vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy, jak žít a jen nepřežívat

9. října 2014

Tipy, jak žít a jen nepřežívat

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: pozitivní myšlení štěstí optimista život radost

preventan-mimiforum-banner

Dnešní uspěchaná doba nás často nutí k tomu, že jen přežíváme, aniž bychom žili. Jak to změnit a prožít život naplno? 

Q Max Active

Doplněk stravy.
Koenzym Q10 v přípravku:
·    Je aktivní forma koenzymu Q10 s 8× vyšší dostupností.
·    Je redukovaná forma koenzymu Q10.
·    Je okamžitě využitelný pro organismus.
·    Bez nežádoucích příměsí a balastních látek.
·    Redukovaný koenzym Q10 by se mohl doporučit k užívání společně se statiny ke snížení výskytu jejich možných nežádoucích účinků.

qmax-active

Doplněk stravy

Více ZDE!

Život je příliš krátký na to, abychom jej jen odevzdaně přežívali. Bohužel většina z nás, po každodenním shonu a problémech doma i v práci, nemá už sílu na to skutečně žít. Jak tedy vnést do života radost a štěstí, cítit se lépe a jen nepřežívat?

 

Obklopte se optimisty

To udělá víc, než si myslíte! Věční optimisté a smíšci na vás předají tu správnou energii, která vám chybí. Pokud ve svém okolí máte samé bručouny a neurotiky, nedivte se, že se neumíte radovat a padá na vás deprese. Zkuste se porozhlédnout kolem sebe, vybrat ty správné lidi a naopak ty, co vás táhnou ke dnu, ze svého okolí vytěsnit.

 

Myslete pozitivně

Není to snadné a ne každý to umí. Myslet pozitivně, když se vám nedaří a vše se na vás sype, je velmi těžké. Pokud to ale zvládnete, změní vám to život. Hledejte na věcích klady, pamatujte, že vždy je to zlé k něčemu dobré a je na vás, abyste to odhalila. Nemyslete negativně, bude se vám žít lépe.

 

Hezká věc každý den zdravi-a-krasa-tipy-jak-zit-ii-sxc-nahled

Jednou denně si udělejte čas a vykonejte jednu hezkou věc jen pro sebe. Něco, co vás bude těšit a udělá vám radost. Může to být maličkost. Stačí se jen naložit do vany při svitu svíček, anebo si sednout na terasu a dívat se na hvězdy. Nebo si jít zaběhat. Zkrátka udělat něco, z čeho byste měla radost a co by vás těšilo. Hned se vám bude žít lépe.

 

Snažte se být šťastná

Pokud jste přesvědčena, že se vám štěstí vyhýbá velkým obloukem a šťastná prostě nikdy nebudete, pak není divu, že máte špatnou náladu a nic se vám nedaří. Zkuste zapřemýšlet nad tím, co pro vás štěstí znamená, a toho se snažte dosáhnout. Opět to souvisí s pozitivním přístupem k životu. Uvědomte si, že šťastný si zaslouží být každý, i vy. A podle toho jednejte.

 

Mějte se ráda

Častá chyba, kterou ženy dělají je, že nemají rády samy sebe. Nejsou spokojeny se svým tělem a vzhledem, ale ani se svým postavením v práci a soukromým životem. To však cesta ke šťastnému životu není. Najděte na sobě klady, ujasněte si, v čem jste dobrá, v čem vynikáte, co je na vás nejlepšího. Začnete se mít ráda. Jen tak budete moct žít naplno.

 

Nebojte se jednat

Když s něčím nejste spokojená, nestahujte se do pozadí a nestěžujte si někde v koutě. Potížím se postavte čelem a nebojte se jednat. „Líná huba, holé neštěstí,“ říká se. A je na tom hodně pravdy. Pokud budete mít ze všeho strach, všem dáte přednost a ostatní necháte, aby vás pomlouvali, šťastně žít nebudete. Problémy řešte přímo, a co nejdříve se objeví. Neodkládejte to. Když ostatní poznají, že se umíte bránit, nebudou dělat problémy a vy budete žít šťastněji.

 

Text: lju

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse