vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Úrazy při sexu: Toto se vám může stát!

17. října 2014

Úrazy při sexu: Toto se vám může stát!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: pochva vagina penis sex úraz

preventan-mimiforum-banner

Penis sice nemá kost, ale může se zlomit. Nemá kloub, ale může se vykloubit. A při orálním sexu hrozí pokousání. To jsou jen některé ze sexuálních úrazů, které se mohou stát.

Zlomený, pokousaný či vykloubený penis, natržená vagina. To jsou jen některé z úrazů, ke kterým může dojít při sexu.

                

Zlomený penis

I když penis nemá kosti, zlomit se může – a ona zlomenina je velmi bolestivá. Penis je oteklý a zbarvuje se do fialova. Jde o úraz, ke kterému při sexu může dojít velmi snadno, a to nejčastěji v poloze »na koníčka«. Stačí, pokud z ženy penis vyklouzne a »zlomí« se nárazem o pánev. Zajímavé je, že podle průzkumů k tomuto úrazu nejčastěji dochází při nevěře a nejvíce při sexu v práci.

 

MIMIFORUM zjistilo:

Ke zlomenině penisu může dojít, i když sex muž vůbec nemá. Každý desátý kuriozní úraz se prý stane ve spánku, kdy se muž, kterému se ztopořil penis, nešetrně otočí na břicho.

 

Natržená vagina

I když k tomuto úrazu nedochází až tak často, protože vagina je velice pružná, stát se klidně může. Zvlášť tehdy, pokud je partner příliš dobře obdařen, anebo šlo-li o vynucený sex. Stává se také při experminetech, při kterých partner do ženy zasouvá různé předměty. Mnohem častější než natržení je ale odření či podrážení vaginy, které je však také hodně nepříjemné.

 

Vykloubený penis sex-a-vztahy-urazy-pri-sexu-ii-sh-nahled

Stejně jako penis nemá kost, nemá ani kloub, avšak i přesto může dojít k velmi nepříjemnému úrazu, o kterém se mluví jako o vykloubení. V tomto případě dojde k poškození vaziva a penis se jakoby obrátí naruby. Stát se může při hodně divokém sexu a nepomůže nic jiného, než operační zákrok.

 

Pokousaný penis

Úraz, ke kterému může dojít při orálním sexu. V tom nejlepším žena příliš stiskne zuby k sobě a místo orgasmu se u muže dostaví prudká bolest. Lékaři potvrzují případy, kdy se muži dostavili k ošetření s pokousaným penisem, v němž byly dokonale vyraženy zuby.

 

MIMIFORUM zjistilo:

Pozor na foukání do pochvy!

Takový dobře provedený orální sex může přinést mimořádnou slast. Jenomže v krajním případě může být i smrtelný. Nebezpečí hrozí hlavně těhotným ženám, anebo těm po porodu. Pokud partner do pochvy foukne vzduch, může totiž dojít k odchlípnutí části děložní dutiny. Vzduchová bublina se dostane do krve, do plic, srdce či mozku, ucpe žílu – a embolie je tu. Foukání do pochvy může být nebezpečné i pro zdravé ženy a nikdy by se nemělo zkoušet.

 

Text: ino
Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse