banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Toto všechno o vás prozradí oči!

29. ledna 2016

Toto všechno o vás prozradí oči!

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: zrak povaha velikost oči barva

preventan-mimiforum-banner

Oči o člověku dokážou prozradit více, než si mnozí myslí. A to nejen jejich barva, ale i velikost, umístění v obličeji, či tvar zornic a směr pohledu. Víme, co všechno o vás oči na první pohled řeknou!

OcuMax Lutein 4 Farmax

Přípravek OcuMax® Lutein 4 Farmax dodá nezbytné přírodní látky pro oči. Obsahuje vysoce kvalitní přírodní karotenoidy lutein a zeaxantin, které chrání sítnici oka. Na rozdíl od jiných karotenoidů nemají tyto látky A provitaminovou aktivitu, proto nemůže dojít k předávkování vitaminem A. Dále přípravek obsahuje standardizované extrakty z borůvky a světlíku lékařského, které podporují rychlou adaptaci oka na noční vidění a odstraňují únavu očí. Spojení těchto čtyř složek v přípravku OcuMax® Lutein 4 Farmax má mimořádný význam pro maximální ochranu očí a kvalitu zraku.

ocumax-krabicka-nahled

Doplněk stravy

Více ZDE

1.Barva očí

Zelené oči

Lidé se zelenýma očima touží po lásce. Jsou spolehliví, trpěliví a vytrvalí. Bývají nevyrovnaní a tajemní, ale mají tvůrčí sklony a často vedou bohémský život. Pokud někoho nemají rádi, dovedou to dát ostře najevo. Umějí být totiž velmi tvrdí a nepříjemní.
Vztahy: S modrookými bude partnerství fungovat tehdy, pokud se podvolí a nechají ovládnout. Se zelenookými ale příliš šťastné nebude – bývá totiž plné žárlivosti a podezíravosti. Naopak ideálem jsou hnědoocí. S nimi je naděje, že vztah vydrží na celý život.
Zdravotní problémy: Játra, žlučník a zažívání.

Hnědé oči

Hnědoocí lidé působí na okolí vyrovnaným dojmem. Bývají velmi přitažliví, otevření a upřímní. Mívají temperamentu na rozdávání, jsou cílevědomí a jdou si za svým snem. Jsou přímí, otevření a dominantní.
Vztahy: S modrookými navazují vztahy těžko, většinou jim dlouho nevydrží. Naopak velmi dobře fungují vztahy se zelenookými, kteří jsou pro ně ideální partneři. Pokud se seznámí s dalším hnědookým, může to fungovat také, projeví-li velkou dávku tolerance.
Zdravotní problémy: Krev a krevní oběh.

Modré oči

Modroocí lidé bývají velmi citliví a emočně založení. Snaží se ovládat ostatní, ale přitom jsou sami velmi zmanipulovatelní. Když je to potřeba, jsou to dobří herci, kteří umějí sáhnout k přesvědčivému lhaní a předstírání.
Vztahy: S modrookými to nefunguje. Snaží se ovlivnit navzájem. Se zelenookými jim pšenka pokvete jen tehdy, pokud se jim podřídí a přizpůsobí se. S hnědookými jim to většinou skvěle funguje v posteli, v životě je to však těžší – musí se jim podvolit a obdivovat je.
Zdravotní problémy: Dýchací cesty, alergie, astma.

2.Velikost a tvar očí zdravi-a-krasa-toto-prozradi-oci-2-ing

O člověku hodně prozradí velikost očí. Lidé s velkýma očima bývají ochotní, bezproblémoví a veselí. Jedinci s malýma očima jsou naopak zdrženliví, a pokud je mají hodně úzké, bývají tiší a plaší. Oválné oči ukazují na dobrou povahu a smysl pro humor, kulaté na důvěru a naivitu. O člověku hodně prozradí i umístění očí. Jsou-li blízko u sebe, připravte se na osobu chladnou, málomluvnou a kritickou. Naopak leží-li oči od sebe dál, máte vyhráno. Jde o člověka společenského, tolerantního, který umí dát najevo city.

3.Zornice, směr a délka pohledu

Nejen velikost a barva očí, ale i zornice vám o druhém hodně prozradí. Stejně jako délka a směr jeho pohledu. Pokud má zornice zúžené, značí to většinou vztek a nepřátelství. Mohou však být i příznakem usilovného přemýšlení a řešení složité situace. Naopak rozšířené zornice ukazují náklonnost, sympatie a zájem. Zajímavé je i to, kam se dotyčný dívá. Pokud to vydrží dlouho a upřeně do vašich očí, značí to jeho sebevědomí, klopí-li zrak, je to důkazem jeho nejistoty a sebevědomí na bodu mrazu.

Text: ino
Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
01:46 08.03.2016 - Jarmila -

Bez nadpisu

oči jsou nitrem člověka

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Tereza
Tara
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa