vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy, kam si jít zabruslit

25. ledna 2016

Tipy, kam si jít zabruslit

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: kluziště bruslení Sport děti rodina

preventan-mimiforum-banner

Pokud si u vás děti stále pořádně neužily sněhu, vezměte je alespoň na brusle. Veřejná kluziště jsou otevřena po celé republice a my přinášíme tipy na některá z nich. 

Preventan Quattro

  • Doplněk stravy.
  • Cucavé tabletky.
  • Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek ProteQuine® + 30 mg Laktoferin.
prevetan-quattro

Doplněk stravy

Více ZDE

Diskutujte: Kam chodíte s dětmi nejraději bruslit?


Praha: Sportovní areál Na Františku

Praha nabízí dětem i dospělým velký výběr kluzišť. Mezi velmi oblíbené patří Sportovní areál Na Františku. Zdejší kluziště o rozměru 40×20 m nabízí dostatek prostoru pro veřejné bruslení i pro hokej. Otevřeno je denně až do 22 hodin, a tak si můžete užít příjemné večerní projížďky na ledě.
Vstupné: soboty, neděle a všední dny od 16 hodin – děti 30 Kč, dospělí 50 Kč, ve všední dny do 16 hodin děti zdarma
Více informací: www.hristenafrantisku.cz/

Brno: Nové sady

Milovníci bruslení najdou v Brně více kluzišť. Za zmínku stojí pravá ledová plocha v bezprostřední blízkosti centra města, s krásným výhledem na Petrov. Nekryté kluziště je otevřeno až do konce února, a to denně do čtvrt na deset večer. Bruslí se v blocích, z nichž každý trvá jednu a čtvrt hodiny. K dispozici je vyhřívaná šatna, úložné boxy a drobné občerstvení. V případě nepříznivého počasí může být však kluziště uzavřeno, a proto je dobré si předem ověřit jeho dostupnost.
Vstupné: děti 30 Kč, dospělí 50 Kč
Více informací: www.kravihora-brno.cz/…dy/nove-sady

Tip MIMIFORA:

Bruslení na in-linech: Ice Park Plzeň Lochotín

Také v chladných zimních dnech a v nepříznivém počasí si můžete užít bruslení na in-linech v originálním Ice Parku s bruslařskou dráhou v Plzni. Je zde otevřeno denně až do 20 hodin a neméně zajímavou informací je, že bruslení je zdarma. Více najdete na www.icepark.cz.

Karlovy Vary a okolí: Zimní stadion Ostrov

Kousek od Karlových Varů si můžete zabruslit na Zimním stadionu Ostrov, kde je krytá ledová plocha v provozu od července do dubna. Na ledu o rozměru 28×56 metrů se bruslí v úterý, pátek a v neděli odpoledne, ve středu pak v dopoledních hodinách.
Vstupné: 30 Kč/hodina
Více informací: www.volny.cz/zsostrov

Ostrava: Vítkovice Aréna tip-na-vylet-kam-jit-bruslit-2-ing

Ve středu, v sobotu a v neděli můžete bruslit v multifunkční hale s ledovou plochou 58×29 m. A když si budete chtít odpočinout, můžete se občerstvit v baru s výhledem na ledovou plochu. Večerního bruslení si ale neužijete, protože kluziště zavírá v 18 hodin o víkendu, ve středu ještě o půl hodiny dříve.
Vstupné: 30 Kč/osoba
Více informací: www.arena-vitkovice.cz/…funkcni-hala

Liberec: Svijanská aréna

K dispozici jsou zde dvě ledové plochy, a přímo vedle vchodu si můžete brusle zapůjčit nebo nechat nabrousit. V úterý a sobotu se bruslí na jedné ploše, v neděli jsou pak otevřeny plochy dvě.
Vstupné: dospělí 30 až 40 Kč, děti 20 až 25 Kč
Více informací: www.sportparkliberec.cz

Hluboká nad Vltavou: Zimní stadion

Až do poloviny března zde můžete bruslit na otevřené ledové ploše s výhledem na zdejší nádherný zámek. Většinou se bruslí v pátek, sobotu a v neděli odpoledne, aktuální termíny a časy najdete na internetu.
Vstupné: 30 Kč/osoba
Více informací: www.hchluboka.cz

Třeboň: Tyršův stadion

V blízkosti centra města si můžete zabruslit v Třeboni. Kluziště v areálu Tyršova stadionu je otevřeno denně kromě pondělí, a to vždy v odpoledních hodinách. Děti do 6 let bruslí zdarma a každou sobotu od 9 do 10 hodin je pro nejmenší připravena bruslařská školička.
Vstupné: 30 Kč/dvě hodiny
Více informací: www.trebonsko.cz/…ti-v-treboni

Text: ino
Foto: Ingimage.com, SXC

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse