vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy, kam na lyže I: Čechy

3. ledna 2014

Tipy, kam na lyže I: Čechy

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: skiareál snowpark Lyže lyžování děti hory

preventan-mimiforum-banner

Chystáte-li se na lyže v Čechách, přinášíme několik tipů, kam se vydat s celou rodinou. Některá střediska připravila pro letošní sezónu řadu novinek. 

Preventan Clasic

·    Cucavé tablety s ovocnou příchutí.
·    Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek.
·    1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy).
·    Přípravek je vhodný pro děti od 3 let a dospělé.
·    Především k dlouhodobému užívání.

preventan-clasic

Doplněk stravy

Více ZDE

Skipark Frymburk

Hlavní plus: dětský park Médi Kubíka

Zbrusu nový lyžařský areál se v prosinci 2013 otevřel ve Frymburku u Lipenského jezera a je přímo ideální pro rodiny s dětmi, pro které je připravený speciální park Médi Kubíka. Park se dvěma pojízdnými koberci a spoustou atrakcí nabízí lyžařskou školičku pro děti a začátečníky a výuku pojatou zábavnou formou. Nechybí ani lyžařská půjčovna. Skipark nabízí také tratě vhodné pro děti o délce 620 a 650 m. Pro dospělé pak nechybí možnost večerního lyžování pod umělým osvětlením s jedinečným pohledem na osvětlený „noční" poloostrov Frymburk a pro celé rodiny zábavná snowtubingová dráha.

www.skipark-frymburk.cz

 

Ski areál Plešivec

Hlavní plus: 100% zasněžování, moderní lanovky

Další novinka, která se veřejnosti otevřela v prosinci 2013, a to pro změnu v Krušných horách. Jen osmnáct kilometrů od Karlových Varů najdete nové, perfektně upravené sjezdovky, tři moderní čtyřsedačkové lanovky, dětský park s pohyblivými koberci, dětským vlekem a s lyžařskou školičkou a mnohé další. Areál nabízí celkem devět sjezdovek, z toho jednu černou. Celý je 100% zasněžovaný, a tak můžete lyžovat bez ohledu na počasí.

www.skiarealplesivec.cz

 

tip-na-vylet-tipy-kam-na-lyze-cechy-ii-cz-nahled Ski areál Ještěd

Hlavní plus: ubytování přímo na sjezdovce

Také na Ještědu najdete nový moderní areál, který prošel celkovou modernizací. Kromě nových lanovek a vleků zde najdete nová občerstvení, půjčovny s novým vybavením, servis a lyžařskou školu pro dospělé i děti. Nechybí zde kabinová lanovka a tři sedačkové, sjezdové tratě všech obtížností v délce 9 km. Nechybí ani vleky pro děti. Zajezdit si můžete také ve snowparku, který nabízí jedenáct překážet pro začátečníky a pokročilé. Máte-li to na Ještěd daleko, můžete se ubytovat přímo na sjezdovce, na kterou sjedete z hotelu výtahem.

www.skijested.cz

 

Špindlerův Mlýn

Hlavní plus: nejznámější lyžařský areál u nás

Jeden z nejznámějších lyžařských areálů u nás, Skiareál Špindlerův Mlýn, na letošní rok připravil řadu novinek. Nabízí 25 km sjezdových tratí, 5 lanovek a 11 vleků. Pro milovníky snowboardu jsou zde k dispozici také 3 snowparky včetně U-rampy. Pro ty, co dávají přednost běžkám, je zde celkem 85 km běžeckých tratí. V letošním roce se dočkaly rozšíření některé sjezdovky – červená a modrá na Medvětíně. Otevření čeká i kompletně zrekonstruovanou vyhlídkovou restauraci Na Pláni. Na dojezdu červené sjezdovky na Medvětíně i v dojezdu areálu Hromovka na vás čekají nově otevřené Apés-ski bary alpského typu. Modernizace se dočkaly i pokladny a nechybí ani nová provozovnu Špindl Motion – první z nové sítě prodejen se sportovním a fashion zbožím. Pro děti nechybí ani dva dětské parky.

www.skiareal.cz

 

Text: asm

Foto: Czechtourism.cz

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse