vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy, kam vyrazit na Den dětí

30. května 2014

Tipy, kam vyrazit na Den dětí

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: soutěž Den dětí Zámek hrad výlet

preventan-mimiforum-banner

Ke Dni dětí se tradičně konají akce po celé republice. Vybrali jsme několik z nich, na které se stojí za to se s rodinou vypravit. 

Den dětí na zámku

Kdy: 31. 5. – 1. 6. 2014

Kde: zámek Světlá nad Sázavou

 

Dvoudenní oslavy Dne dětí připravili na zámku ve Světlé nad Sázavou. Ve zdejším parku a v zámeckých prostorách čeká na děti spousta akcí a soutěží. Připraveny jsou jak soutěže s pohádkovými postavami, tak pro rodiče s dětmi, výtvarné i sportovní zápolení. Chybět nebudou ani pohádky či diskotéka s klauny, skákací hrady, stánky s dobrotami a občerstvením. Navštívit můžete také zajímavé expozice, děti nadchne například ta pod názvem Království panenek a medvídků.

http://zameksvetla.creos.cz

 

Den dětí s Haribo

Kdy: 1. 6. 2014

Kde: Šiklův mlýn

 

Speciální program ke dni dětí je připraven na Šiklově mlýně. Program bude oslazen bonbónky Haribo a nebudou chybět různé atrakce pro děti. Na všechny návštěvníky čeká Westernová a zvířecí show a humorné divadlo. Nebudou chybět prohlídky s výkladem v indiánské vesnici, aktivity na offroadové dráze (např. jízdy bojovým vozidlem pěchoty), rodinná zábava v Discgolfu ad. V okolí areálu lze domluvit i výjižďky na koních.

www.western.cz

 

Den dětí na zámku v Benešově

Kdy: 1. 6. 2014

Kde: Státní zámek Benešov nad Ploučnicí

 

Den dětí můžete oslavit i na zámku v Benešově nad Ploučnicí, kde připravili nejen bohatý program, ale i akci, která pomůže zvířecímu útulku. Pro děti budou připraveny soutěže a ty, které se jich budou chtít zůčastnit, musejí přinést pamlsek pro zvířata z děčínského Útulku pro opuštěná a toulavá zvířata, který vymění za soutěžní kartu. Po splnění všech úkolů pak čeká odměna i děti – špekáček a limonáda. K vidění budou i zvířata z děčínské zoologické zahrady.

www.zamek-benesov.cz

 

tip-na-vylet-den-deti-ii-cz-nahled Den dětí na hradě aneb Z pohádky do pohádky

Kdy: 7. 6. 2014 v 11 hod.

Kde: Hrad Bouzov

 

Hrad Bouzov je známé místo, kde se natáčela řada pohádek, mezi nimi i O princezně Jasněnce a létajícím ševci. Ke dni dětí je zde připraven speciální pohádkový program v parku i na hradě.  V parku jsou pro děti připraveny nejrůznější hry a soutěže, při kterých dětem pomůžou pohádkové postavičk z Večerníčků. Na hradě na vás čeká Dětská trasa s Ohnivcem, a to každou celou hodinu od 10 do 16 hod.

www.hrad-bouzov.cz

 

Text: asm

Foto: Czechtourism.cz

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse