folgravidformen-banner

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Toužím po lásce. Kde ji najít či jak z toho ven?

27. července 2015

Toužím po lásce. Kde ji najít či jak z toho ven?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: láska vztah sex

preventan-mimiforum-banner

Toužíte po lásce, nemůžete nikoho potkat a jste stále sama? Začněte být aktivní, je třeba s tím něco udělat, dokud je čas.

„Strašně moc toužím po lásce. Jsem už delší dobu sama a pořád nemůžu nikoho potkat. Všichni kolem jsem šťastně zadaní a mě to trápí. Nechci skončit sama. Navíc roky letí a já vím, že mám nejvyšší čas na miminko. Jak to mám vyřešit?,“ ptá se Marta (36).

 

Začněte být aktivní

Když jste celé dny v práci a večer přijdete domů unavená, na hledání lásky asi moc pomyšlení nemáte. Na druhé straně dny letí, a pokud se cítíte sama, nebo toužíte dokonce po miminku a utíká vám čas, je třeba s tím něco udělat. A čím dříve, tím lépe. Začněte být aktivní, jen málokdo má to štěstí, že mu láska spadne sama do klína.

 

Otevřete oči

První a nejsnadnější možností je – začněte se více dívat kolem sebe. Otevřete oči a všude, kde se denně pohybujete, se rozhlížejte. Není kolem vás nějaký zajímavý kolega? Nebo muž, který denně jezdí stejný směrem s vámi do práce? Rozhodně sítě i mezi kamarádkami. Třeba bude některá vědět o někom, kdo by se rád seznámil. A možná si zrovna padnete do oka.

 

Nebojte se seznamek

Je sice pravda, že najít na seznamce někoho, do koho se bláznivě zamilujete a on do vás, je jako hledat jehlu v kupce sena, na druhé straně podařit se vám to může. Existuje spousta párů, která se seznámila právě na inzerát a jsou spolu šťastní už roky. Zkuste to, za to nic nedáte. Jen z odpovědí pečlivě vybírejte a scházejte se jen na veřejnosti. Vždy dejte někomu vědět, kam a s kým jdete. Nebuďte zklamaná, když to hned nevyjde. Mnoho mužů vypadá jinak, než si je představujete, ale to neznamená, že ten další nebude třeba tím, na koho čekáte.

 

Tip MIMIFORA:


Když se seznamujete přes internet, dlouho si nepište, radí odborníci. Raději jděte na kávu, hned uvidíte, zda si padnete do oka či ne.

 

Dovolená pro nezadané sex-a-vztahy-touzim-po-lasce-ii-sh-nahled

Je léto a doba dovolených, a tak je ideální čas někam vyrazit. A nejen si odpočinout, třeba se u toho ještě seznámit. Existují přímo cestovní kanceláře, které se věnují pobytům pro nezadané. Některé pořádají přímo seznamovací dovolené či víkendy. Využijte toho, není totiž nad osobní kontakt. Třeba se objeví někdo právě tady a budete konečně šťastná.

 

Nový koníček

Věřte tomu, nebo ne, ale spousta lidí se seznámila právě díky společnému zájmu. Najděte si nějaký koníček, který vás bude bavit a kde budete v kontaktu s lidmi. Třeba právě zde potkáte toho pravého. Vybírejte pečlivě, například jóga pro ženy je sice fajn, ale s mužem se tu asi neseznámíte.

 

Text: lju

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
05:08 05.08.2015 - Monica Brown -

Bossystsven@gmail.com

How I Got My Husband Back........... My Names is Monica Brown ,AM from United states .i never believed in love spells or magic until i met this spell caster once when i went to Africa in June last year on a business summit i meet a man called Dr Dros, is powerful he could help you cast a spells to bring back my love s gone misbehaving lover looking for some one to love you bring back lost money and magic money spell or spell for a good job i m now happy & a living testimony cos the man i had wanted to marry left me 4weeks before our wedding and my life was upside down cos our relationship has been on for 3 year i really loved him, but his mother was against me and he had no good paying job so when i met this spell caster, i told him what happened and explained the situation of things to him at first i was undecided,skeptical and doubtful, but i just gave it a try and in 6 days when i returned to taxes my boyfriend (is now my husband ) he called me by himself and came to me apologizing that everything had been settled with his mom and family and he got a new job interview so we should get married i didn’t believe it cos the spell caster only asked for my name and my boyfriends name and all i wanted him to do well we are happily married now and we are expecting our little kid and my husband also got a new job and our lives became much better in case anyone needs the spell caster for some help his email address: Drossuva@gmail.com

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse