. Ty, které to praktikují, si většinou pochvalují velkou volnost, pohodlí a to, že se méně potí. Kůže na ňadrech se v podprsence nepaří a může dýchat. Velmi je podporují i zástupci mužského pohlaví, kteří se ve většině shodují na tom, že rýsující se bradavky pod tričkem jsou pro ně neskutečně sexy. „Když vidím holku bez podprsenky, nevím, kam s očima. Je to hrozně vzrušující, musím se hlídat, aby to u mě nebylo vidět i na jiných partiích,“ říká Tonda (35).

Prsa jako psí uši 

Jiná situace ale je, pokud žena nemá ňadra zrovna výstavní. Jsou příliš velká, povislá či spíše než pevné dvojky připomínají psí uši. V těchto případech se ženy i muži shodují – bez podprsenky je lepší ven nechodit. „Holka s pevnýma prsama, která jde bez podprsenky, je sexy. Ale mojí sousedce, která je má jak uši mého jezevčíka a končí jí u pasu, by chození nahoře bez měli zakázat. Když ji potkám po ránu, zaručeně se proberu,“ říká Jiří (30).

Velká a povislá prsa? Bez prádla ne!

Odpůrci chození nahoře bez argumentují hlavně tím, že velmi málo žen má tak pěkná ňadra, aby si to mohla dovolit. A když jsou povislá či příliš velká shodují se muži – kdo se na to má dívat! „Takový pohled vzrušující rozhodně není, naopak působí jako dobrá antikoncepce. Myslím, že ženy by měly být soudné a když nemají co ukazovat, měly by nosit podprsenky,“ potvrzuje Marcel (33).

Vhodné ano, ale s citem

Jednoduše řečeno – chození bez podprsenky určitě není nevhodné, ale každá žena by měla zvážit, v čem vyrazí ven a zda si to díky velikosti a tvaru svých prsou může dovolit. U menších a pevných ňader určitě problém není, avšak u větších, povislých, výrazně nesouměrných, případně s velmi výraznými bradavkami není tato situace ideální. Jak říkají muži – je to sexy, ale někdy je soudnost na místě.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Lukáš
Magda4417.05.2018
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Karel
Karla
Karla18.04.2018
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa