banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Tipy, kam se vydat na paintball

12. května 2016

Tipy, kam se vydat na paintball

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: paintball Sport děti rodina adrenalin

preventan-mimiforum-banner

Paintball k nám přišel ze Spojených států a těší se stále větší popularitě. Jde totiž o zábavu, která vám rozproudí krev, vlije adrenalin do žil a ještě se při ní protáhnete. 

Preventan® Junior obsahuje originální aktivní látku ProteQuine® (aminokyseliny, oligopeptidy, nukleotidy) a inulin. Navíc je obohacen o vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Inulin je rozpustná vláknina původem z čekanky, která doplňuje tento přípravek o další aktivní složku. Se sladidlem přírodního původu z rostliny stévie sladké. Určeno k dlouhodobému užívání.

preventan-junior-90-tabl-3d-nahled

Diskutujte: Čím vás nejvíce láká paintball?


Nepotřebujete být kdovíjak fyzicky zdatná, ani silná. Stačí, když budete umět přemýšlet a rychle se rozhodovat. Paintball je totiž sport, který vás pohltí – a vlije vám adrenalin do žil. Jde o týmovou hru, a tak je třeba dobře komunikovat a spolupracovat – to je základem úspěchu. Většinou hrají dva týmy proti sobě a střílejí po sobě navzájem kuličkami, které tam, kde dopadnou, zanechají barevnou značku. Zasažený je ze hry vyřazen. Paintball můžete hrát jak v malé skupince – jen s rodinou, anebo ve velké skupině, a to jak v přírodě, tak v uzavřených prostorách. Přinášíme pár tipů, kam na něj s rodinou vyrazit. Dívat se může každý, aktivní hraní se pak doporučuje od 15 let.

Army Park Ořechov

Kde: Ořechov u Brna

Autentické paintballové hřiště s bunkry, zákopy i pevnostmi najdete v Army Parku v Ořechově. Přírodní členitý terén v prostorách bývalého vojenského cvičiště je pro hru přímo ideální. Pro ty, kteří vše chtějí jen sledovat z povzdálí, je připraveno stanoviště pro diváky, pro hráče zase zázemí k převlečení i odpočinku. Jako jediný u nás nabízí zdejší park možnost zpestřit si hru další raritou – zapojením bojových transportérů do hry.

www.paintball-brno.cz

Raketová základna Bratronice

Kde: 20 min západně od Prahy, směr Kladno

Největší oficiální paintballový areál v Evropě, a to jak rozlohou, tak počtem podzemních staveb. Oplocená rozloha areálu přesahuje 120 000 m2, jeho součástí je 7 podzemních bunkrů, několik vojenských budov, klamné objekty, odpalovací raketová stanoviště, kopcovitý terén, zpevněné i nezpevněné cesty a lesní porost. Díky své rozloze je areál ideální pro velké hry a veřejné akce.  Ty se zde pořádají pravidelně a místa je dost – areál pojme až 1 000 hráčů. Pro úplné začátečníky se pak pořádají hry v Kasárnách Hájek v Praze.

 www.hrabarev.cz

Paintball Milovice

Kde: 20 km od Mladé Boleslavi a 25 km od Prahy

V bývalém vojenském prostoru Milovice najdete jedinečné paintballové hřiště na ploše 100 000 m2. Hraje se zde za každého počasí, a to na šesti různých hřištích, z nichž každé nabízí jinou zábavu. Například hřiště Les & Pevnost vám připomene 2. světovou válku a hra probíhá v terénu protkaném zákopy a výkopy. Prostor opuštěné třípatrových ruských kasáren zase nabídne zábavu v kryté budově, umožní dobývání pater a místností. Za vyzkoušení stojí i Hřiště Vietnam, kde najdete překážky z 2 000 muničních beden, zákopy a skrýše. Novinkou je pak Area Guantanamo, kde se prodíráte hustým porostem, musíte zlikvidovat stráž a osvobodit vězně.

www.paintball-milovice.cz

Ultimate Paintball tip-na-vylet-paintball-ii-cz-nahled

Kde: Tachovská huť u Mariánských Lázní

V bývalém vojenském areálu Slatina kousek od Mariánských Lázní najdete paintballové hřiště o rozloze 25 000 m2. Je plné umělých i přírodních překážek, nabízí například zákopy, budovy, auta, dřevěné překážky, stavby apod. Zahrát si můžete podle několika scénářů v krásném prostředí obklopeném lesy.

http://ultimate-paintball.cz


Text: lju

Foto: Shutterstock.com, Czechtourism.cz

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Tereza
Tara
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa