vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy, kam vyrazit v dešti

24. října 2014

Tipy, kam vyrazit v dešti

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: hra zábavní park děti rodina výlet

preventan-mimiforum-banner

Když počasí nepřeje venkovním výletům, vyrazte s dětmi do krytých zábavních center a dalších atrakcí. Třeba do Obřího akvária či Muzea čertů. 

Vitamin C Farmax 1000 mg s vlákninou

  • Doplněk stravy, šumivé tablety.
  • Vitamin C přispívá k normální funkci imunitní systém a normálního energetického metabolismu.
  • Vitamin C přispívá také ke snížení míry únavy a vyčerpání.
  • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, zubů, a kůže.
  • Výhoda šumivé formy.

Šumivé tablety s vitaminem C zajistí osvěžující nápoj příjemné chuti obohacený o vlákninu. 

produkty-nahled

Doplněk stravy

 

Více ZDE

Když pošmourné počasí převezme nadvládu, je na čase vyrazit někam, kde na vás neprší a ještě se s dětmi zabavíte.

 

Beckiland


Kde: Praha-Zličín

Největší rodinné a zábavní centrum u nás nabízí na ploše 6 000 m2 spoustu zážitků. Děti se mohou vyřádit na mega-šplhadle, trampolíně, želatinovém kopci, v adrenalinovém parku, fun shoot aréně, jungle expressu, dobrodružné jeskyni a nejmenší v koutku pro batolata. Překvapení čeká i na malé řidiče, kteří mají možnost ukázat svou šikovnost na motokárách. Řada atrakcí je určena i pro rodiče, a tak můžete dovádět spolu se svými ratolestmi.

www.beckiland.cz

 

Hopsárium

Kde: České Budějovice

Největší zastřešený zábavní park v Jižních Čechách je přímo ideální pro rodiny s dětmi. Všechny atrakce najdete na ploše 2 100 m2 a o zábavu rozhodně nebude nouze. Užívat si můžete například na osmimetrové věži s prolézačkami, překážkami a skluzavkami, vyzkoušet můžete dopravní hřiště, kde nechybí semafory ani čerpací stanice. Jízda z kopce na kruzích či loď kývající se na vlnách patří k dalším oblíbeným stanovištím. 

www.hopsarium.cz

 

Obří akvárium

Kde: Hradec Králové

Více než pět set ryb a tisíce mláďat. To nabízí největší sladkovodní akvárium ve střední a východní Evropě. Kromě toho si můžete užít procházku podvodním tunelem, při které můžete pozorovat život pod hladinou a nechybí ani videoprojekce přírodních krás. Projdete se také deštným pralesem, kde se můžete pokochat krásou rostlin, jako jsou orchideje, bromelie a tillandsie, nebude chybět ani tropické klima, mlha či menší déšť.

www.obriakvarium.cz

 

tip-na-vylet-tipy-kam-vyrazit-v-desti-ii-sxc-nahled Bongo

Kde: Brno

Rodinný zábavní park nabízí spoustu atrakcí na ploše 2 800 m2. Každá z nich přitom představuje jiný světadíl či zemi. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu kolem světa. Například část Afrika nabízí nejvyšší skluzavku u nás, v části USA si můžete zajezdit na závodní dráze a v Indonézii podniknout cestu na vrchol sopky.

www.bongobrno.cz

 

Muzeum čertů

Kde: Úštěk

Pro všechny děti, které se rády bojí, přinášíme tip na originální výlet – Muzeum čertů, které je jedinečné v celé střední Evropě. Najdete jej v Pikarské věži v Úštěku a kromě spousty čertů a čertic na vás zde čeká i pohyblivý Peklém. Setkáte se i se samotným Luciferem, a když vám z prohlídky vyhládne, můžete se občerstvit ve stylové restauraci Pekelna.

www.certi-muzeum.com

 

Text: asm

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse