vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy pro jarní hubnutí

19. března 2018

Tipy pro jarní hubnutí

Kategorie: Dieta, Připojené tagy: mořská řasa agar ocet jaro hubnutí dieta

preventan-mimiforum-banner

Na jaře je ideální čas na hubnutí. Zkuste kila shodit méně tradičním způsobem – třeba díky mořské řase či octu. 

Omezit jídlo, zmenšit porce, jíst pětkrát denně, přidat hodně ovoce a zeleniny, dostatečně pít neperlivou vodu, cvičit. Obecné zásady, které každá hubnoucí žena zná, ale jen málokterá je dokáže dodržet a díky nim zhubnout. Pokud také patříte mezi ty, které nemají tak pevnou vůli, zkuste některý z méně tradičních tipů na jarní hubnutí.

 

Agar – kila dolů s mořskou řasou

Rostlinná želantina, která se vyrábí z osmi druhů červených mořských řas. To je agar. Jeho výhodou je, že má nulovou energetickou hodnotu a pro své mírně projímavé účinky se doporučuje při zácpě. Je výborným zdrojem jódu, kyseliny listové, cholinu, vápníku, železa, magnézia a vitaminu B2. 96 % jeho obsahu tvoří přírodní polysacharid z disacharidů agarózy a agaropektinu. Prodává se ve více formách, např. prášku, vloček, anebo plátků. V kuchyni je velmi oblíbený jako náhrada klasické živočišné želatiny. Ženami je dnes stále více vyhledávaný pro svoje zdraví a hubnutí prospěšné účinky.

 

S agarem hubnou Angličanky

O tom, že s agarem se hubne, vědí ženy ve světě své. Díky agarovému prášku úspěšně hubnou například Angličanky, které jej používají místo zálivky na zeleninový salát. Můžete jej také přisypat do polévky, anebo přidat do jogurtu, anebo rozpustit lžičku ve sklenici vody, a tu před jídlem vypít. Důležité je ale vytrvat. Výsledky se dostaví až po nějaké době. Pokud je checete urychlit, přidejte do jídelníčku lněné semínko, které zvýší jeho projímavé účinky, a tím urychlí i hubnoutí efekt.

 

Octová dieta dieta-tipy-pro-jarni-hubnuti-ii-sh-nahled

Oblíbená dieta v Hollywoodu! Je postavena na zázračných účincích jablečného octa, ovšem pokud se to s ním přežene, může být i zdraví nebezpečná. V radikální podobě ji držela například Megan Fox, a to tak, že od rána pila jablečný ocet. Ten sice tělo pročistí, ovšem může poškodit sliznice, trávící soustavu, ale i zubní sklovinu. Z toho důvodu se doporučuje pít jablečný ocet pouze zředěný.

 

Jak na to? Ráno nalačno vypít speciální nápoj, který se nazývá Jarvisův. Sklenici vody smícháte se dvěma lžičkami jablečného octa a přidáte dvě lžičky medu. To ale není všechno. Abyste byla v hubnutí úspěšná, musíte upravit jídelníček, vyhnout se sladkým a tučným jídlům, jíst maximální podíl zeleniny, drůbežího a rybího masa, naopak vynechat kávu a alkohol. Za týden můžete shodit až tři kilogramy.

 

Tip MIMIFORA:

Foťte si jídlo. Zhubnete!

Zkuste si jídlo fotit před tím, než se do něj pustíte, doporučují vědci neobvyklý hubnoucí trik. Výzkum, který v Americe provedli, totiž ukázal, že ženy, které si jídlo musely nafotit před jeho konzumací, byly mnohem opatrnější na složení stravy i na velikost porce. Pohled na displej funguje jako záchranná brzda – jakmile na něm porci uvidíte, často zbystříte a ještě uberete. A když si pak fotky prohlédnete večer zpětně, možná vás přejde chuť i na večeři.

 

Text: asm

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse