vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Tipy, jak se rychle odmilovat

28. ledna 2015

Tipy, jak se rychle odmilovat

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: přátelé zamilovanost láska vztah práce

preventan-mimiforum-banner

Není vždy třeba se zamilovávat. Někdy je nutný pravý opak.  Jak tedymuže co nejrychleji pustit z hlavy?

MaxiCor

· Doplněk stravy.
· MaxiCor® obsahuje v tobolce min. 90% omega – 3 nenasycené mastné kyseliny
· Obsahuje omega-3 nenasycené mastné kyseliny (ve formě etylesterů) vyrobených čištěním oleje získaných z vybraných druhů mořských ryb.
· Nejdůležitější zástupci:kyselina eikosapentaenová (EPA) 225mg, kyselina dokosahexaenová (DHA) 170 mg. EPA + DHA přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přijetí 250 mg EPA a DHA denně.

maxicor-novy

Doplněk stravy

Více ZDE

Když se potřebujete rychle odmilovat a nemůžete ho pustit z hlavy, zkuste několik triků, které vám s tím pomůžou.

 

Zamilovat se znovu.

Ovšem do jiného! Ne nadarmo se říká, že nejlepším lékem na starou lásku je láska nová. A funguje to zaručeně. Nemůžete-li zapomenout na svého bývalého, skvěle zabere, když ho v hlavě i srdci nahradí někdo jiný. Úspěch pak bude zaručen.

 

Najít nové přátele.

Pokud jiného muže nechcete ani vidět, pak je tu jiné řešení – najděte si nové přátele. Takové, které ho neznají a on je nemůže znát, které dělají úplně něco jiného a přivedou vás na jiné myšlenky. Choďte s nimi ven, na večeři, na výlety, nebo sportovat. Myslet na něco jiného totiž potřebujete jako sůl.

 

Myslete na to špatné.

Zní to zvláštně, ale je to tak. Když si budete v hlavě dokola přehrávat krásné a šťastné chvíle s partnerem, dovede vás to leda tak k breku a o to víc vše bude bolet. Zapřemýšlejte na tím, co zlého jste prožili, co špatného udělal, co vám nejvíce vadilo. Na to se soustřeďte. Negativní myšlenky dokážou ty kladné vytěsnit velmi rychle.

 

Otevřete oči.

Někdy k rychlému odmilování stačí jen to, že si konečně přestanete nalhávat věci, kterou nejsou pravdou, otevřete oči a sundáte si růžové brýle. Poptejte se na něho u kolegů, či kamarádů. Nechejte svou rodinu, anebo přátele, aby vám na něho řekli svůj názor. Věci, které nevidíte, protože jste nechtěla. Uvědomte si, že do dokonalosti má opravdu daleko.

 

Zahrňte se prací. sex-a-vztahy-tipy-jak-se-rychle-odmilovat-ii-sh-nahled

Čím více budete pracovat, tím méně budete myslet na toho, na koho zapomenout chcete. Zahrňte se dočasně prací, vyžeňte myšlenky na něj z hlavy. Vyděláte si a možná se tu i seznámíte!

 

Pryč s tím, co ho připomíná

Když budete šestkrát denně vzdychat nad jeho fotkou a tulit se k plyšákovi od něj, jen tak ho z hlavy nevyženete. Řekněte si radikální stop a z dosahu odstraňte vše, co vám ho připomíná. Nemusíte vše vyhazovat, stačí třeba jen zamknout do skříně. Staré známé „Sejde z očí, sejde z mysli,“ totiž platí na maximum.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
13:02 01.08.2018 - Mish22 -

Nefunguje to:(

1. Snaha o to, se zamilovat znovu neklapla ani po roce a půl. Došla jsem k závěru, že nikoho jiného milovat nebudu. 2.Nové přátelé mám a nové zájmy také. 3. Mam myslet na to špatné, ale já nic špatného s ním spojené nemám. 4. Řešila jsem ho s přáteli, ale ani oni na něm žádné zápory nenašli. Neříkám, že byl bezchybný, ale ty klady u něj převyšovaly. 5.Práce mám dost, škola, dvě brigády… 6.Vše, co mi ho připomíná jsem už před rokem dala pryč, tak mi řekněte, pro na něho ještě teď myslím a tak ho miluju:((((
17:12 25.01.2017 - Marie -

zbavit se někohov myšlenkách

myslím na někoho koho vůbec nechci,pořád ho mám před očima,narušil mi spaní ,myšlení nemůžu jíst jsem pořád myšlenkam u něho a přitom jsem s ním nikdy nic neměla je jen kamarád a vím že bych ho nikdy nechtěla ,ale už nemůžu dám mám z něj úzkosti je mi zle ,brečím proč??když k němu nic necítím?

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse