vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy, jak se seznámit, když nikam nechodíte

23. dubna 2018

Tipy, jak se seznámit, když nikam nechodíte

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Seznámení láska vztah sex partner

preventan-mimiforum-banner

Jak se seznámit s mužem, když kromě práce nikam nechodíte? Přinášíme několik tipů, jak to. Květen, měsíc lásky, se totiž blíží…

Cítíte se hrozně sama a strašně byste si přála najít partnera. Jenže nevíte jak. Chodíte na celý den do práce, z kolegů nikdo nepřipadá v úvahu, a když večer přijdete domů, jste ráda, že si odpočinete. Jak se ale seznámit, když nikam nechodíte?

 

1. Rozhlédnout se po okolí

Začněte se víc dívat kolem sebe. Nepřistěhoval se nějaký nový soused, který by vás zajímal? Nebo nejezdí s vámi každý den do práce někdo, kdo se vám líbí? Někdy může jen to, že se začnete více dívat kolem sebe vést k tomu, že potkáte někoho zajímavého. Zkuste to, nic za to nedáte. Když to nevyjde, pak jsou tu další možnosti.

 

2. Zeptejte se kamarádek

Máte kamarádky, se kterými občas někam vyrazíte? Nebojte se a řekněte jim, v jaké jste situaci a že nechcete být sama. Nehrajte si na hrdinku, která si bez muže poradí. Možná bude některá z kamarádek mít kolegu či příbuzného, který je na tom tak, jako vy. Nikdy nevíte, s kým může přeskočit jiskra – a bude ruka v rukávě.

 

3. Zkuste internet sex-a-vztahy-jak-se-seznamit-ii-sh-nahled

Dávno už není pravdou, že se na internetu seznamují jen samí zoufalci, na které nikdo nezbyl. Dnešní uspěchaná doba, hektické tempo, spousta práce a stres jen nahrává tomu, že se lidé nemají kde seznámit. Není nic špatného na tom, když si projdete seznamky a na nějaké zajímavé inzeráty odpovíte, anebo si podáte inzerát sama. Určitě se vám někdo ozve a vy si budete moct vybrat, s kým se chcete potkat osobně.

 

Tip MIMIFORA:

Nechoďte na rande tajně!

Na rande ze seznamek nikdy nechoďte tajně. Vždy dejte někomu vědět kam a s kým se chystáte. Napište alespoň kamarádce, anebo nechejte doma vzkaz. Kdyby se cokoli stalo, bude mít policie alespoň nějaké indicie, kde vás hledat. I když je na seznamkách spousta solidních mužů, nikdy nevíte, zda jste náhodou nepadla do sítí tomu druhému extrému…

 

4. Pobyt pro nezadané

Pokud se nechcete seznamovat naslepo a v okolí žádný vhodný objekt není, můžete zkusit některý z pobytů pro nezadané, které najdete na internetu. Některé firmy se totiž na ně přímo specializují, a tak můžete udělat štěstí třeba tímto způsobem. Jste-li sama a je vám smutno, za zkoušku to rozhodně stojí.

 

Tip MIMIFORA:

Nechoďte na odlehlá místa

Domluvíte-li si s neznámým mužem první rande, pečlivě volte jeho místo. Nikdy nepřijímejte pozvání do bytu či do odlehlých míst. Pamatujte, že dotyčného vůbec neznáte, i když podle mailů máte pocit, že ano. Zda to není násilník či sadista nemůžete vědět. Proto je opatrnost víc než na místě. Scházejte se tam, kde je dostatek lidí, například v kavárně na veřejnosti v centru města.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse