vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy, kam na lyže II: Morava

10. ledna 2014

Tipy, kam na lyže II: Morava

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: Morava Beskydy Jeseníky Lyže hory výlet

preventan-mimiforum-banner

Chystáte-li se s dětmi na lyže u nás, přinášíme několik tipů, kam vyrazit v rámci Moravy. A to jak na moderní areály, tak na ty menší s rodinnou atmosférou. 

Preventan Akut

  • Doplněk stravy
  • Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek
  • 1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy)
  • Přípravek je vhodný pro děti od 3 let a dospělé
    preventan-akut_small

    Doplněk stravy

Více ZDE

1. Dolní Morava, Kralický Sněžník

Pod vrcholem Kralického Sněžníku, mezi Jeseníky a Orlickými horami, na vás čeká moderní lyžařský areál Dolní Morava, který nabízí širokou škálu aktivit a pro letošní sezonu připravil řadu novinek. Pro lyžaře jsou zde čtyři sjezdovky, z nichž nejoblíbenější je ta s názvem U Slona, která je přímo ideální pro milovníky carvingového lyžování. Měří 1200 m a je široká celých 80 m a mluví se o ní jako o jedné z nejoblíbenějších sjezdovek u nás. Ubytovat se můžete ve wellness hotelu přímo u sjezdovky a v noci si vyzkoušet sáňkování na 2,5 km dlouhé sáňkařské dráze. Pro děti je zde připraven skvěle vybavený ski park. V letošním roce je pro návštěvníky připravena nově zbudovaná sluneční terasa pro 150 osob v chatě Slaměnka, vybudovaná vyhlídková místa přímo na sjezdovkách či Snow taxi pro děti.

www.dolnimorava.cz

 

2. Kouty nad Desnou, Jeseníky tip-na-vylet-kam-na-lyze-ii-sxc-nahled

Jeden z nejmodernějších skiareálů u nás připravil pro letošní sezonu také několik novinek. Jednou z nich je nová modrá sjezdovka o délce 3050 m a s převýšením 520 m. Kouty nad Desnou jsou největším lyžařským areálem na Moravě. Jako první u nás se můžou pyšnit i moderní šestisedačkovou lanovkou, která za hodinu odbaví 3 200 osob. Areál nabízí čtyři sjezdovky, z toho dvě delší než 2 km. Nechybí zde snowpark s řadou překážek, ani lyžařská škola. Pro nejmenší je tu připraven dětský park, a také dětská školka. 

www.kouty.cz

 

3. Skiareál Kunčice, Jeseníky

Velmi příjemný lyžařský areál s rodinnou atmosférou nabízí 4,5 km sjezdovek pro začínající i pokročilé lyžaře. Nabídne čtyřsedačkovou lanovku a dva vleky, bezkontaktní odbavovací systém i trať pro akrobatické lyžování. Pro chvíle odpočinku nechybí panoramatický bufet s terasou u sjezdovky, pro převlečení pak vyhřívaná převlékárna u svahu. Pro děti je tu připraven dětský areál s vlekem a nechybí ani lyžařská školička.

www.skikuncice.cz

 

4. Ski Vítkovice-Bílá, Beskydy

Oblíbené lyžařské středisko v údolí řeky Bílá Ostravice nabízí nejen několik sjezdových tratí různé obtížnosti, ale také snowpark a velké vyžití pro běžkaře. Pro ně jsou zde připraveny čtyři upravované běžecké trasy v délce 10 až 33 km. Sjezdovky jsou zasněžovány umělým sněhem, a také vybaveny umělým osvětlením, takže si můžete užít večerního lyžování. Pro děti je připravena lyžařská školička. Nechybí ani dětský lyžařský park, který je z nejmodernějších a nejlépe vybavených výukových hřišť u nás. Je přizpůsobené již dětem od dvou let a nabízí spoustu aktivit, kolotoč na sněhu, pojízdné koberce, ale i provazový a talířový vlek.

www.skibila.cz

 

Text: asm

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse