darkove-baleni

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Tipy, kam se vydat na paintball

12. května 2016

Tipy, kam se vydat na paintball

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: paintball Sport děti rodina adrenalin

preventan-mimiforum-banner

Paintball k nám přišel ze Spojených států a těší se stále větší popularitě. Jde totiž o zábavu, která vám rozproudí krev, vlije adrenalin do žil a ještě se při ní protáhnete. 

Preventan® Junior obsahuje originální aktivní látku ProteQuine® (aminokyseliny, oligopeptidy, nukleotidy) a inulin. Navíc je obohacen o vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Inulin je rozpustná vláknina původem z čekanky, která doplňuje tento přípravek o další aktivní složku. Se sladidlem přírodního původu z rostliny stévie sladké. Určeno k dlouhodobému užívání.

preventan-junior-90-tabl-3d-nahled

Diskutujte: Čím vás nejvíce láká paintball?


Nepotřebujete být kdovíjak fyzicky zdatná, ani silná. Stačí, když budete umět přemýšlet a rychle se rozhodovat. Paintball je totiž sport, který vás pohltí – a vlije vám adrenalin do žil. Jde o týmovou hru, a tak je třeba dobře komunikovat a spolupracovat – to je základem úspěchu. Většinou hrají dva týmy proti sobě a střílejí po sobě navzájem kuličkami, které tam, kde dopadnou, zanechají barevnou značku. Zasažený je ze hry vyřazen. Paintball můžete hrát jak v malé skupince – jen s rodinou, anebo ve velké skupině, a to jak v přírodě, tak v uzavřených prostorách. Přinášíme pár tipů, kam na něj s rodinou vyrazit. Dívat se může každý, aktivní hraní se pak doporučuje od 15 let.

Army Park Ořechov

Kde: Ořechov u Brna

Autentické paintballové hřiště s bunkry, zákopy i pevnostmi najdete v Army Parku v Ořechově. Přírodní členitý terén v prostorách bývalého vojenského cvičiště je pro hru přímo ideální. Pro ty, kteří vše chtějí jen sledovat z povzdálí, je připraveno stanoviště pro diváky, pro hráče zase zázemí k převlečení i odpočinku. Jako jediný u nás nabízí zdejší park možnost zpestřit si hru další raritou – zapojením bojových transportérů do hry.

www.paintball-brno.cz

Raketová základna Bratronice

Kde: 20 min západně od Prahy, směr Kladno

Největší oficiální paintballový areál v Evropě, a to jak rozlohou, tak počtem podzemních staveb. Oplocená rozloha areálu přesahuje 120 000 m2, jeho součástí je 7 podzemních bunkrů, několik vojenských budov, klamné objekty, odpalovací raketová stanoviště, kopcovitý terén, zpevněné i nezpevněné cesty a lesní porost. Díky své rozloze je areál ideální pro velké hry a veřejné akce.  Ty se zde pořádají pravidelně a místa je dost – areál pojme až 1 000 hráčů. Pro úplné začátečníky se pak pořádají hry v Kasárnách Hájek v Praze.

 www.hrabarev.cz

Paintball Milovice

Kde: 20 km od Mladé Boleslavi a 25 km od Prahy

V bývalém vojenském prostoru Milovice najdete jedinečné paintballové hřiště na ploše 100 000 m2. Hraje se zde za každého počasí, a to na šesti různých hřištích, z nichž každé nabízí jinou zábavu. Například hřiště Les & Pevnost vám připomene 2. světovou válku a hra probíhá v terénu protkaném zákopy a výkopy. Prostor opuštěné třípatrových ruských kasáren zase nabídne zábavu v kryté budově, umožní dobývání pater a místností. Za vyzkoušení stojí i Hřiště Vietnam, kde najdete překážky z 2 000 muničních beden, zákopy a skrýše. Novinkou je pak Area Guantanamo, kde se prodíráte hustým porostem, musíte zlikvidovat stráž a osvobodit vězně.

www.paintball-milovice.cz

Ultimate Paintball tip-na-vylet-paintball-ii-cz-nahled

Kde: Tachovská huť u Mariánských Lázní

V bývalém vojenském areálu Slatina kousek od Mariánských Lázní najdete paintballové hřiště o rozloze 25 000 m2. Je plné umělých i přírodních překážek, nabízí například zákopy, budovy, auta, dřevěné překážky, stavby apod. Zahrát si můžete podle několika scénářů v krásném prostředí obklopeném lesy.

http://ultimate-paintball.cz


Text: lju

Foto: Shutterstock.com, Czechtourism.cz

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Antonín
mamybaby14.12.2016
Jaroslav
Izabela
italka29.09.2016
Nikola
Pavla03.10.2015
Dítě Uživatelka Datum
Lucie
lussy01.12.
Alexandr
skyline02.12.
Adam
Karel12.12.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa