vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Toto všechno o vás prozradí oči!

29. ledna 2016

Toto všechno o vás prozradí oči!

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: zrak povaha velikost oči barva

preventan-mimiforum-banner

Oči o člověku dokážou prozradit více, než si mnozí myslí. A to nejen jejich barva, ale i velikost, umístění v obličeji, či tvar zornic a směr pohledu. Víme, co všechno o vás oči na první pohled řeknou!

OcuMax Lutein 4 Farmax

Přípravek OcuMax® Lutein 4 Farmax dodá nezbytné přírodní látky pro oči. Obsahuje vysoce kvalitní přírodní karotenoidy lutein a zeaxantin, které chrání sítnici oka. Na rozdíl od jiných karotenoidů nemají tyto látky A provitaminovou aktivitu, proto nemůže dojít k předávkování vitaminem A. Dále přípravek obsahuje standardizované extrakty z borůvky a světlíku lékařského, které podporují rychlou adaptaci oka na noční vidění a odstraňují únavu očí. Spojení těchto čtyř složek v přípravku OcuMax® Lutein 4 Farmax má mimořádný význam pro maximální ochranu očí a kvalitu zraku.

ocumax-krabicka-nahled

Doplněk stravy

Více ZDE

1.Barva očí

Zelené oči

Lidé se zelenýma očima touží po lásce. Jsou spolehliví, trpěliví a vytrvalí. Bývají nevyrovnaní a tajemní, ale mají tvůrčí sklony a často vedou bohémský život. Pokud někoho nemají rádi, dovedou to dát ostře najevo. Umějí být totiž velmi tvrdí a nepříjemní.
Vztahy: S modrookými bude partnerství fungovat tehdy, pokud se podvolí a nechají ovládnout. Se zelenookými ale příliš šťastné nebude – bývá totiž plné žárlivosti a podezíravosti. Naopak ideálem jsou hnědoocí. S nimi je naděje, že vztah vydrží na celý život.
Zdravotní problémy: Játra, žlučník a zažívání.

Hnědé oči

Hnědoocí lidé působí na okolí vyrovnaným dojmem. Bývají velmi přitažliví, otevření a upřímní. Mívají temperamentu na rozdávání, jsou cílevědomí a jdou si za svým snem. Jsou přímí, otevření a dominantní.
Vztahy: S modrookými navazují vztahy těžko, většinou jim dlouho nevydrží. Naopak velmi dobře fungují vztahy se zelenookými, kteří jsou pro ně ideální partneři. Pokud se seznámí s dalším hnědookým, může to fungovat také, projeví-li velkou dávku tolerance.
Zdravotní problémy: Krev a krevní oběh.

Modré oči

Modroocí lidé bývají velmi citliví a emočně založení. Snaží se ovládat ostatní, ale přitom jsou sami velmi zmanipulovatelní. Když je to potřeba, jsou to dobří herci, kteří umějí sáhnout k přesvědčivému lhaní a předstírání.
Vztahy: S modrookými to nefunguje. Snaží se ovlivnit navzájem. Se zelenookými jim pšenka pokvete jen tehdy, pokud se jim podřídí a přizpůsobí se. S hnědookými jim to většinou skvěle funguje v posteli, v životě je to však těžší – musí se jim podvolit a obdivovat je.
Zdravotní problémy: Dýchací cesty, alergie, astma.

2.Velikost a tvar očí zdravi-a-krasa-toto-prozradi-oci-2-ing

O člověku hodně prozradí velikost očí. Lidé s velkýma očima bývají ochotní, bezproblémoví a veselí. Jedinci s malýma očima jsou naopak zdrženliví, a pokud je mají hodně úzké, bývají tiší a plaší. Oválné oči ukazují na dobrou povahu a smysl pro humor, kulaté na důvěru a naivitu. O člověku hodně prozradí i umístění očí. Jsou-li blízko u sebe, připravte se na osobu chladnou, málomluvnou a kritickou. Naopak leží-li oči od sebe dál, máte vyhráno. Jde o člověka společenského, tolerantního, který umí dát najevo city.

3.Zornice, směr a délka pohledu

Nejen velikost a barva očí, ale i zornice vám o druhém hodně prozradí. Stejně jako délka a směr jeho pohledu. Pokud má zornice zúžené, značí to většinou vztek a nepřátelství. Mohou však být i příznakem usilovného přemýšlení a řešení složité situace. Naopak rozšířené zornice ukazují náklonnost, sympatie a zájem. Zajímavé je i to, kam se dotyčný dívá. Pokud to vydrží dlouho a upřeně do vašich očí, značí to jeho sebevědomí, klopí-li zrak, je to důkazem jeho nejistoty a sebevědomí na bodu mrazu.

Text: ino
Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
01:46 08.03.2016 - Jarmila -

Bez nadpisu

oči jsou nitrem člověka

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse