vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Umění svádět: Tipy, jak na to

15. května 2013

Umění svádět: Tipy, jak na to

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Svádění flirt sebevědomí můž sex

preventan-mimiforum-banner

Svést muže není tak těžké, pokud správně použijete své ženské zbraně. Stačí trochu proniknout do umění svádění a záhy vám padne k nohám. 

Svést muže? To přece není nic těžkého, říkají mnozí. Stačí proniknout do umění svádění a záhy se můžete stát Casanovou v sukních.


1. Věřte si

Pokud bude vaše sebevědomí hluboko pod bodem mrazu, žádného muže nesvedete. Přestaňte myslet na to, že jste tlustá, máte křivé nohy, malá prsa, krátké vlasy, komplexy odhoďte stranou. Naopak na sobě najděte to hezké – a právě to vyzdvihněte. Oblečením zvýrazněte své přednosti, upravte se, hlavu dejte vzhůru a hurá na to.


2. Riskujte

Pokud nebudete riskovat, ničeho nedosáhnete. Risk je zisk, říká se – a je to pravda. Líbí se vám nějaký muž? Oslovte ho první. Pokud budete čekat, až se ujme aktivity on, třeba se vůbec nedočkáte. Je možné, že vás odmítne, ale to si nepřipouštějte. Naopak svou aktivitou můžete dosáhnout toho, že si vás všimne a zjistí, že o vás vlastně stojí. A to za ten risk rozhodně stojí.


3. Získejte si pozornost sex-a-vztahy-umeni-svadet-ii-sh-nahled

Není těžké muže zaujmout, jen musíte vědět, jak na to. Každá žena má jiné možnosti, ale hlavní zbraň mají všechny stejnou – ženskost. A právě ta na muže nejvíc platí. Rafinovaný výstřih, rozparek na sukni, lehce průhledný top, který dává jen tušit, co se pod ním skrývá. Když ještě k tomu ukážete, že umíte být vtipná a myslí vám to, nebude možné vám odolat.


4. Flirtujte. Ale s jiným.

Líbí se vám a chcete ho svést? Začněte flirtovat. Přímo před ním, ale s jiným. A nenápadně sledujte jeho reakce. Smějte se, ukažte, jak se dobře bavíte. Vzbuďte u něj mírnou žárlivost. Muži jsou lovci, a když uvidí, že se o vás zajímají jiní, hned bude jejich zájem větší. A vy se pak můžete zcela nečekaně nechat ulovit.


5. Letmé dotyky

Fyzický kontakt někdy udělá víc, než řada slov. Neznamená to ale, že byste měla jít rovnou na věc a hned první večer s ním skončit v posteli. Právě naopak. První dotyky, kterými ho svedete, by měly být letmé, nevinné a jakoby nečekané. Projděte těsně kolem něj a nenápadně se ho dotknete. Při konverzaci se dotkněte jeho ruky apod. Uvidíte, že brzy zareaguje.


6. Buďte nedostupná

Samozřejmě zdánlivě. Nevěste se na něj, nepronásledujte ho. Nedávejte mu najevo, že je pro vás jediný a jakmile se na vás podívá, hned mu padnete k nohám. Tvařte se nedostupně, to muže přitahuje. Bavte se s jinými, buďte tajemná, ukažte mu, že není na světě sám a že o vás je zájem. Nechejte se dobývat.


7. Zahrajte na jeho ješitnost

Lichotit, chválit, obdivovat. To je jistá cesta k úspěchu. Snad každý muž je ješitný a lichotky si nechá líbit. A na některé fungují rovnou jako afrodiziakum. Vůbec nevadí, když to na začátku přeženete a budete mu lichotit víc, než je zdrávo. Příjemně ho tím navnadíte do dalšího vztahu s vámi.

Text: asm
Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse