vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy na výlet na prodloužený víkend

25. září 2015

Tipy na výlet na prodloužený víkend

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: skaut víkend jachting lyžování Sport výlet

preventan-mimiforum-banner

Kam vyrazit o prodlouženém víkendu? Třeba za sportem! A nevadí, když aktivní sportovkyní nejste právě vy. Čekají na vás mistrovství v jachtingu či běhu na kolečkových lyžích.

Preventan Clasic

·    Cucavé tablety s ovocnou příchutí.
·    Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek.
·    1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy).
·    Přípravek je vhodný pro děti od 3 let a dospělé.
·    Především k dlouhodobému užívání.

preventan-clasic

Doplněk stravy

Více ZDE

Víkend plný jachtingu

Kdy: 25. – 27. září 2015

Od pátku 25. do pondělí 28. září se na Nových Mlýnech pojede mistrovství republiky v několika lodních třídách – například dvouposádkový Fireball je nejpočetnější třídou pro dospělé v ČR a nebude chybět ani olympijský Laser – v této třídě budou startovat i účastník her v Londýně Viktor Teplý, nebo další reprezentant Štěpán Novotný. Děti budou závodit na Nechranicích od soboty 26. do pondělí 28. října. Na startu nejpočetnější dětské třídy by se mohlo sejít až kolem stovky účastníků. K favoritům bude patřit určitě Lucie Keblová z Českého Yacht Klubu, která na nedávném mistrovství světa v Polsku vybojovala 20. místo. Je to pro ni poslední závod na Optimistu, je jí 15 let a příští sezonu už v této dětské třídě jezdit nemůže. Přijďte se na závody podívat, nebudete litovat.

 

Mistrovství v běhu na kolečkových lyžích

Kdy: 26. – 27. září 2015

Další velká sportovní akce, na níž můžete vidět elitu českého běžeckého lyžování. Lukáš Bauer, Martin Jakš, Dušan Kožíšek, Eva Vrabcová Nývltová nebo Petra Nováková. Ti všichni se představí v rámci mistrovství republiky na kolečkových lyžích v Liberci. Poslední zářijový víkend tak bude k vidění to nejlepší z českého běžeckého lyžování, šampionátu se zúčastní kompletní mužská, ženská i juniorská reprezentace, stejně jako nejlepší dorostenci. O mistrovské tituly se bude bojovat v sobotu 26. 9. v lyžařském areálu ve Vesci, kde je na programu závod volnou technikou, v neděli 27. 9. se pak pojede závod do vrchu s cílem na Ještědu, který je zároveň vyvrcholením osmidílného seriálu běhů do vrchu na kolečkových lyžích Silvini Skiroll Classics.

 

Skautský supervíkend plný dobrodružných akcí

Kdy: 25. – 27. září 2015

Legendární vodácký závod Napříč Prahou – přes tři jezy, celostátní finále skautské outdoorové olympiády a velká fantasy bitva.

 

Sedmnáctý ročník dvoudenní hry nejen pro skautské oddíly se uskuteční 25. – 28. září v okolí skautské základny Orlovy poblíž Humpolce. Ve hře bojují znepřátelené armády ze Sapkowského knihy „Sága o Zaklínači“, nechybí bájné nestvůry, legendami opředené postavy či špetka magie. Proti sobě stojí císařství Nilfgaard pod vedením císaře Emhyra var Emreise a koalice severních království Temerie, Redanie a Kaedwen. Ve hře je dále celá řada postav či stran, spojených s příběhem Ságy o Zaklínači. A protože se jedná o takzvanou „dřevárnu“, bojuje se dřevěnými meči obalenými molitanem.  V pondělí 28. 9. 2015 zaplní tok Vltavy v historickém centru Prahy stovky pramic, kánoí či kajaků skautů a skautek i veřejnosti.  Již téměř 80 let se každoročně na jeden jediný den otevírají vodákům hned tři pražské jezy – pro akci nazvanou „Napříč Prahou – přes tři jezy“.

www.skaut.cz

 

Text: asm

Foto: Archiv – Antonín Mrzílek, Martina Barnetová

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse