banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Úlet na jednu noc: Jak se s ním vypořádat

20. ledna 2017

Úlet na jednu noc: Jak se s ním vypořádat

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: úlet milování vztah nevěra sex

preventan-mimiforum-banner

Úlet na jednu noc může přijít rychleji, než myslíte. Stačí potkat muže, který vás bude přitahovat jako magnet. I když činu pak litujete, nejde už vzít zpět. Proto jsme zjistili, jak se s úletem co nejlépe vypořádat.

„Byla jsem na oslavě kamarádčiných narozenin a pořádně se tam opila. Jenže to nezůstalo bez následků. Ráno jsem se probudila v posteli s jejím kamarádem. Vůbec nic jsem si z té noci nepamatovala. Vyděsila jsem se – toto jsem nechtěla. Mám doma manžela a malé dítě. Chtěla jsem na vše zapomenout, bohužel kamarád si to vyložil jinak. Dodnes mi píše zprávy a volá a nechápe, že pokračovat nechci. Mám výčitky a nevím, jak se s tím vyrovnat,“ svěřuje se Karolína (32).

Úlet nejde vzít zpět

Můžete si být jistá, že byste svého partnera nepodvedla a nevěrná byste nikdy nebyla. Pak se ale dostanete do situace, kdy to zajiskří mezi vámi a jiným mužem. Pár skleniček alkoholu udělá své a vy své přesvědčení porušíte. Zažijete úlet na jednu noc. I když toho záhy litujete, vzít zpět to nemůžete. Pokud jste dodrželi zásady bezpečného sexu, nic až tak dramatického se neděje. Jen si to musíte zavčas vyřešit s mužem, se kterým k úletu došlo a hlavně – vyjasnit si to sama se sebou.

Tipy MIMIFORA:

Jak se vypořádat s úletem na jednu noc

1. Zatloukat, zatloukat

Staré známé „Zatloukat, zatloukat, zatloukat“ je pro tuto situaci nezbytné. Tím, že se v dobré víře svěříte partnerovi a budete čekat pochopení a odpuštění, si ve většině případů jen ublížíte. Před partnerem raději mlčte a svůj úlet si vyřešte sama. Přísloví „Co oči nevidí, to srdce nebolí“ je v tomto případě víc než pravdivé.

2. Ujasněte si, co chcete

Sama v sobě si ujasněte, co chcete. Jste-li si jistá, že jste udělala chybu a nechcete pokračování, na rovinu to řekněte muži, se kterým k úletu došlo. Je totiž možné, že si od vaší společně strávené noci sliboval mnohem více. Vyjasnit si vše na začátku je proto to nejdůležitější.

3. Nedělejte z toho drama

Stalo se, stalo. Na příjemné chvíle jste ráno rychle zapomněla, protože jste se lekla toho, co jste vlastně provedla. Nedělejte z toho zbytečné drama. Není třeba se hroutit a týden probrečet, že jste to nezvládla. Zůstaňte v klidu, čas už stejně nevrátíte. Tím, že se budete užírat výčitkami, ničemu nepomůžete.

4. Věnujte se partnerovi sex-a-vztahy-ulet-na-jednu-noc-ii-sh-nahled

Pokud vám doma vztah funguje a zažila jste úlet, zkuste se soustředit na svého partnera. Věnujte se mu, jděte na večeři, jeďte na výlet. Pozor ale, aby vaše starost a péče o partnera nebyla přehnaná. Mohlo by se totiž stát, že by pojal podezření, že něco není v pořádku.

5. Nesvěřujte se na internetu

Řada lidí má pocit, že prostředí internetu jim nabízí jistou anonymitu. A tak se vypraví vylít si srdce na veřejné fórum. Nikdo vás nezná, máte přezdívku, tak co se může stát! Pozor ale na to. Můžete zmínit něco, podle čeho vás někdo pozná. Nezapomeňte, že vaše příspěvky budou volně přístupná, a klidně na ně může narazit partner, který vás identifikuje.

6. Najděte si to dobré

I když se k tomu nechcete vracet, pomůže vám, když si na svém úletu najdete to dobré. Zamyslete se, co vám ta noc dala. Možná jste si uvědomila, že nechcete přijít o svého partnera, a paradoxně to posílilo váš vztah. Anebo jste si dokázala, že jste stále přitažlivá a žádoucí. Najděte si na úletu klady a nad těmi se zamyslete.

 

Text: mob

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Tereza
Tara
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa