vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy, jak si přetvořit partnera k obrazu svému

27. dubna 2016

Tipy, jak si přetvořit partnera k obrazu svému

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: holení láska účes oblečení prostata partner krása

preventan-mimiforum-banner

S muži je to někdy těžké. Spousta jich není zvyklá o sebe pečovat tolik, jak by si žena představovala. Holí se jen občas, na účesu jim nesejde a oblečení nosí tak dlouho, dokud se nerozpadne. O takového partnera ale jen málokterá stojí. Proto je na čase si jej upravit k obrazu svému. 

Diskutujte: Co děláte proto, abyste si předělala partnera k obrazu svému?


 

Říká se, že neexistuje ošklivá žena. Každá totiž v sobě má něco krásného a přitažlivého – jen je to třeba objevit. A stejně tak nejsou ani nepěkní muži. Tedy pokud si je vezme do parády partnerka a předělá je k obrazu svému. Čím dřív začne, tím lepších výsledků dosáhne. Ne nadarmo se totiž říká, že se mladý proutek lépe ohýbá. Naopak rčení „Starého psa novým kouskům nenaučíš“ má také něco do sebe. S proměnou tedy neotálejte. Přinášíme pár tipů, jak na to.

1. Vzhled na prvním místě

Na vzhledu sice podle mnohých nezáleží, ale není to tak docela pravda. Neznámého člověka budete na prvním místě hodnotit podle toho, jak vypadá, protože víc prostě hned nepoznáte. Zaměřte se tedy na vzhled svého partnera a promyslete, co by na něm šlo změnit a co vám na něm vadí nejvíce. Je to účes, oblečení, brýle či něco jiného? Začněte od toho nejviditelnějšího, protože proměna musí být postupná. Radikální změnu by totiž muž nemusel unést.

2. Účes a nový styl

Nový účes dokáže strašně moc. Správě zvolený sestřih umí omladit, zvýraznit obličej, dodat šarm a šmrnc. Pokud váš partner chodí k holiči jednou za rok a místo šviháckého střihu nosí delší umaštěné vlasy, začněte s tím něco dělat. Najděte mu vhodný sestřih a šup s ním do salonu. A nezapomeňte, že není nic neobvyklého, že si dnes muži vlasy barví. Pokud mu vlastní odstín nesluší, změňte to.

3. Barva očí a brýle

Nosí-li partner brýle, je víc než důležité najít takové, které mu budou opravdu slušet. Má-li třicet let staré plastové obroučky ještě po tatínkovi, mladistvý frajírek z něj asi nebude. Zajděte do optiky a společně vyzkoušejte, co mu padne. Dobrou volnou mohou být i kontaktní čočky. A když už jsme u nich – existují i takové, kterými se dá měnit barva očí. A tak může mít z modrých nevýrazných očí rázem svůdné čokoládově hnědé.

4. Oblečení zdravi-a-krasa-jak-si-pretvorit-partnera-ii-sh-nahled

Nelíbí se vám, v čem partner chodí? Pořiďte mu nový šatník! Najděte styl, který mu sedne. Barvy, které mu budou slušet. Oblečení, které podtrhne jeho osobnost a zakryje případné nedostatky postavy. Má-li pivní bříško, upnutá trika asi nebudou to pravé, ale ležérní kapsáče, triko a lehká košile s roll-up rukávy může být to ideální řešení. Prozkoumejte terén a vydejte se na nákupy.

5. Vousy a chloupky

Partnerovi se nechce holit, a tak si na tvářích nechává několikadenní strniště. Jenže vám se to nelíbí. Připadá vám zanedbaný a navíc vás rostoucí fousy nepříjemně škrábou. Motivujte ho k tomu, aby se holil pravidelně. Pořiďte mu holicí strojek – třeba je problém v tom starém, kterým se mu špatně odstraňuje porost z tváře. Něco mu slibte za to, když o sebe bude pečovat. Třeba dobré jídlo – možná ho právě to povede k tomu, aby o sebe dbal tak, jak vy si představujete.

6. Zrod džentlmena

Hezky upravený, oholený, ostříhaný, oblečený. Rázem je z něj džentlmen. Opravdu? Džentlmenem se muž nestane jen podle toho, jak vypadá. Pokud to nemá v sobě dané, bude to chtít delší trénink – a vytrvalost. V tomto případě platí – opakování, matka moudrosti. Opatrně a nenásilně mu ukazujte, co se vám líbí a jak by se měl chovat. Někteří muži, i když už jim dávno není osmnáct, dosud nepostřehli, že ženě se nepřibouchávají dveře před nosem, ale podrží, nebo že se po nich kabát nemrskne, ale podrží se jim. To, co bude muž umět, máte ve svých rukou jen vy. Chce to čas a trpělivost, ale výsledek bude stát za to. A ještě jedna věc – pokud jej chcete udržet ve formě, jste to vy, kdo musí ohlídat pohyb, vyváženou stravu i přísun vitaminů či doplňků stravy. Třeba na prostatu, která může vážně ohrozit partnerský život.

 

Text: asm

Foto: Shutterstock.com

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse