vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy, jak zvládnout žhavé letní lásky

15. července 2013

Tipy, jak zvládnout žhavé letní lásky

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: flirt láska dovolená sex léto

preventan-mimiforum-banner

Slunce, moře, pláže – a opálení a nesmírně sexy domorodci. Kdo by jim odolal! Letní lásky jsou krásné, ale nemívají dlouhého trvání. Jak je zvládnout a jací jsou muži z jihu v posteli? Víme to!

Vitamin E 200

·    Doplněk stravy
·    Vysoký obsah vitaminu E – 200 mg/tob.
·    Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
·    Jednoduché dávkování – 1 tobolka denně
·    Neobsahuje barviva ani konzervační látky

vitamin-e

Doplněk stravy

Více ZDE

 

Letmé úsměvy, žhavé pohledy, líbání, vzájemné dotyky, sex… Na dovolených rychleji padají zábrany a letní lásky přijdou dřív, než se nadějete. I když se v tu chvíli cítíte jako v ráji a za nic byste neměnila, po návratu domů většinou přijde vystřízlivění. Láska je pryč, zahraniční sex je uzavřená kapitola a vás čeká návrat do reality. Jak letní románky nejlépe přežít, a pokud možno bez následků?

1. Nezamilovat se

Bavte se, užívejte si, ale city do letních lásek nepouštějte. Pokud to totiž uděláte, zbytečně vám to po návratu domů zlomí srdce. Nezapomínejte, že plážoví playboyové jsou sice zábavní a sexy, ale osudovou lásku u cizinek nehledají. Naopak. Chtějí si užít, a tak jakmile odjedete, jste pro ně uzavřená kapitola – hned mají jiný objekt. Nečekejte, že na pláži u moře najdete lásku na celý život. Snažte se nezamilovat a city nechejte doma.

2. Chránit se sex-a-vztahy-tipy-jak-prezit-letni-lasky-ii-sh-nahled

Chystáte-li se na dovolené užívat si života – a sexu, raději si do kufru přibalte pár balíčků kondomů. Bezpečný sex je totiž základ, abyste později nelitovala. Z nechráněného sexu hrozí totiž nejen těhotenství, ale také řada nepříjemných – a mnohdy i vážných – pohlavních chorob. Kondomy noste vždy u sebe, nikdy nevíte, kdy je budete potřebovat.

3. Nechlubit se

Máte-li doma partnera, a přesto si jedete na dovolenou užívat, nechejte si vaše milostné radovánky jen pro sebe. Pokud se totiž pochlubíte kamarádkám na sociálních sítích, můžete si být skoro jistá, že nějaká »dobrá duše« mu tuto žhavou novinku donese. A doma budete mít vážný problém. Přijít kvůli jednomu úletu o partnera by se vám nemuselo vyplatit. Proto si dejte dobrý pozor, komu a kde se se svými letními zážitky chlubíte.

 

MIMIFORUM zjistilo:

Jací jsou muži z jihu v posteli

-          Chorvati. Jsou neodbytní a skvělí v balení turistek. Říká se o nich, že každý třetí měl sex s cizinkou. V posteli ale prý příliš nevynikají. Moc neexperimentují, a tak to misionářská poloha zaručeně jistí.

-          Italové. Jsou temperamentní a vášniví. S ženami to umějí, a tak není divu, že jim v létě nejen turistka skončí v posteli. Se sexem to ale také není žádná sláva. Bývá sice intenzivní, ale hodně krátký. Pokud milujete dlouhé předehry, asi budete zklamaná.

-          Španělé. Jsou vášniví a temperamentní. Na rozdíl od Italů jsou ale prý vytrvalí. Vědí, co žena chce, umějí být velmi něžní. Často se o nich dokonce říká, že jsou nejlepší milenci na světě. Pokud chcete zjistit, co je na tom pravdy, vyrazte do Španělska.

-          Řekové. Patří mezi nejaktivnější milence – alespoň co se četnosti sexu týká. 87 % Řeků si sex užívá víc než jednou týdně a údajně provozují nejvíce erotických kousků ze všech. Mají rádi předehry i erotické masáže, sex s nimi ale nemusí trvat dlouho. Spousta jich totiž trpí předčasnou ejakulací. Milenci jsou spíše průměrní, ale za to hodně akční.

Text: asm

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse