vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy na prvomájové dovádění v posteli

30. dubna 2014

Tipy na prvomájové dovádění v posteli

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: G-bod máj láska orgasmus sex partner

preventan-mimiforum-banner

Oživte si májový sex a zkuste ve dvou najít G-bod, nebo vyzkoušet vibrátor na dálkové ovládání. Nudu ze vztahu je třeba vyhnat, a kdy jindy, než v máji, měsíci lásky!

4kombinace

4kombinace, doplněk stravy,  je zdrojem čtyř aktivních látek – kolagenu, glukosamin a chondroitin sulfátu a MSM (methylsulfonylmethan).

4kombinace_small

Více ZDE

Oživte si májový sex! Zahrajte si hru na hledání G-bodu, při které vás může čekat odměna v podobě bouřlivého orgasmu. Anebo zkuste s partnerem vibrátor na dálkové ovládání. Fantazii se meze nekladou.

 

Májová hra na schovávanou: Hledání G-bodu

O G-bodu se ví, že patří k nejcitlivějším místům v ženském těle. I když leží jen 5 cm od poševního vchodu, ne každá žena o něm ví a ne každý pár ho našel. Přitom najdete-li to pravé místo, orgasmus vás nemine! Samotné hledání bodu G může být skvělou milostnou předehrou. Zapojte do hledání partnera. Lehněte si na záda a pánev si podložte polštářem. Rozevřete nohy a nechejte partnera, ať do vás vstoupí prstem (ideálně nejdelším prostředníčkem). Jakmile bude uvnitř, měl by jím začít pohybovat, a to dopředu, jakoby lákal někoho k sobě. Pomalu může prozkoumat celou poševní stěnu. Pokud na bod narazí, nemůže se stát, že byste si toho nevšimla. Projede vámi totiž vlna rozkoše!

 

MIMIFORUM zjistilo:

S G-bodem k orgasmu

Zkratka G-bod označuje tzv. Gräfenbergerův bod. Jméno získal podle Dr. Ernsta Gräfenberga, který o něm napsal poprvé v roce 1950 a popsal jej jako citlivou nervovou pleteň ve vaginální sliznici. Gräfenberg již v 50. letech dobře věděl, jak důležitý je G-bod pro uspokojení ženy a tvrdil, že při jeho stimulaci během styku dosáhne orgasmu většina žen.

 

Májové lízátko

Originální hrátky pro milovníky orálního sexu. A speciálně pro ty, kdo mají rádi praktiku zvanou teabaging. Při ní si partnerka vkládá střídavě do úst partnerova varlata, což připomíná namáčení čajového sáčku. Jenže je tu jedno májové zlepšení. Partner si předem varlata potře červenou dobrotou – nejlépe jahodovou. Polevou, marmeládou, zkrátka takovou pochoutkou, která je v májových barvách. Neobvyklé lízátko je připraveno a hra může začít.

 

Vibrace na dálku

Muži jsou od přírody hraví, milují hry, mobily i dálkové ovladače. Stačí je s jedním posadit k televizi a jsou ve svém živlu. Zkuste toho využít! Pořiďte si vibrátor na dálkové ovládání, který můžete mít v zasunutý na patřičných místech v kalhotkách. Jemu svěřte ovladač a nechejte ho, aby vibrace pustil, kdy se mu to bude líbit a sledoval vaši reakci. Běžte spolu na večeři do restaurace a nechejte mu ovladač v ruce. Takový večer může být pěkně vzrušující pro oba – vy budete mít co dělat, abyste na sobě nedala nic znát, a jeho rozpálí představa, co se děje ve vašem těle a že vás má zcela ve svých rukou.

 

sex-a-vztahy-tipy-na-majove-dovadeni-ii-sh-nahled MIMIFORUM zjistilo:

S vibrátorem budete šťastnější!

Na vibrátor nezanevřete! Podle vědců je totiž mnohem lepší, mít dobrý vibrátor, než manžela. Navíc se ukázalo, že ženy, které používají vibrátor, jsou celkově šťastnější než ty, které si ho odpírají. Je také prokázáno, že jeho používání může vést k intenzivnějšímu orgasmu a ženy, které si s ním užívají často, trpí mnohem méně na různé gynekologické problémy.

 

Text: asm

Foto: Shuttestock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse