vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Trenky, slipy, nebo tanga? Tohle mužům sluší!

22. března 2016

Trenky, slipy, nebo tanga? Tohle mužům sluší!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: boxerky slipy trenky tanga Spodní prádlo muži sex

preventan-mimiforum-banner

Ženy v tom mají jasno – nejlepší jsou boxerky. Na mužích vypadají nejvíc sexy, na rozdíl od ostatních typů spodního prádla. Jenže nezáleží jen na tom, v čem dobře vypadá. Podle toho, co muž nosí, se dá poznat i to, jaký je v posteli! 

Diskutujte: Jaké spodní prádlo máte na mužích nejraději?


Trenýrky, slipy, nebo tanga? Boxerky! To alespoň říkají ženy, když se zeptáte, jaké spodní prádlo se jim na mužích líbí. My jsme zjišťovali, jaké mají jednotlivé kousky spodního prádla výhody a nevýhody, a také to, co o mužích prozradí. Oblíbený typ prádla údajně řekne, jaký je doopravdy milenec!

Slipy

Plus:

Muži je ocení při sportu, běhu a dalších pohybových aktivitách, protože jejich vybavení dobře drží pohromadě a neshrnují se.

Mínus:

Muži se v nich více potí, varlata se zahřívají, což nesvědčí spermiím, a už vůbec ne plodnosti. Plánujete-li další dítě, slipy partnerovi nekupujte. Slipy neprospívají ani mužům s menšími rozměry, protože je na první pohled vidět, jak jsou, či spíše nejsou, dole vybaveni.

Jaký je v sexu:

Žádná sláva. Je to slibotechna, která vám slíbí všechno, ale ve finále nerealizuje skoro nic. Je průměrný, v posteli spíše dominantní, ale žádné extra výkony od něj nečekejte. I když – výjimky potvrzují pravidlo.

Trenýrky

Plus:

Odborníci se shodují, že jsou pro muže mnohem zdravější než slipy. Poskytují volnost, vzdušnost, spodní partie se nepřehřívají a nezapařují. To prospívá spermiím a samozřejmě plodnosti.

Mínus:

Při některých aktivitách je lépe je vyměnit alespoň za boxerky, případně slipy. Takové skřípnutí při jízdě na kole by mohlo být hodně nepříjemné.

Jaký je v sexu:

Průměrný, spíše nudný. Má málo fantazie a nerad experimentuje, takže se do postele velmi rychle vkrade stereotyp. Je spíše vlažný, než vášnivý, zkrátka průměr, od kterého se žádné velké zázraky čekat nedají.

Boxerky sex-a-vztahy-trenky-slipy-tanga-ii-sh

Plus:

Muži v nich vypadají sexy. Kříženec slipů a trenýrek v průzkumech mezi nejoblíbenějším spodním prádlem u žen i mužů jednoznačně vede. Jsou pohodlné, drží, co mají a nikde neodstávají. Muži se v nich cítí dobře.

Mínus:

Existuje víc typů boxerek, a pokud muž zvolí ty neupnutější na tělo, může se v nich cítit nepohodlně. Je to však jen otázka zvyku.  

Jaký je v sexu:

Skvělý milenec. Rád zkouší nové věci, experimentuje a často s ním cloumá vášeň, kterou umí dát najevo. Bývá sexuálně náruživý a rád si užívá naplno. Díky jeho větší potřebě může ale být záletný a hledat si vybouření jinde.

Tanga

Plus:

Lepší, než »naostro«. Choulostivé partie jsou přece jen trochu chráněny. Muži je oceňují často při sportu, hlavně při cyklistice.

Mínus:

Muž v tangách na ženu většinou příliš sexy nepůsobí. Navíc aby mu opravdu slušely, musel by mít pěknou sexy postavu. Tanga zařezaná pod pivním bříškem vábně nevypadají. Navíc na nošení nemusí být pohodlné.  

Jaký je v sexu:

Velmi náruživý, nesnáší nudu. Zbožňuje experimenty, neobvyklé věci a místa. Milováním v posteli v misionářské poloze ho neuspokojíte. Chce zkoušet novinky, rád se předvádí a v posteli je dominantní. Vyhledává i drsnější sex a nudu v posteli s ním nepoznáte.

Tipy MIMIFORA:

Máte-li partnera menšího vzrůstu, bude se vám víc líbit ve slipech. Ty totiž opticky prodlužují nohy, a tak činí muže na pohled vyšším, než ve skutečnosti je.

Je-li partner méně vybaven, jsou lepší volné trenýrky. Pokud totiž slipy, či boxerky nemají co obtáhnout, nevypadají příliš přitažlivě.

Hlasujte:

Co preferujete u mužů vy?
Trenky (31)
 
Slipy (60)
 
Tanga (216)
 
vůbec nic... (11)
 

Text: mob

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
20:41 26.12.2016 - alena -

nátělníky

Vnuk nenosí pod volná trika nátělníky. Zlobí mě to, protože stále kašle. Snacha tvrdí, že to není trendy. V mé rodině to bylo a je normální.Stejnou starost mají i mé vrstevnice.Kde je logika?

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse