vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tvar obličeje: Co o vás prozradí!

4. března 2019

Tvar obličeje: Co o vás prozradí!

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: nos brada čelo oči tvar obličej rty

preventan-mimiforum-banner

Nedokonalosti postavy můžete zakrýt, obličej ale neschováte (nejste-li žena z Arábie). A přitom je to právě on, který o vás dokáže prozradit víc, než si myslíte. Co umí říct vaše oči, rty, brada, nos a další?

DermaX

·    Obsahuje biotin, zinek – přispívají k udržení normálního stavu vlasů.
·    Obsahuje niacin, biotin, riboflavin – přispívají k udržení normálního stavu pokožky.
·    Obsahuje zinek – přispívá k normálnímu stavu nehtů
·    Obsahuje thiamin, riboflavin, pyridoxin – přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.

dermax-nahled

Doplněk stravy

Více ZDE

 

 

OČI

O očích se někdy říká, že jsou oknem do duše a dokáží na nás prozradit víc, než bychom si přáli. „Když jsem byla ve druhém měsíci těhotenství a šla s mámou z nákupu, zastavila nás cizí starší paní. Podívala se na mě a řekla: „Neměla bys nosit těžké tašky, když jsi těhotná.“

„Jak to víte?“ vybafla jsem a mámě vypadla taška z ruky. „Z očí, děvenko,“ řekla a odešla. Tak se máma dozvěděla, že čekám dítě,“ vzpomíná na svůj zážitek paní Jana (34). Co o nás tedy oči prozradí?

Oči blízko u sebe – člověk, který často potřebuje popostrčit a zvednout sebevědomí. Bývá zahleděný a úzce profilovaný jedním směrem.

Oči daleko od sebe – značí naopak lidi s širokými poli zájmu, často mívají neúctu k autoritám.

Oči zkosené nahoru – patří lidem, kteří dobře vědí, co chtějí a za tím si jdou. Bývají velmi šarmantní, ale přelétaví a nestálí ve vztazích.

Oči zkosené dolů – lidé, kteří bývají velmi oblíbení, umí hluboce milovat a velký problém jim dělá odmítnutí.

Nerovnoměrně usazené oči – člověk přemýšlivý, který se na jednu věc dokáže podívat z různých úhlů.

O tom, jaká jste, něco řekne i barva vašich očí – zelené dávají najevo, že jste intelektuální, energická, spontánní a vynalézavá, hnědé zase ukazují na spolehlivost, jejich majitelé bývají přitažliví a dobří v posteli. Máte-li oči tmavě modré, jste citlivá a jemná, světle modré ukazují, že ráda flirtujete.

 

Zajímavost MIMIFORA: 

Co prozradí tvar obličeje zdravi-a-krasa-co-prozradi-oblicej-1

Kulatý a oválný obličej – člověk přátelský, spravedlivý, pracovitý, ale občas má sklon k drobnému lenošení. Má rád své pohodlí, bývá domácký typ.

Hranatý obličej (čtverec, obdélník) – člověk aktivní, přímý, praktický, inteligentní. Bývá fyzicky zdatný, ale i založený technicky. Umí se rozhodovat a mívá pevnou vůli.

Srdcovitý obličej – člověk intelektuálně založený, často nepraktický a náladový. Mívá také tvůrčí sklony.

 

ČELO

Vysoké čelo je znakem inteligence, ale také přátelskosti a idealismu. Pokud je naopak úzké, ukazuje na člověka, který mívá v životě spoustu zábran (i v rodinném životě) a často má potíže se sebeuplatněním. Široké čelo značí praktického člověka se spoustou nápadů, který je pilný, zároveň však plný ideálů.

 

BRADA

Brada je spojená s životní silou člověka. Pokud je kulatá, je její majitel rodinný typ, a zároveň velmi pracovitý, špičatá značí inteligenci, přecitlivělost, ale zároveň smysl pro rychlé rozhodování. Hranatá brada ukazuje energického člověka, bojovníka, který se těžko smiřuje s porážkou. Pokud má uprostřed rýhu, značí člověka veselého s dobrodružnou povahou. A protažená brada? Ta ukazuje na velmi citlivého člověka, mnohdy až psychicky labilního. Bývá přátelský, s bohatým milostným životem.

 

NOS

O vašich vědomostech a rozumu umí promluvit nos. Mnohdy prozradí i to, jaká jste v milostném životě. Úzký nos značí člověka přelétavého, široký pevného a stálého. Krátký nos ukazuje na lehkomyslnost a promiskuitu, dlouhý na uzavřenost a jistou dávku rezervovanosti.

 

RTY

Spoustu věcí o vás prozradí rty. Pokud je dolní ret silnější než horní, ukazuje to na neschopnost opětování citů, je-li tomu naopak, jde o člověka, který má citů na rozdávání. Máte-li plné rty, ukazuje to na vaši výřečnost, ale i na štědrost a požitkářství, naopak malé rty mohou poukazovat na sobeckou a lakotnou povahu.

 

UŠI

A jak je tomu s ušima? Odstávající ukazují na člověka chytrého, originálního, ale osamělého. Uši blízko u hlavy zase značí šetrnost a plánování věcí dopředu. Velké uši mívají většinou intelektuálové, naopak malé lidé, kteří se řídí instinktem. Máte-li uši s malými lalůčky, značí to člověka závislého, který nesnadno dosahuje sexuálního uspokojení, s velkými lalůčky zase osobu nezávislou se silnou vůlí.

 

Zajímavosti MIMIFORA:

Jak obličej odráží náš zdravotní stav

● Kruhy, váčky a otoky pod očima mohou ukazovat na problémy s ledvinami.

● Přílišné pocení na čele může ukazovat na špatný stav močového měchýře, pupínky nebo hluboké vrásky zase na poruchu střev.

Tváře ukazují na problémy plic. Pokud jsou bledé, mohou značit jejich oslabenou funkci, příliš červené mohou ukazovat na zápal plic a pupínky na hleny na plicích.

● Zduřelý horní ret poukazuje na špatnou funkci žaludku, spodní zduřelý ret zase na špatnou funkci střeva.

● Červené zbarvení na spáncích může značit špatnou funkci sleziny.

Text: ino

Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse